Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.08.2007, 15:57
rtmktl Uporabnik rtmktl ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce rtmktl
Član od: May 2007
Sporočila: 146
Privzeto Usb na SiOL komunikatorju

LP..zanima me komu oziroma čemu služi USB na siol komunikatorju? ali je možno naprimer iz USB ključa "predvajati" slike, glasbo..sam sem nekaj probaval pa mi ga nikjer ne zazna..Kdo kaj več ve o tem..
Hvala

Nazadnje uredil rtmktl : 06.08.2007 ob 09:42.
Odgovorite s citatom
Staro 06.08.2007, 22:05
Pripravnik
Privzeto Re: Usb na SiOL komunikatorju

No ker tu nisem dobil odgovora sem se obrnil na info@siol.net in od tam sem dobil odgovor:
--> USB izhod na komunikatorju žal ne služi ničemur, saj ni povezan s čipovjem.
hee..noro. Kot bi kupil nov TV in zraven normalno dobil dalinec, ki pa ga ne bi bilo mogoče sinhnorizirati s TV-jem!
Staro 07.08.2007, 11:36
brabrabranc Uporabnik brabrabranc ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 186

Citat:
Objavil-a rtmktl Prikaži sporočila
No ker tu nisem dobil odgovora sem se obrnil na info@siol.net in od tam sem dobil odgovor:
--> USB izhod na komunikatorju žal ne služi ničemur, saj ni povezan s čipovjem.
hee..noro. Kot bi kupil nov TV in zraven normalno dobil dalinec, ki pa ga ne bi bilo mogoče sinhnorizirati s TV-jem!

a je to kakšen hec?
ničemer ne služi?! mislm......ti si naredu en korak dlje od mene.....ti si se vztrajno pozanimal, čemu USB...jst, kmet naivni, sem sprobaval in razbijal glavo, zakaj stvar ne dela.....mislm, svašta, ****************

Nazadnje uredil 080 Urban : 08.08.2007 ob 20:28. Vzrok: Jezik
Odgovorite s citatom
Staro 07.08.2007, 12:33
domennorc Uporabnik domennorc ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2006
Sporočila: 61

@ brabrabranc

Tebe so pa še bl zjezil ko mene. To je pa kr težko. No skratka jaz sem pred par dnevi odpovedal vse na SIOL-u zdej pa čakam da mi bojo rekl da jim moram še kej plačat. In odgovor bo seveda

Drgač je pa to najbolj nazoren primer delovanja SIOL-a. "Aja tm mate en priključek k pač ne deluje. Sej niste dost pametn da bi ga rabl. To je nekoč namenjen naprednejšim uporabnikom..." in pol se ti jav en študentek na 080 k sploh ve ne kaj je to UTP kabel in ti soli pamet. Sej študentkom niti ne zamerm, oni pač delajo za tistga bivšga jurja na uro in prav je da zaslužjo, sam tehnična podpora pa mora bit mal bolj PRO. Mogoče pa kdo od nas ve kaj je to UTP kabel, pa tud ve da stalni reset modema ni rešitev.

Sam tolk!
Odgovorite s citatom
Staro 08.08.2007, 09:02
fogy Uporabnik fogy ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2006
Sporočila: 197

Citat:
USB izhod na komunikatorju žal ne služi ničemur, saj ni povezan s čipovjem.
ahahaha, kaki odgovor. ničemur ne služi

po mojem je sagem to delal bolj za francoski trg in služi za kakšen USB ID ključ za prijavo ali/in naložitev novega firmwara na servisu. zastonj ziher ni tam. tista reža za kartico pa je za kartico ki odkodira določen plačljivi program. vse to pri nas seveda nima veljave, ker je programska shema statična za vse uporabnike. na francoskem orange pa je to drugače.

lp,
grega
Odgovorite s citatom
Staro 08.08.2007, 10:12
Pripravnik

No zdaj se vsaj ne bomo vec fu**l s tem cemu sluzi tisti USB.. ce seveda na to vprašanje spet ni odgovoril kaksen student ki spet ne ve kaj je (UTP) v tem primeru USB! hja..se strinjam...zelo zanimiv odgovor :P
Staro 08.08.2007, 15:22
brabrabranc Uporabnik brabrabranc ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 186

Citat:
No zdaj se vsaj ne bomo vec fu**l s tem cemu sluzi tisti USB.. ce seveda na to vprašanje spet ni odgovoril kaksen student ki spet ne ve kaj je (UTP) v tem primeru USB! hja..se strinjam...zelo zanimiv odgovor :P

ja, ampak preden prideš do odgovora, traja......sej to je to, k me jezi..

kaj, za vraga, potem pa pomeni tisti HD, razen to, da lahko SAGEM sprejme HD signal, ki je pri nas
itaq brezpredmeten (razen siolovga testnega, ki ga nisem NIKOLI vidu še delat)....
Odgovorite s citatom
Staro 08.08.2007, 17:57
clutch Uporabnik clutch ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 95

@brabrabranc: verjetno se pri nakupu opreme podjetje odloci za opremo, ki ima možnost vklopa nabora funkcij tudi za prihodnje generacije signalov. Razmisljanje za prihodnost, ne samo za 5 min naprej
Odgovorite s citatom
Staro 09.08.2007, 07:27
domennorc Uporabnik domennorc ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2006
Sporočila: 61

Še dobr da so pr SIOL-u tolk pametni da ne misljo za 5 min naprej ampak za prihodnost. Sploh me to veseli ob dejstvu da je 95% države pokritih s slabimi bakrenimi paricami, ki odlično prevajajo HD signal in ga lahk kr na hitr uvedemo. Najbolj da začne SLO3 oziroma parlamentarni program oddajat v HD signalu. Dej zbud se no. Sagema so vzel ker je najcenejši in jih boli qrac za tist USB. Bojo že moral "tehniki" na 080 pomirit ljudi z vnaprej pripravljenimi frazami, ki si jim ti očitno nasedu.

Dokler ne bo optike ne bo nč z nobenim HD signalom. Ko pa bo optika se pa zna zgodit da bo SIOL izvisel, ker je konkurenca močnejša kot si SIOL predstavlja. Nezadovoljstva je sicer pri uporabnikih obeh operaterjev dovolj sam verjamem da ima konkurenčno podjetje boljšo politiko, vsaj kar se ponudbe in cen tiče. Ko SIOL izgubi monopol je adijo z nijm. Podatek je že ta da velik ljudi preklaplja nazaj na kabelsko. Me included.
Odgovorite s citatom
Staro 09.08.2007, 11:04
Pripravnik

Citat:
Objavil-a clutch Prikaži sporočila
Razmisljanje za prihodnost, ne samo za 5 min naprej
In v prihodnosti bo prišlo nekaj na trg, kar bi bilo potrebno priključiti na USB port. hmmm in ti misliš da bo SiOL to sprejel??? Misliš da bi sprejeli če vedo da bodo morali vse USB porte na Sagemih povezati s čipovejm ..če je to sploh mogoče..Mislim da SiOL misli samo iz danes na ju3. Kako bo preživel današnji dan, tudi pomisli pa ne da je ju3 nov dan in da bo potrebno spet kaj narediti da bo lahko živel..

no malo sem zakompliciral vendar zadeva je mislim da jasna!

Značke
iad81hd, komunikator, komunikatorju, sagem, siol, usb

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SiOL TV Plus Lipa SiOL TV 1 28.04.2007 17:59
Ali Siol Goljufa ? moglasi Tehnična pomoč 15 13.02.2007 22:06
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 00:22

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:47.