Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.11.2007, 09:44
dzuko Uporabnik dzuko ni prijavljen
Moderator
Član od: Apr 2003
Sporočila: 7.888
Privzeto Re: SIOL TV - Nedelovanje dolocenega programa

Citat:
Objavil-a Breskva Prikaži sporočila
ti je zarota!!!! a gremo pred telekom s plakati in gniklimi jajci in naj nam dajo na dvd kopijo a si tu tudi notri padu. jaz imam 100m utp kabla! obesili se bomo pri ts stavbi

PS bebci ste!
Mah..jst jim tud onegavljam vse po spisku, po drugi strani pa njihove delnice kupujem...
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2007, 11:46
Moderator

Za razne bobije in dale, oddaje se ni dalo gledat preko neta..pop tv ima lepo jasno napisano katere oddaje predvajajo v živo in attnp ni med njimi...
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2007, 13:31
trapezz Uporabnik trapezz ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 16

Jst sm včeraj attnp brez problema gledal prek neta "POP v živo", slikca je bla sicer bolj boga a bolše k nič... sam preden sem se spomnu na to varjanto so že skori nazaj na TVju pržgali..
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2007, 13:50
Moderator

?..pri meni je bil prazen zaslon, sem probal 10x in v IE in v MF..in sem bil prepričan da ne oddajajo zato, ker imajo pač plane služit s tistimi je.benimi karticami...
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2007, 17:55
djmatt Uporabnik djmatt ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 13

Ne sam to me pa mot. SiOL se obnaša kot da ni nič, pride do izpada tam, pa tle, pa tujina izpade, pa tv, pa sam določeni programi, pa telefon kdaj ... to nima veze sploh ... pri SiOL-u ne dobiš pojasnila kaj in zakaj je do česa pršlo .... KAJ ŠELE DA BI TI V NAPREJ VEDU DA BO PRIŠLO DO IZPADA

Pa kaj ti pol nuca forum za tehnično pomoč in tolko moderatorjev oz. tistih 080 agentov na forumih, ko pa ne pride do nobenga pametnega pojasnila. Ampak ok, obstajajo boljše rešitve.

Prideš na prvo stran www.siol.net in sploh ne opaziš da gre to za ponudnika internetnih storitev!
Ok, razume se da se ne mora dati vse težave z interneno povezavo na prvo stran, ah kje pa, slabo za reklamo!

A vendar, na servisni strani vse mogoče zadeve lahko delaš z računi, plačili in dolgovi.
Vse to znajo, a ne znajo ti dati avtomatskega obvestila tja noter (na servisno stran) v primeru:
motenj / okvare / nedelelovanja / sploh nedelovanja / kaput opreme na TVOJEM PODROČJU!

Če bi imel jaz kakšno bolšjo alternativo za dostop do interneta, bi siol TAKOJ zamenjal, ampak ker tega še ni ... mi vsake toliko časa prekipi

Sj bo nekoč ... prišel nekdo drug ... nekoč!
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2007, 18:17
doofus1979 Uporabnik doofus1979 ni prijavljen
Banned
Član od: Jan 2006
Sporočila: 70

ja sej tud to vids, kolk so azurni, da imajo od 17.10.2007 obvestilo, da prihaja do motenj v delovanju omrežja. sej ne vem, al mogoče še vedno, samo potem so pa res nesposobni (sam že itak vem, da so ), da to toliko časa ne odpravijo.

seveda, če bi samo malo razmišljali in dejansko hoteli, da bi uporabniki bili o takih stvareh obveščeni, bi dalli take informacije na prvo stran. taka stran, kot jo imajo trenutno sploh ni primerna za nekega ponudnika internetnih storitev.
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2007, 19:27
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Pa kaj se sekirate za to oddajo a si ti tudi not pado zato se ne splača veliko govoriti.Nardil so pa menda zato tako,da vidijo koliko je oddaja gledana.
Sicer pa pop tv tudi danes malo šteka.
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2007, 22:19
miro74 Uporabnik miro74 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 510

Če vam je le uspelo spravit nazaj ORF1 - pri dvokanalnih oddajah je zopet angleški zvok, torej drugi kanal. In razmerje slike se ne preklaplja dobro. 16:9 format raztegne navzgor in navzdol. Enak problem z sliko je tud na RTL. Kaj bo zopet potrebno pol leta da se to uredi????
Odgovorite s citatom
Staro 07.11.2007, 20:16
rado77 Uporabnik rado77 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 76

Že več kot 1 teden ne delujeta programa TVE in MKTV. Ali tega nihče od pristojnih ne opazi?
Odgovorite s citatom
Staro 08.11.2007, 20:44
Loco19 Uporabnik Loco19 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2007
Sporočila: 58
Unhappy Re: SIOL TV - Nedelovanje dolocenega programa

Dodali ste HBO Comedy na Siol TV plus, s tem, da ste ukinili ARD, TVE IN MKV sploh ne delujeta že dolgo časa,
namesto, da bi dodajali programe jih samo menjavate pa tudi kaj radijskih tujih postaj ne bi škodlo

pa še eno, Trace TV glasebni program na Siol TV Plus sploh ne deluje, saj pri meni ne, na starem vmesniku pa je, zakaj - za administratorja
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:34.