Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Glasba

Glasba vtisi, okusi, koncerti...

Orodja za teme
Staro 15.09.2006, 17:49
Nincha II. Uporabnik Nincha II. ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Nincha II.
Član od: Dec 2005
Naslov: Köln (schäl Sick)
Sporočila: 1.669
Privzeto Re: Evanescence The open door

Citat:
Objavil-a DarkBloom
ja pač mi niso všeč in sm tut navedla razloge za ostale tr00 NW fane pa ne vem. Jih boš mogla sama vprašat, če te tok zanima

ok en razlog je tut v tem, da so Nightwish, ko s z Nemo postal komercialno uspešni vsi neuki novinarji začel primerjat z EV in da jih kopirajo..čeprov vsi vemo, da so NW velik prej začel in da so bili že velik band v "metal svetu".
Ja pa takrat so vsi imel EV & NW za gothic band...kar nobeden od njih ni...ampak itak je zdaj vsak band gothic, ki ima pevko in so v črno oblečen
Ne, TOLK me pa spet ne zanima.
Jst osebno ubistvu ne poznam nobenga NW fana, tko da ne bi mogla sodit, sam pr teb sem pa ze doskrat zasledila to, da ne maras Evanescence, ravno tako je blo na NW forumu.
OK, vsakemu svoje, ce ti niso vsec, ti pac niso. Razumem.
Sam so pa tko eni kot drugi en navaden pop produkt, tko da tlele jst niti ne bi delala prevec razlik. Lahko, da so NW obstajali ze pred Evanescence, ampak to ne spremeni nobenga dejstva o glasbi, ki jo obe skupini delata. Gothic je to se najmanj od vsega.

O NW, pa ne bi rekla, da so v metal svetu tko zlo hvaljeni. Mislm, da tisti metalci, ki majo sebe za tr00, kar krepko pljuvajo po NW, tko da nekih blaznih uspehov v sirsih metal krogih lih niso pozeli.
Ce se motim, me popravi.
Staro 15.09.2006, 19:32
GiGi Uporabnik GiGi ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2003
Sporočila: 1.652

Hmm vedno bolj kot poslušam je Open Door dosti bolj podoben prvim komadom EV pred Fallen. Takrat je res vse bolj alternative ampak je zdaj še nekak dosti bolj.

Vedno bolj se mi zdi da nekaj takega kot je bil Fallen torej komercialno uspešenga pop-goth-metal, nu-metal oz kakorhočete že temu rečt ne bo. Določeni komadi spominjajo na rahlo bolj "hard rock" Hooverphonic z razliko da je Amy dosti boljša pevka.
Staro 15.09.2006, 22:42
DarkBloom
Guest
Sporočila: n/a

Citat:
Objavil-a Nincha II.
Ne, TOLK me pa spet ne zanima.
Jst osebno ubistvu ne poznam nobenga NW fana, tko da ne bi mogla sodit, sam pr teb sem pa ze doskrat zasledila to, da ne maras Evanescence, ravno tako je blo na NW forumu.
OK, vsakemu svoje, ce ti niso vsec, ti pac niso. Razumem.
Sam so pa tko eni kot drugi en navaden pop produkt, tko da tlele jst niti ne bi delala prevec razlik. Lahko, da so NW obstajali ze pred Evanescence, ampak to ne spremeni nobenga dejstva o glasbi, ki jo obe skupini delata. Gothic je to se najmanj od vsega.

O NW, pa ne bi rekla, da so v metal svetu tko zlo hvaljeni. Mislm, da tisti metalci, ki majo sebe za tr00, kar krepko pljuvajo po NW, tko da nekih blaznih uspehov v sirsih metal krogih lih niso pozeli.
Ce se motim, me popravi.
tole je ev topic tko, da ne bi glih o NW. Kar se pa tiče tr00 metalcev in njihovga pluvanja...do wishmasterja so bli NW cenjeni tut v metal krogih..pol so se pa kao prodal in itak, da pol ne morjo bit več všeč tr00 metalcem
Staro 17.09.2006, 19:52
Concert Freak Uporabnik Concert Freak ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2002
Sporočila: 27

no, če je kdo izmed vas zainteresiran za ogled koncerta... www.koncerti.net/evanescence.htm
Staro 17.09.2006, 21:08
Teo Uporabnik Teo ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Teo
Član od: Jul 2001
Sporočila: 11.150

Danes sem neki delal in se je album parkrat zrolal. Sej je kul, ampak razen prvega singla, ni več očitnih hitov. Skupaj pa je nekaj povprečnega.
Staro 18.09.2006, 08:34
DarkBloom
Guest

Citat:
Objavil-a Concert Freak
no, če je kdo izmed vas zainteresiran za ogled koncerta... www.koncerti.net/evanescence.htm
hehe ne hvala. Amy Lee pa tok fuša v živo, da to ni res. No, mogoče je pa zdej šla h kakšnemu svojemu učitelju petja pa nardila par dihalnih vaj in bo mogoče kej bolš to turnejo izpeljala.
Staro 18.09.2006, 09:01
Uporabnik

Citat:
Objavil-a DarkBloom
hehe ne hvala. Amy Lee pa tok fuša v živo, da to ni res. No, mogoče je pa zdej šla h kakšnemu svojemu učitelju petja pa nardila par dihalnih vaj in bo mogoče kej bolš to turnejo izpeljala.
Jah v studiu ni treba met gor steznika, za šov si ga našpana pol pa nekak prepono onemogoči, more pet s "pljuči" pol pa ji sape zmanjkuje, ko poskakuje po odru.

Sem pa že videl in slišal da ko ji ni treba skakat po odru v raznih goth oblekah pa čisto vredu poje.
Staro 18.09.2006, 09:03
DarkBloom
Guest

sm vidla v živo že par deklin z zategnjenim steznikom pa so prov fajn pele. Fora je v tem, da se morš mal pripravit za petje v živo, ker zihr ni isto kot pa v studiu
Staro 18.09.2006, 09:46
Uporabnik

Citat:
Objavil-a DarkBloom
Fora je v tem, da se morš mal pripravit za petje v živo, ker zihr ni isto kot pa v studiu
To pa itak.
Staro 18.09.2006, 14:33
Abronsius Uporabnik Abronsius ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Abronsius
Član od: Sep 2005
Naslov: Floydland
Sporočila: 442

To je tudi vzrok, zakaj jih v živo ne prenašam najbolje. Amy iz petnih žil vleče vokale, imaš občutek da ji bo nekaj počilo vsak trenutek, medtem ko mi spremljevalni band deluje hudo povprečno, sploh zavaljeni bobnar in... pravzaprav so se prav vsi fino poredili odkar sem jih nazadje videl v živo :D . Album me ni navdušil in je že letel z diska... hvala bogu za internet.

Značke
door, evanescence, open

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:12.