Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 23.05.2010, 15:34
kdanica Uporabnik kdanica ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2010
Sporočila: 10
Privzeto Re: Turčija:)

Aneta, pozdravljena! Mi smo se že odločili za hotel Pegasos Royal, upam, da smo dobro izbrali. Mogoče gremo druglo leto daima beach. Lahko pa pošlješ fotke, da malo pogledam, kaj sem zamudila. Gremo preko relaxa, 21.7. 10 za 14 dni. Lahko mi pa napišeš, kaj od izletov predlagaš oz. priporočaš, smo pa tri odrasle osebe, če boš pošiljala slike, mi napiši, da ti dam mail, lp
Staro 23.05.2010, 15:38
Novinec

ima kdo "izkušnje" z letalsko družbo Onur Air, turčija, nam je bila prvo obljubljena Adira, potem pa kar naenkrat sprememba, iz četrtka prestavljen let na sredo in z družbo Onur Air, gremo pa preko Relaxa
Staro 04.06.2010, 07:01
Aneta Uporabnik Aneta ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 25

no daj pošlji mi emai za izlet ti pa priporočam pamukale so res super in pa hammam turško kopel masaže res super zadeva si pol čisto prenovljem mi gremo spet v turčijo damo na drug konec tak alll inclusive kot je v turčiji ga ne najdeš nikjer kar pošlji email za slikel
Staro 05.06.2010, 22:41
Novinec

Aneta, hvala. Moj mail kdanica@hotmail.com ali danica.komljen@gmail.com mi že komaj čakamo, da gremo res. zdele sta dva kolega prišla iz turčije in sta res bila zadovoljna, in tudi oba pohvalila hammam masažo. In kam greste vi letos?
Staro 23.06.2010, 12:09
uživači Uporabnik uživači ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2009
Sporočila: 3

Mi smo se pa prejšnji teten žal že vrnili iz nepozabne Turčije... bilo je noro.... bili pa smo v Pegasos resortu, kjer je bilo kar nekaj Slovencev. Še bomo šli...
Staro 05.07.2010, 15:18
Novinec

Citat:
Objavil-a kdanica Prikaži sporočila
Aneta, hvala. Moj mail kdanica@hotmail.com ali danica.komljen@gmail.com mi že komaj čakamo, da gremo res. zdele sta dva kolega prišla iz turčije in sta res bila zadovoljna, in tudi oba pohvalila hammam masažo. In kam greste vi letos?
mi gremo letos v washington resort
Staro 07.07.2010, 19:47
Novinec
Smile Re: Turčija:)

eni naši znanci so se vrnili iz Turčije, bili v hotelu v katerga greste vi Aneta, preko relaxa, relaxov klub, in mislim, da ni bilo pretiranega navdušenja, baje je bila slaba izbira salam in mesa, bil pa je kropmir in riž

kater izlete predlagaš? znanci so bili samo v pamukalah, pa so mi rekli, da bom razočarana, ker ni tako, kot je na slikah.
mi gremo 21.7, danes 14 dni bom že na dopustu, in gremo preko relaxa
Staro 20.07.2010, 15:54
Novinec

Citat:
Objavil-a kdanica Prikaži sporočila
eni naši znanci so se vrnili iz Turčije, bili v hotelu v katerga greste vi Aneta, preko relaxa, relaxov klub, in mislim, da ni bilo pretiranega navdušenja, baje je bila slaba izbira salam in mesa, bil pa je kropmir in riž

kater izlete predlagaš? znanci so bili samo v pamukalah, pa so mi rekli, da bom razočarana, ker ni tako, kot je na slikah.
mi gremo 21.7, danes 14 dni bom že na dopustu, in gremo preko relaxa
nam je ta hotel predlagal delavec relaxa ki tudi potuje z nami in njemu so v agenciji svetovali ta hotel če pa je vaš znanec mislil da gre v hotel takšen kot so na ameriških filmih se je pa zmotil letos gremo že drugič v Turčijo videli že zelo veliko sveta pa še nismo bili razočarani moja kolegica je bila tud v tem hotelu kot gremo mi ga pa ni mogla prehvalit. Tak da vsak ima svoj okus , veš jst sem bila v Egiptu na piramidah pa se ne da primerjat s slikami
Staro 06.08.2010, 08:49
Novinec

Aneta, mi smo se vrnili iz Turčije, Pegasos Royal, bomba res, vse je bilo super, hrana, morje, tako da ne vem, kje so bili tile moji kolegi....
Eno vprašanje, kateri hotel ste bili v Egiptu, kako je bilo s hrano, ker eni zelo jamrajo, da se jih večina zastrupi, in da je kar hudo.Mi smo že letos razmišljali Egipt ali Hurgado, pa mislim, da bo to destinacija za drugo leto. hvala in lep dopust, če ste še doma, lp
Staro 06.08.2010, 09:02
Novinec

no pa daj mi povej kdaj ste prišli domov ker mi smo se vrnili v sredo 4.08.2010 lahko da smo se vidli na letalu če ste bili za 14 dni mi smo bili bombastično presenečeni tak da res ne vem kje so bili tvoji kolegi hrane dovolj pijače tud vo vročini pa da ne govorimo skratka nepozabno. E giptu smo bili v hotelu Domina coral bay pejt na net pa boš našla od naših agencij ne vem kdo ga prodaja mi smo takrat bli z globturjem. A ste šli na pamukale????

Značke
turčija

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:12.