Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 24.02.2007, 05:25
bobo72 Uporabnik bobo72 ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2006
Sporočila: 6
Angry Nedelovanje interneta in Siol TV

Pozdravljeni,

zadnjih nekaj tednov se mi dogaja skoraj vedno ob vikendih petek, sobota in nedelja zvečer, da se mi enostavno linija prekine in nič ne pomaga razen da izklopim modem in počakam čez noč. Ko zjutraj vklopim modem stvar dela bp, Imam paket TRIO, zanima me ali ali lahko kdo iz foruma pomaga, kajti klicanje na 080..... nima smisla. Naj še omenim da sem na paket trio prešel lani jeseni in takrat je cca 1 mesec vsa stvar delovala brez vseh problemov (ni bilo kockanja pri siol tv in hitrosti downloada na internetu so bile dosti večje kot kasneje. Predvidevam da se je kdo igračkal z linijo ali kaj podobnega.

Hvala za morebitne odgovore in lp
Odgovorite s citatom
Staro 24.02.2007, 05:40
Novinec
Privzeto Re: Nedelovanje interneta in Siol TV

No sedaj se linija prekinja tudi zjutraj in ne samo zvečer, se pa včasih čez nekaj sekund vzpostavi nazaj
Odgovorite s citatom
Staro 24.02.2007, 18:47
kissli Uporabnik kissli ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 87

jst sem nanovo napelu tel. kabel po hiši , telekomovec se je pa malo pomatral in v dveh omaricah na drogu par povezal direktno in ne preko njihovih sponk. Od takrat dela normalno, razen kadar vse skup ne mrkne
Odgovorite s citatom
Staro 24.02.2007, 18:48
sigor Uporabnik sigor ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2006
Sporočila: 51

čisto možno je da imaš slabo parico, pa je tako počasi dotrajalo vse skupaj
Odgovorite s citatom
Staro 24.02.2007, 19:56
goro78 Uporabnik goro78 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2004
Sporočila: 3

Citat:
Objavil-a bobo72 Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

zadnjih nekaj tednov se mi dogaja skoraj vedno ob vikendih petek, sobota in nedelja zvečer, da se mi enostavno linija prekine in nič ne pomaga razen da izklopim modem in počakam čez noč. Ko zjutraj vklopim modem stvar dela bp, Imam paket TRIO, zanima me ali ali lahko kdo iz foruma pomaga, kajti klicanje na 080..... nima smisla. Naj še omenim da sem na paket trio prešel lani jeseni in takrat je cca 1 mesec vsa stvar delovala brez vseh problemov (ni bilo kockanja pri siol tv in hitrosti downloada na internetu so bile dosti večje kot kasneje. Predvidevam da se je kdo igračkal z linijo ali kaj podobnega.

Hvala za morebitne odgovore in lp

Zdravo,

sam imam enake probleme. Nesel sem že modem ( sagem fast... ) na servis, ampak je isto sr...., še vedno meče ven. Mi je pa telekomov tehnik prinesel modem Ganymede822+, ta dela brez problemov, je pa problem, ker nima izhoda za telefon. Svetoval mi je, naj pri Siolu zahtevam modem Sinope, saj je Sagem očitno v ku.... Sam bom poskusil še to, če pa še takrat ne bo delovalo, bom zahteval naj mi telefon prenesejo nazaj na Telekom, za internet in TV pa bom uporabljal Ganymede modem.

Upam, da se bo vse uredilo.
Odgovorite s citatom
Staro 25.02.2007, 19:11
Sese12 Uporabnik Sese12 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2004
Sporočila: 154

Če hočeš na Ganymade proklopit navadni telefon moraš kupiti vmesnik Vigor Talk, ki pa stane cca. 63 €.
Odgovorite s citatom
Staro 27.02.2007, 15:43
Novinec

Zdravo, rekli so mi da je linija zelo na meji in da bodo dali prijavo na telekom, ki bo na centrali naložil primernejši profil ???????????????
Me res zanima kaj bo zdaj to !!!!!!!!!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
interneta, nedelovanje, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SIOL TV - Nedelovanje dolocenega programa klemenr SiOL TV 7588 16.10.2020 17:54
Prekinjanje SIOL TV in interneta ilih SiOL TV 15 18.02.2007 21:08
Nedelovanje SIOL TELEFONA sr@nje O storitvah 13 02.10.2006 11:31
Nedelovanje SIOL TV JLap SiOL TV 48 01.09.2006 16:18

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:28.