Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 31.01.2008, 10:38
swar Uporabnik swar ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce swar
Član od: Jan 2002
Sporočila: 1.002
Exclamation internet v Rovtah

Pozdravljeni!

Trenutno zivim v Rovtah za devetimi gorami boga iza nogu kjer lahko le sanjam o adslju ali podobnem broadband internetu.Ker zivim v dolini in samo par sto metrov od his kjer imajo adsl me to izredno moti.Poklical sem ze vse ponudnike interneta in do sedaj so mi cisti vsi zavrnili dostop do interneta preko dslja.Zadnja informacija je bila celo da naj pocakam na optiko, ki jo telekom pospeseno gradi.Verjetno bo enkrat do leta 2025 pri nas ampak ker se meni ne da cakat tolk dolg se obracam na klemnnar ki mi je ze nekoc pomagal pri problemih z netom pa tudi z odklopom
Predvsem me zanima zakaj mi noce noben dat za ceno recimo 20 eurov/mesec fiksnega interneta.Ne rabim 1024 hitrosti tudi z 256 bi bil zadovoljen le da je fiksen mesecni strosek.Imamo tudi narocnino na stacionaren telefon.Klemenr ce lahko kej zrihtas z fiksnim mesecnim stroskom prosim preveri za tel 017501159.Hvala in lep pozdrav!
Odgovorite s citatom
Staro 31.01.2008, 11:19
sg23 Uporabnik sg23 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 13
Privzeto Re: internet v Rovtah

Ne vem v katerih Rovtah to,
vendar vem to, da je bila optika na Zaplano potegnjena iz Rovt
Odgovorite s citatom
Staro 01.02.2008, 11:42
swar Uporabnik swar ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce swar
Član od: Jan 2002
Sporočila: 1.002
Privzeto Re: internet v Rovtah

ja iz teh rovt sm blizu zaplane ampak pri nas ni duha ne sluha o kaksni optiki...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
internet, rovtah

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Instant Internet / satelitski internet - predlogi, ponudba, vprašanja in podobno randius Računalništvo in internet 36 03.03.2010 15:46
SiOL internet + SiOL TV in VCR snemanje ? ElQurc SiOL TV 21 05.02.2008 19:14
Siol TV in internet hkrati na prenosniku - nastavitve? Kaya SiOL TV 5 02.12.2007 20:03
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:29.