Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 21.01.2009, 21:47
Rudibr Uporabnik Rudibr ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 119
Privzeto "Sesutje" podatkov za centralo Gradišče

Spoštovani.

Upam, da bo tole prebral kdo od odgovornih pri Siolu oziroma Telekomu, ki bi lahko ukrepal. Centrala na naslovu Gradišče 8, Primskovo je po vaših podatkih oddaljena 8 km od fizične lokacije. Tako sem jaz od centrale po vaših podatkih oddaljen skoraj 9 km in ne morem naročiti še drugega kanala TV. Ironija pa je, da zdaj veselo uporabljam 4Mbit/s hitrost in en kanal TV. Kako je to mogoče na tej razdalji??????

Skratka, priključek, ki je od centrale 20 metrov je po vaših podatkih oddaljen 8km!!!

Skratka, ne vem, kdaj ste podrli te podatke, saj glede na to pri nas nihče ne bi mogel gledati Siol TV, pa jo imamo mnogi. Ker zdaj nihče ne more naročiti novega trojčka ali spreminjati na obstoječih priključkih, prosim, če nujno popravite podatke o lokaciji te centrale.

Prosim, prosim!!!
Odgovorite s citatom
Staro 22.01.2009, 17:52
Pripravnik
Privzeto Re: "Sesutje" podatkov za centralo Gradišče

Madonca, kakšna ažurnost, da bi kdo, kaj povedal. Sem več že sam razvozlal. Trajalo bo, da ugotovijo, da je kar naenkrat centrala prestavljena za 8 km od resnične lokacije.

Sem danes urejal naprej. Nič še niso uredili Telekomovci. So me mimogrede skoraj nadrli, kaj jih zafrkavam. Potem pa sem jim povedal, da nisem Telekomovec ampak naročnik njihovih storitev. Sem na Telekomu že tako poznana osebnost, da mislijo, da sem njihov.

Skratka, dokler tega ne popravijo, ni sprememb na obstoječih priključkih niti niso možno novi priključki za Siol televizijo.

Še sreča, d aimam vsaj en kanal.
Odgovorite s citatom
Staro 02.02.2009, 14:15
Pripravnik
Privzeto Re: "Sesutje" podatkov za centralo Gradišče

Še dobro, da sem urejal s prijazno gospo in so podatke spet uredili. Za koliko časa?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
centralo, gradišče, podatkov, sesutje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:11.