Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 07.12.2004, 22:10
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava 3nity

Citat:
quote:Originalna objava Marjan1

Pri BBC Prime je ponavadi problem prenizka hitrost na liniji. Če se pojavljajo kockice je to TO.
in kaj pomaga. boljši paket?

------------------------------------------------------------------------
Everything that has a beginning has an end.

ne, linija za TV je maksimalno odprta
omejitev za dostop do intereneta je izvedena ločeno
do pred cca, tedna nisem od spomladi vidu nobenih kock (razen kadar je bila občasno težava s posameznim kanalom), zdej se pa po nekaterih kanalih nekaj pase
Odgovorite s citatom
Staro 08.12.2004, 07:20
3nity Uporabnik 3nity ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce 3nity
Član od: Nov 2001
Naslov: Sm se nehala iskat, ker je itak BV
Sporočila: 21.664
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava rock

Citat:
quote:Originalna objava 3nity

Citat:
quote:Originalna objava Marjan1

Pri BBC Prime je ponavadi problem prenizka hitrost na liniji. Če se pojavljajo kockice je to TO.
in kaj pomaga. boljši paket?

ne, linija za TV je maksimalno odprta
omejitev za dostop do intereneta je izvedena ločeno
do pred cca, tedna nisem od spomladi vidu nobenih kock (razen kadar je bila občasno težava s posameznim kanalom), zdej se pa po nekaterih kanalih nekaj pase
Kateri paket ADSL-ja pa imaš?
Ti HRT normalno dela? Kaj pe, če ti kdo že srfa po netu, ti programi normalno delujejo?

Odgovorite s citatom
Staro 08.12.2004, 08:16
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto

mam 1 MB paket. Pred časom mi je DUmeter pokazal (dvojni VLC kot sem pisal mal višje), da mi gre skoz linijo cca. 6.8mbps. ker ima slo 2 konstantno cca. 5.5 mbps je šlo lepo skozi, no do pred kakšnega tedna (zdi se mi sicer da se nekaj dogaja od takrat, ko se je po forumu začelo govoriti o padanju hitrosti prenosa, kar je nekako sovpadalo z zapoznelimi e-maili o nedelovanju sisema kakšna 2 tedna nazaj??) ni blo prav nobenih motenj.

glede pojavljanja kockic v zadnjem času pa ni nobene razlike ali downloadam ali ne. So nekako prisotne. Včasih kar v paketu po nekaj sekund, pol je lahk nekaj minut čisto vredu, pa se spet kaj pojavi. Kot sem že reku pa se pojavljajo pri kanalih z nad 5 mbps. Ko bo kaj cajta pripnem graf DUmetra. Jasno se vidi pri kanalih ki imajo enakomero količino podatkov ves čas, da vsake toliko nekaj podatkov manjka neglede na to ali zraven trošim še tisti dodatni mbps za dolvleko ali ne. BBC Word pa je poglavje zase, ker je drugače kodiran. Glih v nedeljo sem tovoru proti sebi eno distribucijo Linuksa pa je blo kockic glih tolk kot zvečer, ko je blo končano. So že skor moteče. Saj če se morda vsako minuto pojavita dva trije kvadratki ali morda pol vrstice ni problem. ko pa je vsakih nekaj sekund motnja v sliki ali tonu pa postane zoprno.

HRT ga v zadnjem času kar precej biksajo - točno ne vem ker gledamo bolj občasno

Klemen prosim povej ali ste kaj spreminjali, ker če niste mi je začela nagajat povezava do centrale.
Odgovorite s citatom
Staro 08.12.2004, 08:43
3nity Uporabnik 3nity ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce 3nity
Član od: Nov 2001
Naslov: Sm se nehala iskat, ker je itak BV
Sporočila: 21.664
Privzeto

jaz imam 2Mb paket, vendar se mi pozna, ali imam e-mulo prožgano ali pa je kdo na netu, potem siol-tv bolj zafrkava.

Odgovorite s citatom
Staro 09.12.2004, 10:46
dusko_
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Rock: Meni so zdaj na 116 uredili zadevo in ni več kockic. Priporočam ,da pogledaš v temo izgradnja sioltv-ja in prvi post piše tudi katere centrale bodo nadgrajevali. In ko včeraj opazim na tisti strani tudi mojo sem poklical še enkrat siol če res nimajo težav in po zagotovilu da jih nimajo. Sem potem poklical na 116 kjer so me danes poklicali in mi razložli da so pred ravno tolko časa ko mam kockice vse skup na nove porte povezali in zdaj so mi še enkrat skonfigurirali zadevo in zdaj dela.
Odgovorite s citatom
Staro 09.12.2004, 23:31
kokrsiol
Guest
Privzeto

Dons že cel popoldan, pa cel večer, pa še ponoč, ne dela NET-TV. "Zapečena" je reklama z oglasom NordMende in zapisom firme RG.d.o.o.

Upam, da ni to zdej ta firma zakupila en kanal do novga leta ali clo dl

Pred istočasno uporabo, uspavalnih in odvajalnih tablet, se posvetujte z zdravnikom!!
Odgovorite s citatom
Staro 12.12.2004, 19:44
kokrsiol
Guest
Privzeto

Bravo SIOL, program NET-TV deluje po dolgem času, čisto normalno. Naj tako ostane.

Pred istočasno uporabo, uspavalnih in odvajalnih tablet, se posvetujte z zdravnikom!!
Odgovorite s citatom
Staro 12.12.2004, 19:47
kokrsiol
Guest
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava dusko_

Rock: Meni so zdaj na 116 uredili zadevo in ni več kockic. Priporočam ,da pogledaš v temo izgradnja sioltv-ja in prvi post piše tudi katere centrale bodo nadgrajevali. In ko včeraj opazim na tisti strani tudi mojo sem poklical še enkrat siol če res nimajo težav in po zagotovilu da jih nimajo. Sem potem poklical na 116 kjer so me danes poklicali in mi razložli da so pred ravno tolko časa ko mam kockice vse skup na nove porte povezali in zdaj so mi še enkrat skonfigurirali zadevo in zdaj dela.
Pol se zdej ve od kod kockice!! Obtožbe pa kar povprek

Odgovorite s citatom
Staro 12.12.2004, 19:47
kokrsiol
Guest
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava dusko_

Pol se zdej ve od kod kockice!! Obtožbe pa kar povprek

Odgovorite s citatom
Staro 14.12.2004, 01:54
Marjan1 Uporabnik Marjan1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2004
Sporočila: 8
Privzeto

NET-TV štekne na vsako sekundo.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:23.