Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Računalništvo in internet

Računalništvo in internet internet, hardware, software ...

Orodja za teme
Staro 26.01.2010, 21:59
Clark Uporabnik Clark ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Clark
Član od: Sep 2006
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 14
Privzeto StatiČni ip-siol

Pozdravljeni!

Včeraj sem dobil STATIČNI (IP)SIOL na OPTIKI in imam sedaj same težave namreč imam serverje na svojem računalniku za Call Of Duty 4 kateri pa mi po aktivaciji Statičnega IP-ja ne delujejo .Ko server poženem se sicer pravilno zažene konzola ampak na XFIRE mi napiše kakor tudi na ASE,da se server ne odziva. Za statični IP sem se odločil zato, da mi ni potrebno po vsakem izpadu internetnega omrežja v serverju vpisovati nov IP. Serverji pa delujejo na portih nekje med 28960 - 29000 vendar sem prepričan, da ni težava v portu temveč nekje drugje. Naj omenim še to, da mi je na dinamičnem IP-ju delalo vse BP edino, kar je bilo narobe je to, da sem moral vsakič ko sem prižgal internet vanj vpisati nov IP, ker ga pač dinamični vsakič, da drugega. Imam pa Iskratelov modem Prospero 632, ki so mi ga sedaj preoblikovali v router (neki takega).

Lepo prosim za pomoč in nasvet!!!!!o ntknow:

Nazadnje uredil Clark : 26.01.2010 ob 22:01.
Staro 26.01.2010, 23:09
Clark Uporabnik Clark ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Clark
Član od: Sep 2006
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 14
Privzeto Re: StatiČni ip-siol

Naj še omenim to da sem prej za zagon serverja v server.config vpisal ip ki sem ga dobil na strani myIP. Zdaj mam pa tako statičnega in je skoz isti in ne rabim tja na myIP hodit, ker je tako vedno isti. Če pa vpišem tistega 192.168.1.2 mi ga pa xfire zazna in poveže ampak samo meni iz tega računalnika na drugih računalnikih je pa še vedno na xfire noresponding in tudi povezati se ne da. :O

Značke
ipsiol, statični

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Postopek prehoda iz paketa SIOL Trio Neomejeno na Siol Internet in Siol Telefonija Dravlje O storitvah 5 10.09.2009 13:18
Siol tv problem slo114 SiOL TV 274 08.09.2009 16:04
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 08:17
Padanje sinhronizacije modema po priključitvi Siol TV Petrov82 Tehnična pomoč 1 29.07.2008 22:57

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:24.