Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 26.07.2019, 19:39
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.563
Privzeto Re: NEO Smartbox tehnične težave

Citat:
Objavil-a lokev Prikaži sporočila
Kaj, torej vsi uporabniki le nimajo iste opreme. Ali naj razumem, da imate testni komunikator, ki deluje BP. A ste ruknjeni?
Ko je določena verzija stestirana, postane uradna verzija in z njo nadgradimo vse TV-komunikatorje. Predno je verzija uradna je testna, namestimo jo lahko uporabnikom, ki imajo težave, ki jih testna verzija odpravlja. Ni pa nobenega testnega komunikatorja.

Lp
Črt
Staro 26.07.2019, 19:42
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.563

Citat:
Objavil-a lokev Prikaži sporočila
Telekom, to je škandal. Očitno Neo ni namenjen temu, kar opisuje uporabnik.
Če film gledate nakaj časa in ga nato prekinete, bi se moral pojaviti v rubriki nadaljuj z ogledom. Predvajanje se bo nadaljevalo od tam, kjer ste odnehali, ni treba prevrtavati. Seveda to velja samo za vsebine, ki ste jih gledali za nazaj. Meni sicer preskaovanje za 5 minut deluje nemoteno, napake, ki je opisana zgoraj nisem uspel ponoviti.

Lp
Črt
Staro 26.07.2019, 20:06
janck Uporabnik janck ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2019
Sporočila: 30

Citat:
Objavil-a nejccar Prikaži sporočila
Tole vrtenje na NEO boxu je že od samega začetka prava muka. Saj bi posnel pa se mi ne da. Gledal sem film na HBO in končal ene 30 minut pred koncem. Naslednji dan sem želel nadaljevati, žal si ni zapomnil kje sem končal. Sedaj pa nastopi drama. S tipko za desno preskakujem po 5 minut, če prehitro pritiskam zagrabi le vsake petič, če vmes počakam kako sekundo lepo premika po 5 minut vse do 90. minute. Ker sem šel 5 minut predaleč začnem vrteti nazaj, takrat se čas predvajanja izgubi in me zopet vrže na 0:00. Ves nesrečen spet pritiskam desno po 5 minut in se odločim da sedaj ne bom vrtel rikverc raje počakam in gledam kako minuto že ogledano. Začne slika trzat in zvok zaostajat. Premaknem na pop tv in nazaj na hbo, probam še enkrat in je končno ratalo. Čas predvajanja se je vseeno zgubil, itak sem vedel da bom tistih preostalih 30 minut sedaj pogledal v kosu.

Katastrofa.

V juliju sem 5krat prižgal TV, plačujem pa 83 eurov. Res sem bedak.
Tudi sam imam dostikrat iste težave, za po****it.
Odgovorite s citatom
Staro 26.07.2019, 21:09
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 877

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Ko je določena verzija stestirana, postane uradna verzija in z njo nadgradimo vse TV-komunikatorje. Predno je verzija uradna je testna, namestimo jo lahko uporabnikom, ki imajo težave, ki jih testna verzija odpravlja. Ni pa nobenega testnega komunikatorja.

Lp
Črt
Ne boste verjeli. Ko sem kupil TV ni bil testna verzija, niti beta ali kaj jaz vem kakšna verzija. Deluje cela programska oprema, ki se nadgrajuje. Ampak TV DELA. NEO NE DELA, kar pomeni, da tako kot moj TV, ni končen izdelek. Ne vem zakaj ljudem povzročate težave.
Odgovorite s citatom
Staro 26.07.2019, 21:11
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 877

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Če film gledate nakaj časa in ga nato prekinete, bi se moral pojaviti v rubriki nadaljuj z ogledom. Predvajanje se bo nadaljevalo od tam, kjer ste odnehali, ni treba prevrtavati. Seveda to velja samo za vsebine, ki ste jih gledali za nazaj. Meni sicer preskaovanje za 5 minut deluje nemoteno, napake, ki je opisana zgoraj nisem uspel ponoviti.

Lp
Črt
Še en dokaz, da imate dokončno stestiran NEO, ljudem pa povzročate težave.
Odgovorite s citatom
Staro 27.07.2019, 12:04
zdrifko Uporabnik zdrifko ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2013
Sporočila: 8

Dokler ne boste začeli vračati teh polizdelkov ne bo nič drugače. Sem še vedno na boxsu in mi ne pride na misel da zamenjam za NEO.
Odgovorite s citatom
Staro 27.07.2019, 14:39
ursarobi Uporabnik ursarobi ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2011
Sporočila: 884

Citat:
Objavil-a zdrifko Prikaži sporočila
Dokler ne boste začeli vračati teh polizdelkov ne bo nič drugače. Sem še vedno na boxsu in mi ne pride na misel da zamenjam za NEO.
Enako. Ko bo delovalo vsaj tako kot box pa mogoče preidem na to skropucalo.
Odgovorite s citatom
Staro 28.07.2019, 00:13
zelenposrcu Uporabnik zelenposrcu ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce zelenposrcu
Član od: Aug 2018
Naslov: Emona
Sporočila: 114

Citat:
Objavil-a zdrifko Prikaži sporočila
Ne moreš vedeti, če bodo problemi. Pri TS pravijo, da jih večina nima. Dokaza, ali govore resnico, nimam. Sem pa imel dokaz o nedelovanju pri meni in zato tudi uveljavljal reklamacijo (uspešno). Škoda le, da ne že en mesec prej. Sedaj pa s testno verzijo upam, da sem se rešil tega buga.
Odgovorite s citatom
Staro 28.07.2019, 19:35
nejccar Uporabnik nejccar ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2007
Sporočila: 363

Gledam malo tele kategorije: Dokumentarni, Šport, ipd...

Naprimer Dokumentarni. Povsem brezveze je da mi pod novosti in pod najbolj gledano kaže izključno "dokumentarce" iz HBO OD. Kje so pa vsi ostali programi ??? Dokumentarni sekcija je neuporabna.

Filmi. Izbereš neko zvrst in najde samo nekaj filmov. Mislim 10 komedij najdem ročno samo na HBO1 - HBO3 v enem tednu. Ne pa da po vseh kanalih nič ne najde, vam nagaja indeks vsebin? Isto velja za druge žanre.

Šport je neuporaben, ker ni ogleda nazaj na športklubih. Lahko pa bi pod najbolj ogledano bile vseeno vsebine tudi iz športklubov.
Odgovorite s citatom
Staro 29.07.2019, 10:51
roberthr Uporabnik roberthr ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2017
Sporočila: 29

Citat:
Objavil-a nejccar Prikaži sporočila
Tale videoposnetek, ki sem ga naredil, kaže vse to. Dvakrat sem snemal in obakrat mi je ratalo šele v 3. nastavit film za gledat.

https://drive.google.com/open?id=1kF...vMV3jtpSKuxLam

00:30 - začnem vrtet nazaj, skoči kar v prejšnjo oddajo WTF, ura predvajanja 4:59 ??!?
00:50 - čas predvajanja se resetira
01:35 - šteka video in zvok, je negledljivo, potrebno zopet od začetka vse nastavit
02:10 - začetek
02:30 - boljš da po vrtenju 5 minut v desno vse pustiš pri miru in se da gledat

https://drive.google.com/open?id=1kF...vMV3jtpSKuxLam
Prav tako se tole meni dogaja. Tolk časa da popi*dim, vse skupaj ugasnem in grem spat. Včasih celo napiše, da je prišlo do napake. Pa lahko predvajam oddajo pred ali po, samo tisto, ko jo želim gledati ne morem.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
neo, smartbox, tehnične, težave

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Težave z sliko in zvokom?! tattoer SiOL TV 2 27.11.2010 07:55
Težave s sliko in zvokom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:01
Težave s SiOL TV vmesnikom Dunja SiOL TV 0 17.08.2009 12:00

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:09.