Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 13.02.2005, 13:51
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto

Escales ne dela ostali delajo
Odgovorite s citatom
Staro 14.02.2005, 03:09
tassador Uporabnik tassador ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2005
Sporočila: 7
Privzeto

ODLIČNO!
čakam do 2h da se začnejo Grammy Awards na pro7, gledam urco pa se neki malenkosti zraven in potem..................NČ siol tv OUT! popolnoma...ni lepsga kot cakat pozno v noc zato da bos videl zadevo v zivo in potem ti nesposobni siolovci onemogocjo gledanje, kljub temu da redno v vseh rokih plačuješ.... ja tko je ce ni konkurence.....mislm neverjetno vsi kanali so izpadl niti en ne dela...newerjetno in ne mi z bednimi izklopi aminota, resetiraj modem, resetiraj hub....zal sem vse to ponovil vsaj 4x in zal negre....UPAM DA BOM OSKARJE, KI BODO KONEC FEBRUARJA LAHKO GLEDAL V ŽIVO!!!HVALA
Odgovorite s citatom
Staro 14.02.2005, 06:18
koren
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava tassador

ODLIČNO!
čakam do 2h da se začnejo Grammy Awards na pro7, gledam urco pa se neki malenkosti zraven in potem..................NČ siol tv OUT! popolnoma...ni lepsga kot cakat pozno v noc zato da bos videl zadevo v zivo in potem ti nesposobni siolovci onemogocjo gledanje, kljub temu da redno v vseh rokih plačuješ.... ja tko je ce ni konkurence.....mislm neverjetno vsi kanali so izpadl niti en ne dela...newerjetno in ne mi z bednimi izklopi aminota, resetiraj modem, resetiraj hub....zal sem vse to ponovil vsaj 4x in zal negre....UPAM DA BOM OSKARJE, KI BODO KONEC FEBRUARJA LAHKO GLEDAL V ŽIVO!!!HVALA
A ti ne bereš nobenih obvestil, Zaradi rednih vzdrzevalnih del bo v ponedeljek 14.2.2005 v casu 02-06 ure
prihajalo do nekaj minutnih prekinitev pri dostop do omrezja SiOL in
uporabi SiOL-ovih internetnih storitev.

Smešni ste do konca.
Odgovorite s citatom
Staro 15.02.2005, 18:13
Tommy Kebab Uporabnik Tommy Kebab ni prijavljen
Odvisnik
Član od: Aug 2004
Sporočila: 13.364
Privzeto

N-TV

MOJ NOS BLOKIRA VSE UDARCE
Odgovorite s citatom
Staro 18.02.2005, 08:30
nature76
Guest
Privzeto

ne delata n-TV in Escales....pa dajte HRT plus v novi vmesnik
Odgovorite s citatom
Staro 26.02.2005, 09:58
dusko_
Guest
Privzeto

Jaz pa imam še vedno težave z programom 12 ORRF1,ki zadnje dni kar pogosto izpada.Ampak to ni glavni vzrok zakaj se oglašam tu. Jezen sem zaradi formata v katerem se odaja ta program predvsem ta novejši filmi ali različne oddaje.Saj potem raztegnejo sliko in vidim od logotipa ORF samo O torej kar precejšnji del slike manjka,kar se je vidlo lepo včeraj ko so meli izbor za pesem eurovizije in med glasovanjem se ni videlo skupnega števila točk oziroma vidla se je samo prva številka,čeprav je bla številka dvomestna.
Torej ta problem se vleče že par mescov in še zadeve niso uredili oziroma kolk mi je znano je pasovna širina programa večja kot 4MB.
Vendar zdaj ne vem ali je problem pri njih ali pa imam kakšno nastavitev na tv-ju glede formata slike.Vendar če bi imel napačno nastavitev potem tudi drugih programov ne bi mogel gledat.Ostale pa vidim normalno brez težav.
Prosim da to čimprej odpravite.Sicer moram v ponedeljek poklicat ampak verjetno takrat ne bom nič rešo.
Odgovorite s citatom
Staro 26.02.2005, 10:51
Mojster
Privzeto

ORF1 ni glede prenosa (količine podatkov) prav nič posebnega. Celo nekaj manj kot recimo SLO1, SLO2. cca 4.66 mbps

Glede nastavitev za formate slike pa je bla ena tema. Se ne spomnim če si bil kaj zraven.

UPS! Zdele odkar tole pišem mi je 2 * po sekundo popolnoma zmanjkalo podatkov in sedaj še tretjič. Dejansko nekaj ne štima!
No zej je pa dol padu. Čeprav podatkov naj bi blo iz tega UDP 6.8 oz. kar mi gre skoz linijo.
Odgovorite s citatom
Staro 28.02.2005, 16:02
aknez12
Guest
Privzeto

Evo me spet nazaj.

Glede delovanja Siol TV je vse OK. Razen Rai3 ima občasne težave.
Zanima pa me nekaj druga;in sicer,kdaj bo na Siol tv,če bo kdaj na voljo History channel in Adventure one. Ta dva kanal sta namreč zelo zanimiva,in lepo bi bilo,da bi se pridružila Siol tv.
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2005, 19:00
tommm1234 Uporabnik tommm1234 ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2004
Sporočila: 23
Privzeto

zadnje case sem zelo zafovoljen s siol tv

razen internet na tv je podn

Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2005, 20:58
Mojster
Privzeto

Ne vem če se spomniš kolk je blo pred cca. 20 leti znakov na "slončku" alpa "mavrci". 40 na vrsto pa seveda nič TTF. Vsi znaki enak široki. Tist se je dal brat. Sicer razen "pres space to start" in "game over" itak ni blo...
Zdej bi pa radi sliko pa še nevem kolk zankov v vrsti na ekranu skoraj enakih karakteristik na istem standardu kot takrat (PAL). Enostaven se ne izide. Ko bodo plazma in LCD TV mal bolj dostopni bo pa to z ustreznim STB ali kar računalnikom uporabno. Do takrat pa je "klasičen TV" le za novice brat pa še to gre res precej težko. Je pa solidna zamenjava za zelo okoren TTX. Kot sem že nekajkrat napisal zaenkrat prisegam na nekoliko manjši in kvalitetnejši monitor.

Mal sem šel OFF topic a reklam na TV kar ni konca.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:54.