Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 28.12.2006, 10:07
SloCop Uporabnik SloCop ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce SloCop
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.684
Privzeto Radio in EPG

Eno vprašanje glede Radia in EPG.

Sicer se še nisem preveč ubadal z zadevo, na nekaterih RA postajah deluje tudi EPG in uporabniku prikaže naslov trenutno predvajane skladbe. Vendar naslov po nekaj sekundah izgine.... pač logično za TV kanale, pri RA pa itak ni nobenih drugih infomracij... tako da ko je naslednji komad in če koga zanima mora spet pritisnit tipko za prikaz EPG. A to se da kako uredit da EPG na RA deluje skos?
Odgovorite s citatom
Staro 01.01.2007, 01:23
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139
Privzeto Re: Radio in EPG

Mogoče neumesno za tvoje želje in potrebe.

Najbolj noro se mi zdi imet vklopljen televizijski aparat zaradi poslušanja radijskih programov. Zato sem prišel po branjih foruma do za mene idealne rešitve. Instaliral sem si prg: screamer - spletni radio. Ker je računalnik vklopljen ves ljubi dan, resno dvomim zakaj kuriti še TV aparat ali radio za poslušanje radijskih programov. Delaš nemoteno na računalniku ali če računalnik počiva, radio igra vedno. Pa še tako velika izbira radijskih postaj je, da je nekaj neverjetnega. Samo slovenskih programov je trenutno možno poslušati: 39. Drugače pa so razdeljeni po regijah. Res da vsi navedeni ne predvajajo vedno, je pa veliko boljša rešitev, kot uporabljati računalnik, poslušati radio po preko televizijskega "ekrana", ali preko dodatnega radijskega aparata. Seveda, če imaš kvalitetno zvočno kartico, je tudi poslušanje dokaj kvalitetno.
Odgovorite s citatom
Staro 01.01.2007, 03:02
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729
Privzeto Re: Radio in EPG

Citat:
Objavil-a Vsemogočni
Mogoče neumesno za tvoje želje in potrebe.

Najbolj noro se mi zdi imet vklopljen televizijski aparat zaradi poslušanja radijskih programov. Zato sem prišel po branjih foruma do za mene idealne rešitve. Instaliral sem si prg: screamer - spletni radio. Ker je računalnik vklopljen ves ljubi dan, resno dvomim zakaj kuriti še TV aparat ali radio za poslušanje radijskih programov. Delaš nemoteno na računalniku ali če računalnik počiva, radio igra vedno. Pa še tako velika izbira radijskih postaj je, da je nekaj neverjetnega. Samo slovenskih programov je trenutno možno poslušati: 39. Drugače pa so razdeljeni po regijah. Res da vsi navedeni ne predvajajo vedno, je pa veliko boljša rešitev, kot uporabljati računalnik, poslušati radio po preko televizijskega "ekrana", ali preko dodatnega radijskega aparata. Seveda, če imaš kvalitetno zvočno kartico, je tudi poslušanje dokaj kvalitetno.
Zelo dobra rešitev samo zanima me ali je ta radio tudi v slovenščini.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
epg, radio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
NOKIA (info + novosti) [Brez reklam] znamkar Mobilna telefonija 296 24.06.2011 11:32
Radio - Kranj SloCop O storitvah 54 23.11.2007 10:11
Radio siol-naslovi komadov Ursuss Tehnična pomoč 0 27.09.2006 00:23

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:57.