Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 12.02.2009, 23:19
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175
Privzeto Re: kvaliteta

Hum, po mojih zadnjih ugotovitvah je za veliko kockanja kriv en vsakodnevni dejavnik, hehe. Bom potestiral se par dni da vidim ce je to kar mislim in upam da je. Meni je tudi pokalo in kockalo u 3PM....pa se je sedaj zmanjsalo do te mere, da dela brez problema, razen kadar kaj delajo na "podobitvah" sioltv in interneta. Zanimivo pa da nobeden od tehnikov ni niti pomislu na taksno moznost. Bom porocal cez par dni...Zazelite sreco.
Odgovorite s citatom
Staro 13.02.2009, 09:40
denis4 Uporabnik denis4 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2008
Sporočila: 15

Citat:
Objavil-a jasa Prikaži sporočila
Hum, po mojih zadnjih ugotovitvah je za veliko kockanja kriv en vsakodnevni dejavnik, hehe. Bom potestiral se par dni da vidim ce je to kar mislim in upam da je. Meni je tudi pokalo in kockalo u 3PM....pa se je sedaj zmanjsalo do te mere, da dela brez problema, razen kadar kaj delajo na "podobitvah" sioltv in interneta. Zanimivo pa da nobeden od tehnikov ni niti pomislu na taksno moznost. Bom porocal cez par dni...Zazelite sreco.
Srečno ;-)

Ko boš vedel, pa sporoči!!!
Odgovorite s citatom
Staro 13.02.2009, 19:55
Imi Uporabnik Imi ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 113

Meni slika "zakocka" vedno, ko se vklopi toplotna črpalka...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kvaliteta

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Vse ankete in podobno... ali prosim izpolni anketo ViSoKa180 Izobraževanje in šola 138 14.05.2010 21:31
Kabelska TV - kvaliteta slike varira Recycler Tehnična pomoč 0 17.12.2008 10:17
Slaba kvaliteta slike - Kabelska TV Recycler Tehnična pomoč 5 12.11.2008 10:15
Kvaliteta slike pri kamerah prometa znamkar Računalništvo in internet 4 14.04.2008 21:58
kvaliteta zapisa in hitrost snemanja mckeky Računalništvo in internet 4 08.01.2008 08:56

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:12.