Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.02.2008, 19:42
srus012 Uporabnik srus012 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce srus012
Član od: May 2006
Sporočila: 214
Privzeto Kako prekiniti naročnino na varnostni paket

Zdravo!

Hočem prekiniti naročnino na dodatni varnostni paket, ki sem ga dodatno naročil poleg tistega, ki je že del Trio dostopa, pa nikjer eksplicitno ni navedeno kako to storiti. Kakšen je postopek?

Ali moraš na koncu enoletnega obdobja eksplicitno zahtevati prekinitev naročnine ali ne? Kdaj in kako moraš to storiti? Ali ti na koncu enoletnega obdobja ni potrebno storiti nič?

Poslal sem mail z vprašanjem na info@siol.net od koder kje prišel odgovor, da ni potrebno storiti nič - naročnina se prekine samodejno. Ker sem na forumu nekoč prebral post z navodilom, da je to naročnino potrebno pisno odpovedati mesec vnaprej, sem preventivno poslal še fax z zahtevo po prekinitvi in sedaj po pošti dobil dopis s Telekoma - Zadeva: Odgovor na reklamacijo (?????) kjer me obveščajo, da je moja reklamacija ??? zahtevnejšega tipa, da se je rok za odgovor zaradi zahtevnega preverjanja podaljšal in, da me bodo o reševanju reklamacije pisno obvestili kasneje. Reklamacija???

Nočem čakati na račun, ki mi bo povedal status naročnine. Kakšne so vaše izkušnje - predvsem prosim za komentar tiste, ki ste šli skozi zgoraj omenjeno proceduro.

LP,
Odgovorite s citatom
Staro 22.02.2008, 22:07
Dunja Uporabnik Dunja ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1.019
Privzeto Re: Kako prekiniti naročnino na varnostni paket

poglej, brezplačna licenca ki si jo naročil velja 1 leto. ko poteče si naročiš novo-če želiš seveda. v primeru da med tem časom ko je veljavna brezplačna licenca naročiš drugo je le ta plačljiva (zopet samo 1 leto) in se je ne da preklicati/stornirati.

tako da na kratko: dodatnega varnostnega paketa,ki si ga naročil se ne da prekiniti in boš mogel počakati da pride naokoli 1 leto. takrat potem licenca ni več veljavna
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kako, naročnino, paket, prekiniti, varnostni

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Varnostni paket se mi je izključil mjanko11 Tehnična pomoč 21 04.11.2011 07:39
Bitdefender - problemi/vprašanja/nasveti manc Računalništvo in internet 200 24.11.2009 13:20
Zaračunavanje licence pri podaljšanju varnostnega paketa Dravlje Tehnična pomoč 24 21.06.2007 13:46
varnostni paket -cenik storitve ruger O storitvah 6 14.03.2007 06:13
varnostni paket - podalšanje rock O storitvah 2 09.09.2006 19:02

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:15.