Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Šport

Šport aktualni športni dogodki...

Orodja za teme
Staro 07.12.2007, 13:58
n... Uporabnik n... ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce n...
Član od: Jan 2007
Sporočila: 52
Privzeto Re: Največji slovenski športni uspehi / neuspehi

[quote=ježek;1297086]nism reku da so športi nepomembni.... sam niso tak popularni v vseh džavah kot nekateri drugi športi.. zato je v tistih športih zaradi manjše konkurence lazžje uspeti... sj je to velik uspeh če zmagaš... sam če pa en jerman zmaga smuk za svetovni pokal je pa to sigurno večji dosežek k premaga vse tiste avstrijce pa nwm koga še...

in to ti pravis za smucanje,kjer vsega skupaj nastopa 10drzav! Pa ne me narobe razumeti in misliti, da imam kaj proti jermanu. samo tvoje razmisljanje mi je vsec
Staro 07.12.2007, 14:08
UrbyBiser Uporabnik UrbyBiser ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2004
Sporočila: 676

Za balinanje res ne morem govorit ker ne poznam....
ampak če nimata petkovšek in pegan velike konkurence v gimnastiki sploh od kakih kitajcev in rusov ki na veliko trenirajo svoje športnike in če nima čop velike konkurence v v veslanju ki je mimogrede zelo mukotrpen šport in je zelo veliko dobrih tekmovalcev ki imajo boljše pogoje treningov kot naši, vsi športi oz. večina v katerih so slovenski posamezniki uspešni imajo zelo veliko in močno konkurenco. saj mene ne moti da ti tak razmišljaš mi je pa žal naših resnično dobrih športnikov in garačev ki so svoje življenje podredili samo športu in jih v večini sploh ne zanima denar in predstavljajo našo državo v zelo pozitivni luči.
se mi zdi da takšnim ne izkažemo dovolj spoštovanja.
Staro 07.12.2007, 18:00
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 677

Morda je fuzbal le najbolj nezahteven šport za spremljati. 90 minut špila in to je to. Raja se ob piru najraje meni o žogobrcih. Vse lepo in prav. Kar bi jaz osebno raje videl, je več prispevkov o naših najuspešnejših športnikih (P & P, Čop & Špik itd.), vendar ti športi očitno niso dovolj zanimivi. Kar je videti tudi v športnih poročilih, ko z vsakim rekreativnim žogobrcem delajo dolge intervjuje, najmanj kot da je osvojil SP. Medtem ko ima dvojec P & P po osvojitvi kake medalje na voljo le kako sekundo z Brnika. Ali pa Ekipa, tričetrt cajtenga je o fuzbalu (7. liga in podobno). Nažalost fuzbal ni sezonski šport, me pa preseneča, da se ga folk nikoli ne zasiti.
Staro 08.12.2007, 02:08
ježek Uporabnik ježek ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce ježek
Član od: Jun 2005
Naslov: ježev brlog 10
Sporočila: 3.374

Citat:
Objavil-a D' Andre Prikaži sporočila
Morda je fuzbal le najbolj nezahteven šport za spremljati. 90 minut špila in to je to. Raja se ob piru najraje meni o žogobrcih. Vse lepo in prav. Kar bi jaz osebno raje videl, je več prispevkov o naših najuspešnejših športnikih (P & P, Čop & Špik itd.), vendar ti športi očitno niso dovolj zanimivi. Kar je videti tudi v športnih poročilih, ko z vsakim rekreativnim žogobrcem delajo dolge intervjuje, najmanj kot da je osvojil SP. Medtem ko ima dvojec P & P po osvojitvi kake medalje na voljo le kako sekundo z Brnika. Ali pa Ekipa, tričetrt cajtenga je o fuzbalu (7. liga in podobno). Nažalost fuzbal ni sezonski šport, me pa preseneča, da se ga folk nikoli ne zasiti.

po mojem mnenju se je SLOVENCEM že čist zasitu... o ne vsem večini pa...
sam kaj ko 3/4 prebivalcev slovenije ni slovencev

Nazadnje uredil ježek : 08.12.2007 ob 02:22.
Staro 08.12.2007, 02:11
Mojster

Citat:
Objavil-a n... Prikaži sporočila
Citat:
Objavil-a ježek Prikaži sporočila
nism reku da so športi nepomembni.... sam niso tak popularni v vseh džavah kot nekateri drugi športi.. zato je v tistih športih zaradi manjše konkurence lazžje uspeti... sj je to velik uspeh če zmagaš... sam če pa en jerman zmaga smuk za svetovni pokal je pa to sigurno večji dosežek k premaga vse tiste avstrijce pa nwm koga še...
in to ti pravis za smucanje,kjer vsega skupaj nastopa 10drzav! Pa ne me narobe razumeti in misliti, da imam kaj proti jermanu. samo tvoje razmisljanje mi je vsec
ampak je svetovno bol popularn šport kot pa večina drugih... drgač pa sm naštev 13 držav s po večimi tekmovalci.. pol so pa še čehi pa podobni narodi ki majo par tekmovalcev... vseh skupi jih je pa ziher okol 20

Nazadnje uredil ježek : 08.12.2007 ob 02:23.
Staro 08.12.2007, 02:20
Mojster

Citat:
Objavil-a UrbyBiser Prikaži sporočila
Za balinanje res ne morem govorit ker ne poznam....
ampak če nimata petkovšek in pegan velike konkurence v gimnastiki sploh od kakih kitajcev in rusov ki na veliko trenirajo svoje športnike in če nima čop velike konkurence v v veslanju ki je mimogrede zelo mukotrpen šport in je zelo veliko dobrih tekmovalcev ki imajo boljše pogoje treningov kot naši, vsi športi oz. večina v katerih so slovenski posamezniki uspešni imajo zelo veliko in močno konkurenco. saj mene ne moti da ti tak razmišljaš mi je pa žal naših resnično dobrih športnikov in garačev ki so svoje življenje podredili samo športu in jih v večini sploh ne zanima denar in predstavljajo našo državo v zelo pozitivni luči.
se mi zdi da takšnim ne izkažemo dovolj spoštovanja.
petkovšek pa pegan sta dobra in gimnastika je sigurn šport v katerem je konkurenca velika pa močna...
veslanje pa.... maš par italjane nemce francoze... ki so tak velki narodi da je sigurno da bo vsaj par veslačev... ostali so pa tak slabi... sj vem da čop pa špik ceu lajf garata zato da dosežeta take uspehe.. sam če pač slišm da sta zmagala na svetovnmu prvenstvu jima sicer full prvošm ampak nism pa kej pretirano veseu... kot bi biu naprimer če bi našim ratal to u smučanju...
kak šport je veslanje pa pove tut to da tut če si tak as kot sta špik in čop ne zaslužš dost da bi bormaln žveu...
pr balinanju je pa pomoje še tak da si v minusu e tekmuješ pa tut če si nevem kašn prvak...

in pol zanč pr športni sceni un nevem kdo pove da najbolši nogometaš pr tistem usranem intrbloku v tej postrani slovenski nogometni ligi zasluž 10.000€ na mesc... pa je ta nogometaš lih tolk dobr da če ma srečo greje klop v reprezntanci...
Staro 08.12.2007, 22:45
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Sporočila: 677

Da nav pomote, tud pr fuzbalu se lahko za naslov svetovnega prvaka bori največ 10 reprezentanc, pa še to je verjetn pretiravanje. V alpskem smučanju, gledano ekipno, so valda v ospredju Avstrija, Italija, Švica, Francija, Nemčija, ZDA, Kanada in Švedska, medtem ko imajo Norveška, Slovenija, Finska, Češka, Slovaška in Hrvaška pač manj tekmovalcev, vse te reprezentance pa imajo izjemne tekmovalce, ki se lahko borijo za vrh. Ne boste verjeli, ampak tudi reprezentance kot so Bolgarija, Avstralija, Nova Zelandija, Islandija, San Marino, Velika Britanija, Japonska, Poljska, Španija in Rusija imajo zmage in stopničke s tekem svetovnega pokala. Je pa seveda vprašanje, kakšna je priljubnost tekmovalnega in rekreativnega smučanja v teh deželah.
Staro 09.12.2007, 22:06
UrbyBiser Uporabnik UrbyBiser ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2004
Sporočila: 676

Citat:
Objavil-a D' Andre Prikaži sporočila
Da nav pomote, tud pr fuzbalu se lahko za naslov svetovnega prvaka bori največ 10 reprezentanc, pa še to je verjetn pretiravanje. V alpskem smučanju, gledano ekipno, so valda v ospredju Avstrija, Italija, Švica, Francija, Nemčija, ZDA, Kanada in Švedska, medtem ko imajo Norveška, Slovenija, Finska, Češka, Slovaška in Hrvaška pač manj tekmovalcev, vse te reprezentance pa imajo izjemne tekmovalce, ki se lahko borijo za vrh. Ne boste verjeli, ampak tudi reprezentance kot so Bolgarija, Avstralija, Nova Zelandija, Islandija, San Marino, Velika Britanija, Japonska, Poljska, Španija in Rusija imajo zmage in stopničke s tekem svetovnega pokala. Je pa seveda vprašanje, kakšna je priljubnost tekmovalnega in rekreativnega smučanja v teh deželah.

Točno to, če zadeva pri nas ni popularna še ne pomeni da drugod ni in to da pri nas popularno še ne pomeni da nimajo druge države vrhunsko pripravljenih športnikov.
Staro 10.12.2007, 19:32
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Sporočila: 729

Športniki v sloveniji dosegajo uspeh če so v formi in če za nagrado dobijo tudi dosti denarja oziroma zadovoljivo nagrado.
KO gledam smučanje ter skoke -vsi pričakujemo uspehe vendar ljudje vedite eno uspehi so bili dokler je elan bil slovenski zdaj ko je v rokah tujcev ni nobenih uspehov pa naj se še tekmovalci toliko trudijo.Problem je v materialu ne tekmovalcih ter trenerjih zato spoštujem vse tekmovalce in jih bom še vnaprej kajti vsi ki tekmujejo na elanovih smučeh imajo srečo da kaj dosežejo zato smo pa tam kjer smo.
Staro 10.12.2007, 19:59
Đoni Uporabnik Đoni ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Đoni
Član od: Aug 2007
Naslov: Dobrova
Sporočila: 39

Citat:
Objavil-a UrbyBiser Prikaži sporočila
Uspehi
Maja Vidmar letošnja šesta zaporedna zmaga v svetovnem pokalu (prva ki ji je to uspelo) in posledična zmaga svetovnega svetovnega pokala.
Rezultati Osovnikarja,
Jure Robič
Zlati cepin Marku Prezlju in Borisu Lorenčiču za novo smer v stebru Chomolharija v Tibetu.
Čop Špik hm.... kaj naj rečem vse zmage pa druga mesta.....
Pegan in Petkovšek....
Petra Majdič

Neuspehi?
Sovenski nogomet
smučarija razen redkih izjem

Načeloma mamo v sloveniji zelo dobre športnike.... razen v tistih panogah ki se nažalost najbolje financirajo :D
Se 1000% strinjam stabo ampak bi dodal še par atletov/atletinj.....Vodovnik,LAngerholc,Kozmus,.....

AK Kronos

Throw Fair, Throw Far, Throw Clean!

Značke
največji, neuspehi, slovenski, športni, uspehi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 04:56.