Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 31.08.2005, 11:22
kokrsiol
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

hvala, se pravi, da sama tv dela, razen pr nas

Pred istočasno uporabo, uspavalnih in odvajalnih tablet, se posvetujte z zdravnikom!!
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2005, 12:59
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto

Pri nas generalno TV dela.
Sem pa včeraj opazu, da je Evrosport hin.
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2005, 13:36
Teslo Uporabnik Teslo ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Teslo
Član od: Oct 2001
Sporočila: 42
Privzeto

Ja, pa koper tudi (sej najbrž ni noben opazu ker do 14 ne dela itak)

My day is Halloween !!
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2005, 14:04
cmurek
Guest
Privzeto

To je pa že apsurd!

Tud enkrat ni da če šaltam progam od začetka do konca da bi vsi delal. Povprečno jih ne dela od 5, včasih tud do 10
In to je pojav že od samega začetka ko so ponudili ta famozni SiolTV, po vsem temu času resno razmišljam da ga bom odjavil!!! Saj po vseh teh silnih obljubah o razvoju in porodniških težavah (sedaj to ne bi smele bit več!!!!) je popolnoma nesmiselno to reč plačevat, ker itak ne dela tko kot bi moralo!

Sm zelo razočaran nad Siolom, ali pač kateremkoli že to ponuja!!!

Btw, tisti, ki razmišljate da bi se priključili vam toplo priporočam da se ne! Pač glede na moje izkušnje!
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2005, 15:19
kokrsiol
Guest
Privzeto

Ampak mora bit nekej hučevo fejst narobe s toto Siol-TV, ker da pa čist cel dopoldan odzivnik na 080-1000 sporoča:

Žal so trenutno vsi operaterji zasedeni, to pa ni normalno.

Zadnji klic (izmed enih 35), sem opravil ob 14.48 uri, pa še vedno so vsi zasedeni.

A bo mogoče kdo od odgovornih vrgu semle nekam kak podatek kaj se dogaja?????

Da neb slučajno še kdo omenu - Poklič na 080 1000 , upam pa, da sami niso pozabil:

(Spoštovani,

V to tematiko vpisujete TV kanale, ki vam trenutno pri storitvi Siol TV ne delujejo oz. se vam pri spremljanju pojavljajo motnje.

lep pozdrav

da so odprl to temo v forumu, kjer bi uporabniki, lahko nekje našli saj kako pojasnilo, kaj se dogaja. Sej ni problem, če je prišlo do napake, al pa kakega daljšega izapada, to se pač nardi, ampak, da ni nobenga pojasnila kaj se dogaja, jz pa drkam kable, swich pa aminota, kabel od Tv vtikam direkt v modem, verjeten brez veze že cel dopoldan.

Če pa vklopim kabel direkt v modem pa izpiše: no data could be fetched for this URL (011). internet mi pa ves čas čisto normalno dela, dioda svet na 8M, torej, predvidevam, da napak ni pri men.

Je pa že precej bedast občutek, da sem en od mnogih norcev, k sem nasedu Siolu, čeprav dolg časa nisem niti pomisli na to.

Vsaka stvar ma ene meje, tud tukej se počas zapirajo s takim odnosom do uporabnika in bom na koncu koncev mogel še plačati kompletno brezhibno mesečno storitev Siol-TV - reklame, propagando, obljube in kaj vem kaj še, le stistega kar obljublajo v celoti ni nikoli, pardon, razen mesečnega stroška na položnici

P.S. v servisnih straneh je zadnja objava od novembra04

Drgač sem zlo tolernaten in dopuščam napake, ki so prisotne povsod, ampak tak odnos do uporabnika, mi gre pa že na ..... tega pa še na kabelski nisem doživel, pa so ga sem in tja tud mal pobiksal, ampak, če sem vprašal po telefonu, so mi vsaj povedal, kaj se dogaja in je bilo v hipu s konkretnim pojasnilom kabelskega ponudnika za mene vse rešeno. Pač so težave, sej kje jih pa ni?

Tukej pa ne veš, a ti je kej crknil, a ma Siol težave, a so kje v prenosu težave, a jim je telefonsko centralo hudič (če zvoni, pol jo ni) vzel, a so poslal vse tehnike na dopust, al kva se sploh dogaja.

Še vprašat ne morš nobenga, kaj šele, da bi kje kej zvedu. Bi mi rekl, mamo težave, ne vemo do kdaj bojo, bi bil miren, tud če bi ble tri al več dni, tko pa klinc, brezuspešno klicarim na telefon, ugašam aminota, swich, modem, buljim v TV, pa kr mislim, zdejle pa bo kej. Pa nč, sploh nč, razen errorja. Položnica bo pa tko normalna, kot vsak mesec.

Ne vem, mrbit mi pa že tripley priključujejo?

P.S. men se nč ne prikazuje, ker sploh nč ne dela

Pred istočasno uporabo, uspavalnih in odvajalnih tablet, se posvetujte z zdravnikom!!
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2005, 16:35
cmurek
Guest
Privzeto

kokrsiol se strinjam z povedanim!

Povsod obsatjajo meje, sam pri siolu pa ne! A oni mislijo, da če ne bodo objavil problemov, da jih pol tud uporabniki ne bodo opazili ?!!Obnašajo se že tko!!! Kakor praviš, napake so povsod, če jih pa priznaš in pojasniš da delaš na tem da jih boš odpravil v okvirnem roku je marikomu že to dovolj. Ampak ne, najbolje se je "anglež" narest in rečt da je vse ok, ti pa gledaš u ekran ob že stokratnem resetiranem aminotu in modemu in veš da ne štima. To je zame delanje norca iz nas!!!
Nobenega obvestila, informacije, ažurnosti, nič od nič!!!

Ok, vsaj poslali bi uporabnikom tiste centrale na kateri je kaj narobe eno ubogo obvestilo s pojasnilom na spletno pošto!

Bil sem toleranten, razumevajoč ampak tudi meni je dovolj tega, verjamem da mariskaterem drugemu, te arogance katero ima do nas uporabnikov Siol!

Važno je da plačamo položnico in da smo tiho
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2005, 18:10
kokrsiol
Guest
Privzeto

Ura je 18.06 minut, Siol-TV deluje, kar potrjuje moja predvidevanja: vsa tehnika pr men je OK.

No, a ne bi blo vseen, če bi tukej napisal, hej imamo probleme, do nadaljnega ne bo s TV nič, kt pa tkole, kokr je.

Lepo to, da dela, še lepše bi blo, če bi lahko saj malce pokumuniciral da bi kot uporabniki vedel pr čem smo

Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2005, 19:07
Ivan Zagar
Guest
Privzeto

Mi lahko kdo pove kdaj bo ta Siol TV v Solkanu pri Novi Gorici,torej sto metrov stran od mene to imajo,sicer kako deluje ne vem.Sam pa jo že Siol Tv namreč čakam dve leti ?
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2005, 20:14
LeQuack Uporabnik LeQuack ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2001
Sporočila: 3
Privzeto

Ne klicat hudiča.

"quack"
Odgovorite s citatom
Staro 09.09.2005, 15:29
pcs Uporabnik pcs ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2005
Sporočila: 265
Privzeto

Tezave v Kranju (500m od Iskratela ,ki dela te centrale od telekoma)

1.) Discovery Science
Steka tako, da je za posrat.
Predvsem steka zvok in sploh ni razumljivo kaj govorijo.

2.) Zagreb 2
V nedeljo zvecer, ko imajo re-run vseh serij StarTrek iz tedna,
pogosto crkne za par minut. Ponavadi takrat, ko je kaka
akcija. Ko pride nazaj, je vse ze mimo. Za po****it, najraje
bi vse skupaj z macolo v prafaktorje. Mozno je sicer, da serjejo
hrvati.

3.) Itak ne dela se dost reci, samo ne bi zdaj o tem. Najbolj me
motita zgornja dva. Pa obcasno zmrzavanje z "Loading" po vnovicnem
zagonu, po navadi sredi kake filmske akcije (tko je to, ce ti TV
laufa na "windowsih" oz verjetno embedded linux varianti).

SiolTV nima on-line obvestil o stanju omrezja. Vsak resen ponudnik
interneta ali hostinga ima tako stran in to dosegljivo brez logina!
Na www.siol.net je itak vse razen tistega, kar bi tam pricakoval.

Cakam na alternativne ponudnike interneta in IP TV-ja. Presaltam
takoj, ko bo moznost, tud ce bo mal drazje. Dokler sta siol in
telekom povezana, ima siol itak preferencno obravnavanje v primeru
kakih tezav s centralami.
Upam, da bo nova vlada (kolikor mi gre veliki vodja sicer na
zivce z bajukom na celu) malo razhajkala to mafijo lopovsko.

------------------------------------------------
Rather than a heartless beep
Or a rude error message,
See these simple words: "File not found."
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:03.