Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 28.04.2013, 23:34
Bad_CRC Uporabnik Bad_CRC ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2013
Sporočila: 8
Privzeto Ko izgine kljukica...

Ali "Siol je spet padel na glavo"

Še nekaj dni nazaj je v primerjalni shemi TopTrio paketov pod paketu Mini HBO bila kljukica pri "Snemanje in zaustavitev programov". Danes te kljukice več ni. Z drugimi besedami, Siolovci so se misterijozno odločili, da paket spremenijo kar takole na horuk, čez noč. Paket Mini HBO sem naročil, ko je kljukica še bila in me prav zanima, kajmi bodo čez dober teden dni priklopili? Še bolj me zanima, kaj na to porečejo obstoječi uporabniki Mini HBO? So jim funkcionalnost kar čez noč odvzeli? Ali pa se gredo diskriminicajo in bodo starim pustili funkcionalnost odprto, novi naročniki pa je ne bodo več deležni? Izberite si sami, kaj vam je ljubše, v obeh primerih pa gre za podlost. Samo vprašanje je, kdo bo prvi vstal od mize in zahteval pojasnitve in razveljavitve?

Uradno še niti nisem postal siol naročnik, pa sem že razočaran. To bo še pestro, sploh za tehnika, od katerega bom zahteval da mi vklopi to, kar sem naročil - paket kot je bil opisan na dan naročila, za dokazilo pa imajo telefonski pogovor, v katerem smo šli korak za korakom skozi vse funkcionalnosti, tudi snemanje in zaustavitev, ki je bila potrjeno vklučena v paket. Drugi dokaz imajo pa kar sami, naj se pogledajo v ogledalo in se sami pri sebi pozanimoajo, kdaj so vrgli kljukico ven.

Že itak so porazni pri izbiri paketov in cenah, zdaj pa še tole... Srečo imajo le, da lahko zlorabljajo monopolni položaj in jih še nihče ni stisnil za ta plava piškava jajca.
Odgovorite s citatom
Staro 29.04.2013, 04:09
Gapppy Uporabnik Gapppy ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Mar 2011
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 126
Privzeto Re: Ko izgine kljukica...

http://forumi.siol.net/showthread.php?t=41144 Tukaj imaš podobno situacijo.

Nazadnje uredil Gapppy : 29.04.2013 ob 04:12. Vzrok: popravljen URL da kaže na celo temo ne samo na prvi post.
Odgovorite s citatom
Staro 29.04.2013, 04:43
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.066

Citat:
Objavil-a Bad_CRC Prikaži sporočila

Še nekaj dni nazaj je v primerjalni shemi TopTrio paketov pod paketu Mini HBO bila kljukica pri "Snemanje in zaustavitev programov". Danes te kljukice več ni. Z drugimi besedami, Siolovci so se misterijozno odločili, da paket spremenijo kar takole na horuk, čez noč. Paket Mini HBO sem naročil, ko je kljukica še bila in me prav zanima, kajmi bodo čez dober teden dni priklopili? Še bolj me zanima, kaj na to porečejo obstoječi uporabniki Mini HBO? So jim funkcionalnost kar čez noč odvzeli? Ali pa se gredo diskriminicajo in bodo starim pustili funkcionalnost odprto, novi naročniki pa je ne bodo več deležni? Izberite si sami, kaj vam je ljubše, v obeh primerih pa gre za podlost. Samo vprašanje je, kdo bo prvi vstal od mize in zahteval pojasnitve in razveljavitve?

Uradno še niti nisem postal siol naročnik, pa sem že razočaran. To bo še pestro, sploh za tehnika, od katerega bom zahteval da mi vklopi to, kar sem naročil - paket kot je bil opisan na dan naročila, za dokazilo pa imajo telefonski pogovor, v katerem smo šli korak za korakom skozi vse funkcionalnosti, tudi snemanje in zaustavitev, ki je bila potrjeno vklučena v paket. Drugi dokaz imajo pa kar sami, naj se pogledajo v ogledalo in se sami pri sebi pozanimoajo, kdaj so vrgli kljukico ven.

Že itak so porazni pri izbiri paketov in cenah, zdaj pa še tole... Srečo imajo le, da lahko zlorabljajo monopolni položaj in jih še nihče ni stisnil za ta plava piškava jajca.
Pa si ti prepričan da je tu bila kljukica ?
kakšen je pa uraden odgovor ?

lp
Odgovorite s citatom
Staro 29.04.2013, 08:54
Novinec

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Pa si ti prepričan da je tu bila kljukica ?
kakšen je pa uraden odgovor ?

lp
Pa še kako sem prepričan. Primerjalno shemo imam tudi natisnjeno, natisnil sem jo na dan, ko smo se odločali, kateri paket vzeti. Potem sem bil še na 080 liniji in smo šli korak po koraku in eksplicitno sem z njihovim agentom preveril vsako posamezno funkcionalnost paketa. Če imajo pogovore posnete, potem lahko kar sami prevrrijo. Če jih nimajo, lahko pravtako sami preverijo, kdaj se je paket spremenil, saj so bile potrebne spremembe na njihovi strani, te pa urejajo kar oni sami.

Po datumu naročila in datumu sprememb na njihovi strani se enolično ve, pod kakšnimi pogoji sem naročil storitev in tehnik je dobrodošel, če pride takšno tudi priklopiti. Sicer sem ga pripravljen z vso robo poslal nazaj, saj pogodbe z drugačnimi storitvami, kot sem jih naročil ne bom podpisal.

Uradno se bomo pogovarjali, ko bom videl, kaj mi bodo priklopili.

Nazadnje uredil Bad_CRC : 29.04.2013 ob 09:02.
Odgovorite s citatom
Staro 29.04.2013, 09:22
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.066

Potem ti pa ne preostane drugo,kot da boš res pozoren.

Ker sam tehnik s tvojim naročenim paketom nima nič.Tehnik ti bo prinesel modem preveril povezavo in je bolj kot ne njegovo delo končano.

Podrobnosti paketa so pa bolj administrativne narave in jih tehnik ne nastavlja ampak v centrali firme.
lp
Odgovorite s citatom
Staro 29.04.2013, 09:49
MadIggy Uporabnik MadIggy ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 9

Hja podobno situacijo sem imel tudi jaz.

Prejšni teden naj bi mi v četrtek priklopili nek paket, ki so si ga izmislili na Siolu sami.
Isti teden v torek sem šele izvedel, da mi nameravajo priklopit napačen paket. Klical sem na Siol in razložil zadevo. Rekli so mi, da je res vse skupaj nekam "čudno".

Gospodična mi je predlagala naj pogodbe ne podpišem na dan, ko naj bi prišli tehniki montirat. V četrtek sem pred njihovim prihodom klical na Siol in rekel, da sploh ne rabijo prihajat, saj ne bom podpisal pogodbe.

Ponovno sem klical na Siol in ponovno smo naredili (tokrat tako kot sem si jaz izbral) pogodbo. Datum, ko naj bi prišli montirat se je prestavil za 2 tedna (10.5.?!?!).

Ker sem že oddal vlogo za prekinitev telefonske številke, mi je ta prenehala delat z dnevom, ko naj bi mi priklopili Siol.
TV in Tel. zaenkrat še delata, vendar se bojim, da vse skupaj neha delati s prvim majem.

Sicer sem imel pa tudi jaz shranjen mail v katerem je točno pisalo kaj sem naročil.
Odgovorite s citatom
Staro 29.04.2013, 12:31
Novinec

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Potem ti pa ne preostane drugo,kot da boš res pozoren.

Ker sam tehnik s tvojim naročenim paketom nima nič.Tehnik ti bo prinesel modem preveril povezavo in je bolj kot ne njegovo delo končano.

Podrobnosti paketa so pa bolj administrativne narave in jih tehnik ne nastavlja ampak v centrali firme.
lp
Delo tehnika razumem, vendar razumem tudi, da tehnik s sabo prinese pogodbo v podpis. Čeprav s pogodbo tehnik vsebinsko nima nič, pa je to dobil na podjetju, kjer dela. In čeprav jaz osebno s tehnikom nimam nič, pogodbe, ki jo bo prinesel on v imenu njegovega podjetja jaz seveda ne bom podpisal v kolikor se po priklopu izkaže da nisem prejel storitev, kot so bile predstavljene ob naročilu. Potem pa naj tehnik to zagato reši s svojimi sodelavci na njegovem podjetju v imenu katerega dela. Jaz se ne bom naprezal z raznimi helpdeski, ker je jasno kaj sem naročil in to tudi pričakujem, Če ne bo tako, ne bo podpisa. Saj to je ja vendar jasno in samoumevno.

V kolikor pa nekdo pričakuje, da bom preventivno klical na helpdesk, zato da tehnik ne bo zamanj hodil, v kolikor je prišlo do razhajnj, se pa ta nekdo seveda moti. Šlampavosti nekega podjetja ne bom reševal s svojimi prizadevanji. Naj pride naj priklopi, jaz bom preveril kaj je priklopil, če bo to to, bom podpisal in plačal priklop, sicer pa ne. Kaj bo tehnik naredil potem, ni moj problem.
Odgovorite s citatom
Staro 29.04.2013, 13:30
MadIggy Uporabnik MadIggy ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 9

Če boš številko prenesel, boš tisti dan, ko naj bi zmontirali tvoj paket, ostal brez telefona.
No, vsaj jaz sem...
Odgovorite s citatom
Staro 29.04.2013, 22:09
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371

Citat:
Objavil-a Bad_CRC Prikaži sporočila

Še nekaj dni nazaj je v primerjalni shemi TopTrio paketov pod paketu Mini HBO bila kljukica pri "Snemanje in zaustavitev programov". Danes te kljukice več ni.
Pozdravljeni,

po prodajni ponudbi vam lahko ob naročilu paketa TopTrio Osnovni in TopTrio Mini Hbo po subvencionirani ceni ponudimo le tv komunikator SiOL BOX S. Le ta snemanja in zaustavitve programov ne omogoča in zaradi slednjega v rubriki Snemanje in zaustavitev programov ni kljukice.
V paket TopTrio Osnovni ni vključen SiOL BOX dodatek (4 EUR), medtem ko je dodatek vključen v ceno TopTrio Mini HBO. Zato takšna razporeditev kljukic v rubriki Ogled nazaj za 48 ur, Media center. V paketu TopTrio osnovni torej lahko uporabljate Ogled nazaj in Mediacenter, vendar se dodatek doplača 4 EUR.

LP
Nataša
Odgovorite s citatom
Staro 29.04.2013, 23:22
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.129

Kaj pa tisti naročniki, ki so naročili TopTrio Mini skupaj s Siol BOX in plačali 29eur, sedaj pa avtomatsko prestavljeni na TopTrio Mini HBO, pomeni, da ne bo več mogoče snemati?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
izgine, kljukica

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Zvok izgine bosoturk SiOL TV 23 10.05.2011 19:16

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:01.