Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Filmi

Filmi vse o filmih, DVD, video, kino ...

Orodja za teme
Staro 27.02.2007, 18:14
iri Uporabnik iri ni prijavljen
Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce iri
Član od: Mar 2004
Naslov: barrel of a gun
Sporočila: 14.338
Privzeto Re: Oskarji 2007 & ostale nagrade

3 ure in 52 minut je trajala zadeva! zdelo se mi je 10 minut manj, ampak v bistvu bo kar držalo. Ene par zadev notri je bilo res nepotrebnih ... No, rekord še vedno ostaja leto 2002, ko je podelitev trajala 4h in 17min :D
Staro 28.02.2007, 10:10
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 677

Prireditev se mi je zdela neprimerno bolj dolgočasna kot lani. Nomineeji za igro so bili predstavljeni v nekaj sekundnem klipu iz filma, medtem ko je bil lani izsek iz filma precej daljši. Glede na to, da oskarji trajajo cerka 4 ure, ne bi bilo nobene škode, če bi tele klipe malo raztegnili. Ne vem, zakaj so nominirali Kate Winslet, saj v Little Children ni prav v ničemer izstopala. Helen Mirren - najboljši govor podelitve, preprosta zahvala sodelavcem in kraljici, brez patetike, a prisrčno. Marty končno slavil, Forest brez konkurence. Ellen je bila sicer cool voditeljica, a vseeno Jonu Stewartu ni bila do kolen. Poleg tega ni bilo one noro smešne začetne montaže filmov al pa sem jo zamudil.
Staro 28.02.2007, 10:39
Moderator

Nope, ni bilo montaže, kar je bila velika škoda. Očitno so mislili, da bo dovolj, če govor od Sida Ganisa zmontirajo v eno minutko s hitro izgovorjavo In še vedno se sprašujem, čemu je bil potreben tisti kolaž by Michael Mann o ne vem čem že, filmih v Ameriki, kulturi gledanja filmov v Ameriki? sej ne vem.
Se mi pa zdi, da so bili izseki filmov pri glavnih igralcih daljši kot pri stranskih. In ponavadi so podelili najprej oskarja za stransko žensko vlogo že kar na začetku, zdej so pa najprej par "dolgočasnih" kategorij oddelali. Tiste tri kategorije za short zadeve bi komot združili v eno brzinsko podeljevanje, ker sori, ampak kratki film, kratki dokumentarec in kratki animirani film so pa res nezanimivi ...

Še bolj mimo kot nominacija za Winsletovo (ki je pač bolj ali manj vedno odlična), mi je bila mimo nominacija za Penelopo. Res, komot bi Maggie Gyllenhaal nominiral namest nje ... Pa še kakšna bi se našla.
Staro 28.02.2007, 11:03
maestro II. Uporabnik maestro II. ni prijavljen
Banned
Naslov: Ne povem
Sporočila: 2.547

Citat:
Objavil-a iri Prikaži sporočila
ker sori, ampak kratki film, kratki dokumentarec in kratki animirani film so pa res nezanimivi ...
Meni je pa ravno to najbolj zanimivo. Po mojem bi bilo najbolje, če bi kr združl kategorijo za najboljšo igralko, igralca, film, režiserja, ker to je že več ali manj vse znano, tako da se lahko tu prihrani nekaj časa. Se strinjaš?
Staro 28.02.2007, 12:40
Moderator

Staro 28.02.2007, 16:16
maestro II. Uporabnik maestro II. ni prijavljen
Banned
Naslov: Ne povem
Sporočila: 2.547

Vidim, da se ne. V glavnem, najlepšo obleko je imela Penelope Cruz, ampak zakaj imam občutek, da to res nobenga ne briga?
Staro 02.03.2007, 09:26
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Sporočila: 677

Ja se čist strinjam. Tud Helen je imela krasno večerno obleko, ženska pri 60-ih super izgleda. Men se zdijo nekatere starejše igralke naravnost šarmantne z tistimi gubicami, ki jih ne skrivajo. Poleg tega se je pretrgal nekajletni trend nagrajevanja mlajših, mučenih, trpinčenih lepih igralk, ki so jih preobrazili v neprivlačne bejbe. Letos le-te ob trojki veterank Mirren-Streep-Dench niso imele veliko šans. Od slednje moram še ujeti Notes On a Scandal , pa potem Venus in Half Nelson.
Staro 03.03.2007, 09:55
Moderator

Btw, če smo že pri nagradah, nikar ne pozabimo, da je največ razziejev (po naše malin) letos pokasiral Basic Instinct 2. :D

Značke
2007, nagrade, oskarji, ostale

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:49.