Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.08.2010, 19:34
iuuuuan Uporabnik iuuuuan ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce iuuuuan
Član od: Jun 2008
Sporočila: 72
Privzeto Re: SiOL BOX

Citat:
Objavil-a niko76 Prikaži sporočila
Zaračuna se za posamezni SiOL BOX, pri čemer naročilo SiOL BOX-a brez dodatka SiOL BOX oz. SiOL BOX samostojno ni mogoče. Vse cene vključujejo DDV.

Pa rajši si XTREMERJA kupim.
Se strinjam. Jaz imam WD Live in je tudi super.
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2010, 19:48
diolen Uporabnik diolen ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce diolen
Član od: Dec 2005
Sporočila: 688

Citat:
Objavil-a palceksmuk Prikaži sporočila
Mene zanima ali se lahko vrstni red kanalov spreminja v SIOL box-u kot dosedaj za komunikator sagem ali ne?
tole tudi mene zanima, ker kot izgleda so nekatere zadeve fiksne
(videoteka 28, hiti 10....)
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2010, 20:02
Taid Uporabnik Taid ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Taid
Član od: Feb 2008
Sporočila: 73

Ok, prednosti in slabosti xtreamerja in siol boxa od nekoga, ki se razume bi lepo prosil.
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2010, 20:30
diolen Uporabnik diolen ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce diolen
Član od: Dec 2005
Sporočila: 688

imam xtreamer pro in ti ga za samo gledanje Siol tv ne priporočam:
- preklop med programi traja predolgo
- pritisniti moraš gumb pause in še enkrat play, da se sinhronizirata audio in video....

Drugače je xtreamer zakon! Pojdi na http://forum.xtreamer.net se logiraj in poišči xtreamer slovenia
Odgovorite s citatom
Staro 30.08.2010, 21:54
matejdro Uporabnik matejdro ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2008
Sporočila: 335

Verjetno je mislil, da bi namesto siol boxa kupil xtreamerja za media center, tv pa še vedno gledal na sagemu.

Drugače pa tale škatla končno podpira tudi teletekst preko HDMI
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2010, 05:42
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 762

In kdo mi garantira, sploh pri Siolu, da ko bodo dodali še kakšno Twitter sranje, da ne bo naročnina potem 6€ na mesec.
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2010, 08:30
Hejaho Uporabnik Hejaho ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2008
Sporočila: 270

Zadnje cajte je aktualno ,da se čim manj troši.Siol pa hoče od nas potegnit več !
Jaz že imam DLNA pa xtreamer in dvb-t zato mi škatla od siola nebi nič nucala ker tudi ne mislim plačevat dodatno 4 evre da bom snemal divix brez dd zvoka ker dobiš na netu en kup tega.Bolj se nagibam k temu da bom odjavil televizijo ker bo sedaj kar dosti programov na dvb-t.Siol stremi pa k temu da ponuja dodatne možnosti ob dodatnem plačilu,kar sedaj znese ob vseh storitvah že okol 100 evrov ! Kaj bodo nardil naslednjič ? Še mal pa bomo lahko dali celo plačo ! Torej če bi radi gledali nekaj kvalitetnega in sodobnega je to HD slika in dd zvok ! če smo že sodobni kot pravi Siol ! Vendar tega ne nudi Siol ! Če smo pa že na tem da hočemo gledat film ga lahko zastonj na kanalu A ali Pop TV in na RTV slo pa na Piki in še kje. Ker itak na HBO in ostalih je tolk ponovitev in starih filmov da ni toliko vreden zato rajši predvajam film iz dvd-ja ali xtreamerja po želji tako kvaliteto zapisa kot film in izkoristim sodobno tehnologijo HD in DD
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2010, 09:16
slimy Uporabnik slimy ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce slimy
Član od: Aug 2008
Sporočila: 254

Citat:
Objavil-a Hejaho Prikaži sporočila
Zadnje cajte je aktualno ,da se čim manj troši.Siol pa hoče od nas potegnit več !
Jaz že imam DLNA pa xtreamer in dvb-t zato mi škatla od siola nebi nič nucala ker tudi ne mislim plačevat dodatno 4 evre da bom snemal divix brez dd zvoka ker dobiš na netu en kup tega.Bolj se nagibam k temu da bom odjavil televizijo ker bo sedaj kar dosti programov na dvb-t.Siol stremi pa k temu da ponuja dodatne možnosti ob dodatnem plačilu,kar sedaj znese ob vseh storitvah že okol 100 evrov ! Kaj bodo nardil naslednjič ? Še mal pa bomo lahko dali celo plačo ! Torej če bi radi gledali nekaj kvalitetnega in sodobnega je to HD slika in dd zvok ! če smo že sodobni kot pravi Siol ! Vendar tega ne nudi Siol ! Če smo pa že na tem da hočemo gledat film ga lahko zastonj na kanalu A ali Pop TV in na RTV slo pa na Piki in še kje. Ker itak na HBO in ostalih je tolk ponovitev in starih filmov da ni toliko vreden zato rajši predvajam film iz dvd-ja ali xtreamerja po želji tako kvaliteto zapisa kot film in izkoristim sodobno tehnologijo HD in DD
+1
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2010, 09:19
codeguru Uporabnik codeguru ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2009
Sporočila: 227

pa plačilo facebooka in vremena, za kaj že, al pa če vse pogledam na netu? a vam ne plačujemo že dovolj tega interneta in vsega skup.
Odgovorite s citatom
Staro 31.08.2010, 09:35
mihies Uporabnik mihies ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2006
Sporočila: 331

Bodite veseli, da je SIOL tako zaostal, ker če ne bi vam zaračunal še 1000 ostalih storitev kot so twitter in podobni.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
box, brskalni, http or or boxsiolnet, povezovanje, siol, televizorjem

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
O SiOL storitvah oz. zgodba za na WC Straus O storitvah 18 27.01.2010 11:01
Siol tv problem slo114 SiOL TV 274 08.09.2009 15:04
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 07:17
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 00:22

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:52.