Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 15.03.2015, 21:12
danilo Uporabnik danilo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2009
Sporočila: 271
Privzeto Re: napovednik

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Garancija velja dve leti.
Hvala, ampak...očitno sem škatlo z garancijo "pospravil" za vedno. Imam vse od starega Sagema, od Boxa pa nikjer nič
Je kakšna možnost uveljavljanja garancije, se da kje preveriti, saj bi naj vsak Box imel svojo številko in se vidi, a ne?
Odgovorite s citatom
Staro 16.03.2015, 02:40
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.073

Citat:
Objavil-a danilo Prikaži sporočila
Hvala, ampak...očitno sem škatlo z garancijo "pospravil" za vedno. Imam vse od starega Sagema, od Boxa pa nikjer nič
Je kakšna možnost uveljavljanja garancije, se da kje preveriti, saj bi naj vsak Box imel svojo številko in se vidi, a ne?
Kaj pa če se poizkusiš s tem vprašanjem obrniti kar na serviserja.?

RAM2. Pripiši še zraven mac naslov dotičnega box- a. Mac je zapisan na samem boxu,lahko pogledaš v moj telekom......

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 16.03.2015, 06:47
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.749

Kopijo garancijskega lista lahko dobite v Telekomovem centru. Prinestite box, daljinec in napajalnik.

lp
Jasmin
Staro 23.03.2015, 13:23
Pripravnik

Danes sem bil PONOVNO!! na Telekomovem centru v MB, kjer še vedno nimajo nadomestnega box-a. Če pa je to normalno, potem pa več ne vem kaj reči. Moje potrpljenje je splavalo po vodi. Glede na dogajanje se bom očitno moral pozanimati pri določenih inštitucijah kako naprej, kajti nihče ne upošteva tega pri plačilu, nimam pa brezhibno delujoče ponudbe, katero plačujem. Če bi bila krivda moja, da bi doma kaj zlomili, pokvarili, še razumem, tukaj pa je dejansko VSE krivda Telekoma. In na koncu bodo še imeli zaposleni jajca, da mi bo nekdo rekel, da garancija pa sedaj ne velja več, ker je pretekla.
Čeprav še vedno trdim, da mora biti nekaj drugega, če 1x dela, pa ne dela, pa dela na določenih programih, na drugih spet ne, ....Vendar - kdo bi vedel, če nihče ne more pogledati
Odgovorite s citatom
Staro 23.03.2015, 16:54
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.749

Mi lahko na ZS sporočite MAC-naslov BOXa, na kateremu se to pojavlja in napravo vključite?

Sicer vam nadomestne opreme nismo dolžni zagotoviti, a imajo naročniki z veljavno garancijo to možnost, če je oprema na voljo (število nadomestnih komunikatorjev ni neomejeno) in opremo oddajo v Telekomovem centru. Sicer z napravo ravnate kot z vsako drugo elektronsko napravo, ki jo je treba servisirati pri pooblaščenem serviserju (pooblaščen servis za naprave NETGEM je podjetje RAM 2, d. o. o.). Iz opisa sicer sklepam, da gre za težavo oziroma okvaro flash pomnilnika v BOXu.

Lep pozdrav,
Marko

P.S.
Ste preverili, ali imajo nadomestno opremo v obeh Centrih v Mariboru?
http://www.telekom.si/info-in-obvest...ribor-europark
http://www.telekom.si/info-in-obvest...center-maribor

Nazadnje uredil 080 Tehnična pomoč : 23.03.2015 ob 16:59.
Odgovorite s citatom
Staro 24.03.2015, 08:57
Pripravnik

Ne vem če ste zasledili ZS. Po navodilih smo poskusili z diagnostiko ter ponastavitvami BOXa, vendar izpiše da formatiranje ni možno. Ob poskušanju ostalega pa je sicer nekaj šlo, vendar zdaj ne gre nastaviti format slike
Očitno smo zelo zastareli, plus da imamo še star TV.
Odgovorite s citatom
Staro 24.03.2015, 09:19
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Če formatiranje ni uspešno je sigurno pomnilnik. Če ga imaš pod garancijo, boš verjetno dobil nov BOX. Tako da le hitro na servis...
Odgovorite s citatom
Staro 24.03.2015, 10:08
Pripravnik

Citat:
Če formatiranje ni uspešno je sigurno pomnilnik. Če ga imaš pod garancijo, boš verjetno dobil nov BOX. Tako da le hitro na servis...
Goran, bil tam, že parkrat...nimajo nadomestnega BOXa, jaz brez TV ne bom, sigurno. Torej ....Upam, da iz teh službe posredujejo ter rezervirajo, kajti jaz rezervirati NE morem, tudi da me ONI pokličejo ne gre. Jaz naj večkrat dnevno kličem na oba centra, če so kje dobili. To so mi rekli na Telekomu. Prijazni, da te kap.
Odgovorite s citatom
Staro 24.03.2015, 10:13
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Jaz sem bil tam konec lanskega leta. In so mi v roke potisnili nadomestni Sagem. Ga ne rabim, mam dva doma v omari. Sem bil tudi presenečen, da niso imeli BOXa. A nimajo nič, al majo Sageme?
Odgovorite s citatom
Staro 24.03.2015, 10:16
Pripravnik

Citat:
Jaz sem bil tam konec lanskega leta. In so mi v roke potisnili nadomestni Sagem. Ga ne rabim, mam dva doma v omari. Sem bil tudi presenečen, da niso imeli BOXa. A nimajo nič, al majo Sageme?
Nič drugega mi niti niso ponudili. Star na pol delujoč Sagem imam pa doma, vendar.... moj princip pa tudi je, priznam.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
napovednik

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Napovednik in ostale novice stLARA Filmi 13 10.09.2006 12:17

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:31.