Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Gospodarstvo

Gospodarstvo podjetništvo, gospodarstvo, borza, finance, denar...

Orodja za teme
Staro 22.04.2006, 21:57
jaka-25 Uporabnik jaka-25 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2006
Sporočila: 14
Privzeto Kemofarmacija???

Ker imam nekaj delnic te firme, me zanima če se jih splača prodat po ceni 11000 sit, ali počakati še nekaj časa? Kupil sem jih po višji ceni, ampak se že kar nekaj časa ne zgodi nič in začel sem razmišljati o tem da bi jih prodal in denar vložil kam drugam kjer bi se bolje kopičil! Ima kdo kakšno konkretno informacijo kako je s temi delnicami in kaj se bo dogajalo vnaprej?
Staro 23.04.2006, 10:54
zverina Uporabnik zverina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce zverina
Član od: Jun 2005
Naslov: Out of Nowhere
Sporočila: 1.664
Privzeto Re: Kemofarmacija???

zakaj bi prodajal, kam se ti mudi?
Staro 24.04.2006, 11:43
De_Tomaso Uporabnik De_Tomaso ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2005
Sporočila: 114

Se ti ne zdi, da je tale forum malo čuden kraj za iskanje takšnih informacij.
Staro 24.04.2006, 12:05
BMX Uporabnik BMX ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce BMX
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.873

Citat:
Objavil-a De_Tomaso
Se ti ne zdi, da je tale forum malo čuden kraj za iskanje takšnih informacij.
Obstajajo posamezniki z zelo "koristnimi" nasveti.
Staro 24.04.2006, 12:10
Pripravnik

Citat:
Objavil-a BMX
Obstajajo posamezniki z zelo "koristnimi" nasveti.

Glede splošnih stvari morda, za kaj specifičnega pa verjemi, da se po takšnih forumih ne piše.

Glede tega fanta, ki pa nenehno sprašuje kaj naj naredi s svojimi delnicami, pa mu samo želim da en bo nekoč vse izgubil, ker bo verjel kakšnemu svetovalcu, ki (bog ne daj) za svoj vir uporablja Finance in je slučajno še študiral v Ameriki, tako da se mu res ne sanja, kako stvari potekajo na tem koncu balkana.
Staro 24.04.2006, 12:14
BMX Uporabnik BMX ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce BMX
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.873

Citat:
Objavil-a De_Tomaso
Glede splošnih stvari morda, za kaj specifičnega pa verjemi, da se po takšnih forumih ne piše.

Glede tega fanta, ki pa nenehno sprašuje kaj naj naredi s svojimi delnicami, pa mu samo želim da en bo nekoč vse izgubil, ker bo verjel kakšnemu svetovalcu, ki (bog ne daj) za svoj vir uporablja Finance in je slučajno še študiral v Ameriki, tako da se mu res ne sanja, kako stvari potekajo na tem koncu balkana.
Jaz nikomur nikoli ne svetujem. Občasno pojasnim kakšno stvar, to je pa tudi vse. Tisti z "dobronamernimi" nasveti imajo svoje interese.
Staro 24.04.2006, 12:23
Pripravnik

No, če ti nikoli ne svetuješ čisto ničesar tudi veliko pove o tebi. Jaz v veseljem komu kaj odsvetujem, če vem, da bo v nasprotnem primeru na škodi. Me nič ne stane pa svojo pot v raj (če sploh je) hkrati tlakujem še z enim dobrim delom.
Staro 24.04.2006, 13:12
doli Uporabnik doli ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce doli
Član od: Nov 2005
Sporočila: 368

Citat:
Objavil-a jaka-25
Ker imam nekaj delnic te firme, me zanima če se jih splača prodat po ceni 11000 sit, ali počakati še nekaj časa? Kupil sem jih po višji ceni, ampak se že kar nekaj časa ne zgodi nič in začel sem razmišljati o tem da bi jih prodal in denar vložil kam drugam kjer bi se bolje kopičil! Ima kdo kakšno konkretno informacijo kako je s temi delnicami in kaj se bo dogajalo vnaprej?
Si se pač mal za j. Celesio ima več kot 90% delnic KFLG, za nakup preostanka očitno ni zainteresirana. Teh delnic sicer ne poznam, ne spomnim se niti tega, kaj se je dogajalo v preteklosti z njimi, tako da bo tale moj nasvet en tak, bolj na ugibanje. Prodaj.
Staro 26.04.2006, 16:29
jaka-25 Uporabnik jaka-25 ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2006
Sporočila: 14

Sam ne se zdej kregat zarad mojga vprašanja!!! Zakaj pa nebi spraševal tukaj pa ne vem? Pač mislm da več mnenj pomaga pri odločitvi!!! Povem pa samo to, da nikol več ne bom denarja vlagal v delnice, ampak ga bom raje dal v kakšen sklad, se mi zdi bolj sigurno pa še če do česa pride lahko pobereš ven vsaj nekaj, pri delnicah si pa lahko ob vse !!! Obljublja se svašta, da pa se kaj konkretnega zgodi, o tem pa ni ne duha ne sluha!
Staro 26.04.2006, 16:47
zverina Uporabnik zverina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce zverina
Član od: Jun 2005
Naslov: Out of Nowhere
Sporočila: 1.664

zakaj pa si tako navalil na jug?

Značke
kemofarmacija

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:39.