Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 02.04.2009, 14:40
gbauer1 Uporabnik gbauer1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 106
Privzeto Re: Nove ponudbe in cene siol storitev

Tudi jaz se strinjam, da agenti niso nič krivi. Še vedno so mi rešili vsako težavo, tudi tiste, ki jih na 080 1000 in 080 8000 nismo mogli oz. znali.

Za take bedaste odločitve, ki so prišle s pomladjo in pa za nekatere, ki so jih sprejeli že prej (ukinitev navadnega vmesnika) so prav gotovo odgovorni drugi, katerim je vsaj kot se meni zdi zadnje čase cilj: "Znebiti se čim več uporabnikov v čim krajšem času".

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2009, 16:08
Deflektor Uporabnik Deflektor ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jun 2007
Sporočila: 580

Nekje piše tudi, da se na optiki do 31.13.2009 ne bo zaračunaval digitalni dostop, potem pa še to zraven (kar je enako kot je sedaj doplačilo za polno razvezan dostop)

Če se brezplačne minute ukinjajo, bo pa verjetno res čas da začnemo močno razmišljati o konkurenci, takšno prikrito draženje storitev je pač grda poteza.
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2009, 17:20
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.659

Piše tudi, da obstoječi naročniki na optiki in tisti, ki bodo šli na optiko do 31. 12. 2009, ne bodo nikoli plačevali digitalnega dostopa. Gre pa za to, da obstaja možnost, da bo APEK prisilil Telekom in T-2 v to, da bosta morala ponuditi svoje optično omrežje tudi drugim operaterjem.
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2009, 18:15
Uporabnik

No, tam kjer sem to prebral (pri izbirniku storitev za paket trio), vse to kar si ti napisal ni pisalo.

Kaj pa komentar glede ukinitve brezplačnih 120 minut pogovorov, drži ali ne drži?

Namesto da bi v koraku s časom malce znižali cene za osnovno hitrost interneta na ADSL dostopu in tako večim omogočili višje hitrosti ste storitve z ukinitvijo 120 minut celo podražili, res žalostno
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2009, 18:36
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Mene počasi vse bolj grize "medomrežna vojna" glede tel. pogovorov. Cene znotraj omrežij grejo skor na 0. Med omrežji pa proti 0,1 €. Vsi operaterji so z določenimi odstopanji enaki. Sedaj pa prenosi številk in sploh ne veš ali te urca pogovora pride 0 ali 6€.

Zelo težko je nekomu pri 90+ letih dopovedati, da je ceneje klicat iz GSM kot iz hišne številke.

Še tist "karkulator" na APEK-u (se mi zdi da je pri njih) ne zna pošlihahtat cifer po omrežjih kot je treba. Cene so recimo do nedavna bile različne iz ISDN ali Siola v nekatera omrežja karkulator pa ni vedel v katerem je cifra. V zadnjem času nisem čekiral.
Skratka vseskup postaja popolnoma nepregledno.
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2009, 19:15
Uporabnik

Zraven vsega tega, pa se mi največji nesmisel zdi, da vsak operater vleče svoje optično omrežje, tako, da se dogaja, da imajo na gosto poseljenih območjih na enem naslovu optiko od vsaj dveh operaterjev, nekje izven mesta pa je še petnajst let ne bojo videli. Dam Apeku kar prav, zadeva bi se morala delati na nacionalni ravni tako, da bi lahko povsod kjer se dela optično omrežje delovali vsi operaterji...potem pa smo zopet tam, kaj se kateremu operaterju izplača in kaj ne.
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2009, 20:03
Schime Uporabnik Schime ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 768

Zakaj sem jaz vedno, ko pri telekomu napovejo pocenitve in razna druga "velika" dejanja vedno na slabšem.
Pri prejšnjem sem prišel iz 38€ na 39€ naročnine. Sedaj pa sem ostal brez 120 minut pogovorov (porabil sem jih res kakih 10 minut na 4 mesece). Lahko pa preidem iz 39€ na 42€ in dobim svojih 120 minut nazaj (glede na to da nikol nisem bil tud blizu tej porabi lahko kar tko napišem ).
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2009, 22:30
shqwarch Uporabnik shqwarch ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 79

Če bo kakšnemu pomagalo razjasniti kaj se bo zgodilo s starimi naročniki:
http://forumi.siol.net/showthread.php?t=35285&page=3
Tema, ki je malo nižje na isti strani.
Staro 02.04.2009, 22:31
siolsux Uporabnik siolsux ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 76

torej kak je sedaj? se 120 minut ukinja tudi za tiste ki so to imeli do sedaj ali samo za nove naročnike?
Odgovorite s citatom
Staro 02.04.2009, 22:57
shqwarch Uporabnik shqwarch ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 79

Če si star naročnik in ne boš spreminjal paketa ostane isto kot do sedaj. Če pa boš spreminja bodo veljali novi pogoji.

Gledam malo ta cenik in se čudom ker mi ni nič jasno?
http://www.siol.net/pomoc_in_podpora..._internet.aspx
Sedaj plačujemo 31€ za SiOL internet in SiOL telefonija skupaj s digitalnim dostopom oz. samostojnim dostopom. tam piše pod opombo slednje "Digitalni dostop se zaračuna v primeru izključitve klasičnega telefonskega priključka. V paketu Trio s polno programsko shemo se digitalni dostop ne zaračuna."
Se pravi če imam enega od ostalih dveh paketov ne trio plačam dejansko še dodatnih 6€. 3 za zgoraj kar je navedeno v zgornji opombi, 3 pa še če žalim imeti "zastonj" telefoniranje to pa potem kar nanese že 35€ kar pomeni da bo telekom sklenil več pogodb za trio paket kareti naj bi stal 33€. :D Kere glupe računice. Če sem malo razgledan potem narošim trojčka in ne uporabljam telefona. Ja podomače povedano ga bom odklopil in ga vrgel v smeti ali pa ga pustim pri miru ali bom pa anketarjem na njihove stroške odgovarjal. :D Tistih 3€ se mi res ne splača plačevati. Za isto količino se rajši prikaže v inpulzih pa je, pa še bolje, če se nič ne govori po tem telefonu, Je pa tu Đabest. :D

Nazadnje uredil shqwarch : 02.04.2009 ob 23:20.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
cene, nove, ponudbe, siol, storitev

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siol TV plus vprašanje davidbe SiOL TV 23 28.01.2009 18:05
Ukinitev izbire siol tv in siol tv+ sori SiOL TV 67 06.01.2009 14:54
SiOL znižuje cene in nagrajuje zvestobo G3nius O storitvah 244 09.09.2006 11:05

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:08.