Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 06.07.2008, 20:06
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780
Privzeto Re: Kje ga/jo najti?

Seveda... Ampak to ni debata to teme, jaz sem samo dala primer, da daje tudi spoznavaje ljudi preko neta lahko zelo različne izkušnje.
Staro 06.07.2008, 23:41
MrTom Uporabnik MrTom ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce MrTom
Član od: Jul 2008
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 20
Cool Re: Kje ga/jo najti?

Citat:
Objavil-a Lencka Prikaži sporočila
Seveda... Ampak to ni debata to teme, jaz sem samo dala primer, da daje tudi spoznavaje ljudi preko neta lahko zelo različne izkušnje.
Khm, am, hm,......ahm,...... res je, se popolnoma strinjam :
Staro 30.07.2008, 10:34
Eliza Uporabnik Eliza ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Eliza
Sporočila: 30

Živijo, ravno danes sem brskala po forumih na tole temo, pa sem se odločila še sama nekaj napisat. Tudi sama imam namreč problem, kje iskat. Faks sem že končala. Tam sem študirala takšno smer, da smo bile večinoma ženske, v službi je pa podobna situacija. Glavna tema pogovorov so otroci, tako da sem tiho, se prijazno nasmiham in predvsem veliko kimam. Ko pa že kar se da z lahkotnim tonom rečem, da moram pa jaz še 'tapravga' poiskat, da bi imela osnovne pogoje za družino, te pa pogledajo s tako nadležnim pomilovanjem, da je res najbolje držat jezik za zobmi.
Iskanje tiste prave osebe zna bit precej smotana zadeva, še posebej če se preveč obremenjuješ s tem. Če greš na izlet, so res skor vsi poparčkani. Če že spoznaš koga, ki ti je všeč, pa ga bolje spoznaš ... se izkaže, da te ima za dobro frendico. Sam pa si najde kakšno fajno punco, si ustvari družino ... Torej, nazaj za risalno desko, kot bi rekel Koyote.
O zmenkih prek spleta sem slišala tako dobre kot slabe izkušnje kolegic. Zadeva se pri nas očitno še ni dobro prijela. To, da ljudje ne objavljajo svojih slik ali objavijo korigirano/lažno, pa je najbrž posledica negotovosti, ki se jim je čez čas in ob 'pomoči' znancev naglo nabrala. So pa tudi taki, katerih nameni niso iskreni.
Še vedno ostane možnost, da se vključiš v zadeve, ki te zanimajo. Če tam koga srečaš, super! Če pa ne, si pa tud nekaj naredil-a za svojo dušco.
OK, čas bo, da neham. :-)
Staro 30.07.2008, 11:50
Cifra Uporabnik Cifra ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Cifra
Član od: Sep 2003
Naslov: Maribor
Sporočila: 7.728

Eliza, tudi spoznavanje prek interneta je lahko dobra izkušnja. Odvisno, kako na to gledaš. Zame nobena izkušnja ni bila slaba, pa sem spoznala kar nekaj ljudi, s katerimi smo se "spoznali" preko interneta. En tak vir je tale forum, kjer je veliko dobrosrčnih, simpatičnih ljudi. Greš pač na skupinsko srečanje, če ti je neugodno v dvoje, za začetek. Drugi vir pa so razne strani, namenjene spoznavanju v dvoje. Jaz sem preko ene od teh strani spoznala svojega zdajšnjega partnerja, s katerim sem dobra 3 leta in sem torej imela zelo dobro izkušnjo. Sem pa pred tem spoznala tudi par "čudnih" osebkov, s katerimi greš v najslabšem primeru samo na pijačo, ali pa se pač takoj obrneš in vrneš domov, če ti ne ustreza. Nobena izkušnja tprej ni slaba, na ta način lahko tudi izpiliš občutek za iskrene in dobre ljudi, če ne drugega. Jaz sem vsekakor ZA take vrste spoznavanje. Srečno
Staro 30.07.2008, 18:55
pecnikr Uporabnik pecnikr ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce pecnikr
Član od: Jun 2008
Sporočila: 536

hmmmm...ja no kaj jaz kot fant na to porečem mam kr par prijateljev in vsi smo samski ampak ne zaradi tega da smo odkačeni al pa podpovprečjem nekega izgleda problem imamo samo z tem ker enostavno ženskam ne verjamemo več vsi smo šli skoz neka razmerja bli strašno razočarani zdej pa enostavno nekega apetita za zvezo nimamo pač tko mal lutamo okoli......js sem bil letos na morju zraven 30 vzgojitelc same bejbe niti ena ni slaba niti po srcu niti po izgledu sem se moral kr zadrževat ker bi me vse povozile če bi sam mal mignil ampak enostavno se bojim v kako vezo nazaj ker pol sem dobesedno ujet v samemu sebi mogoč da se motim ampak če te nekdo 2x za nos potegne pol sem rajši sam kot pa 3 osel.......
Staro 04.08.2008, 14:17
Pripravnik

te čisto razumem, pecnikr. ko enkrat izgubiš zaupanje, mora biti že res ena posebna oseba, da te spet pripravi do tega, da se izpostaviš in se pokažeš ranljivega. mogoče je pri fantih tudi pritisk večji v tem, da 'po tradiciji' fant naredi prvi korak. no, jaz se enkrat nisem držala te tradicije ... pa ne vem, če si bom še kdaj upala bit tko pogumna. ampak ne smemo pa obupat. moja kolegica me tolaži s tem, da je najbrž 'tisti pravi' zgrešil smer do mene, pa je preveč trmast, da bi koga vprašal, tko da zdaj mal dlje traja. :-)
hvala za spodbudne besede, Cifra! imaš prav, vsaka izkušnja je lahko za kaj dobra. :-)
Staro 04.08.2008, 18:43
Uporabnik

[quote=Eliza;1368260]t ko enkrat izgubiš zaupanje, mora biti že res ena posebna oseba, da te spet pripravi do tega, da se izpostaviš in se pokažeš ranljivega.

točno ampak ta posebna oseba je še sploh kje katera ???
Staro 04.08.2008, 19:20
Pripravnik

točno ampak ta posebna oseba je še sploh kje katera ???[/quote]

nekak moramo verjet, da nekje obstaja za vsazga tista prava oseba. res je kliše, ampak upanje umre zadnje. in tega ne smemo pozabit. tudi zate se bo našla ena prav posebna!
Staro 04.08.2008, 21:16
Uporabnik

ok bom mel upanje mogoč pa res....grazie...kiss++
Staro 05.08.2008, 02:16
popka Uporabnik popka ni prijavljen
the master of disaster
Prikazne slike uporabnika/ce popka
Član od: Mar 2004
Naslov: cheese
Sporočila: 21.101

kaj pa, če bi se kar vidva kje dobila?

Značke
ga or jo, najti

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kje bi dobit, kupiti, najti, kaj, kako bi .... oblakst Lepota in stil 207 08.09.2017 11:21
kako najti... sunnygirl Svet in ljudje 11 22.05.2008 20:21

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:57.