Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Mediji

Mediji časopisi, oddaje, serije, televizija, radio ...

Orodja za teme
Staro 25.04.2010, 18:24
clovek Uporabnik clovek ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2010
Sporočila: 37
Privzeto Re: Srečna linija prepovedana-a se še vedno predvaja?

Jaz sem zadnjic dobil normalen racun, vendar sem vseeno dal prijavo na trzni inspektorat-opisal sem jim vse nestrinjanje s to oddajo.Dobil sem odgovor, da se že vodi postopek zoper euromanije in da je moja prijava še dodatna tistim, ki so jih prijeli. Proti njim vodi postopek ministerstvo za finance.
Staro 26.05.2010, 07:52
Hejaho Uporabnik Hejaho ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2008
Sporočila: 270
Privzeto Re: Srečna linija prepovedana-a se še vedno predvaja?

Ja res goljufiva oddaja,ti dajo takšen račun,da je rezultat nemogoče izračunat,ko pa povedo rezultat pa tudi ne razložijo kako je prišlo do njega.Ali pa spet druga fora iskati je treba razlike in vsak tele jih najde v nekaj sekundah in če je res tapravo tele tudi hitro pokliče ker misli da je samo on našel razliko seveda pa če pokličeš ne dobiš povezave v studio ampak samo do blagajne ki te ocurijo če pa slučajno kakšen tele dobi vezo do studia in pravilno napove rezultat,mora potem povedati še številke od 1-10 in najdi dve pravilne,da dobi nagrado seveda računalnik je lahko nastavljen tako da nikakor ne moraš zadeti ! Drgač pa ali je že kdo opazil da je kakšen tele dobil nagrado? Tko da za mene so vsi teleti ,ki kličejo evromanijo

Značke
linija, predvaja, prepovedanaa, srečna, še, vedno

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kaj imajo to na Kanalu A za oddajo?! findet_nemo Mediji 35 10.09.2007 19:30

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:37.