Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.09.2006, 20:16
tomba11 Uporabnik tomba11 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce tomba11
Član od: Jun 2006
Sporočila: 66
Privzeto Re: Nekaj me zanima.........

Internet BP, telefon BP-razen odmeva-TV ni večjih problemou-skoz gledljivo!
Odgovorite s citatom
Staro 01.09.2006, 20:22
Niny Uporabnik Niny ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Niny
Član od: Feb 2006
Naslov: Wouldn't you like to know..
Sporočila: 61

Uporabnica SiOLovih storitev dobro leto in pol (dostop do interneta/telefona). Še nikoli nisem imela problema. Vse štima.
Staro 01.09.2006, 20:30
mckeky Uporabnik mckeky ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mckeky
Član od: Jul 2004
Sporočila: 752

Citat:
Objavil-a kitl
mckeky bedno vprašanje. Takšno vprašanje daš lahko za vse operaterje pa ne bo noben dvignil roke, edino tisti, ki imajo internet kakšen dan ali dva. Težave so povsod in ne samo na Siolu. Bolje bi rekel, da naj dvigne roko tisti, ki je zadovoljen iz kvaliteto na Siolu.

Ma ja....sej mas prav....sam sej usi najbrs zastopijo uprasanje...pac ne gledat cist dobesedno naa

Nazadnje uredil mckeky : 01.09.2006 ob 20:32.
Odgovorite s citatom
Staro 01.09.2006, 20:33
Uporabnik

Sej u bistvu tut sam nimam kaksnih vecjih problemov... Pac zanimal me je, ko vidim, kolk folk jamra, pa kake probleme majo.
Staro 01.09.2006, 21:06
rda Uporabnik rda ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.018

Hja, saj bi lahko poslali zraven zadnjega "obvestila" po posti se kaksno mini anketo, ki bi pokazala dejansko stanje.
In kateri poslje anketo nazaj ima naslednji mesec 5% popusta pri narocnini
Odgovorite s citatom
Staro 01.09.2006, 21:31
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.130

Meni že 2let pa pou deluje brez problemov
Odgovorite s citatom
Staro 01.09.2006, 22:36
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Pac zanimal me je, ko vidim, kolk folk jamra, pa kake probleme majo.
Pa si opazil tudi to, da imajo probleme vedno eni in isti ljudje. Dostikrat se nato izkaže, da je kriva njihova šlamparija in lenoba. Ne pa vedno, se razume.
Staro 02.09.2006, 00:39
SloCop Uporabnik SloCop ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce SloCop
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.684

Citat:
Objavil-a madmitch
Pa si opazil tudi to, da imajo probleme vedno eni in isti ljudje. Dostikrat se nato izkaže, da je kriva njihova šlamparija in lenoba. Ne pa vedno, se razume.

Seveda, recimo moja slamparija je da me po dveh mesecih kljub mnogim klicem ni v telefonskem imeniku, moja slamparija je tudi da dva meseca nisem bil dosegljiv na telefon ker le ta ni delala, ko pa je se ni dalo pogovarjat ker je vse pokalo sumelo in odmevalo. Sam sebi sem pred leti obljubil VOD in napravo za snemanje SiolTV. Seveda tudi samvečkrat kličem iz vsaj dvesto različnih sstevilk hkrati na 0801000 zato da je tam zasedeno. Največje veselje pa mi je neprestano resetiranje ADSL 2+ modema katerega sem bil prisiljen kupiti, čeprav mi moj ISP sploh ne zagotavlja ADSL 2+ povezave. Da ne govorim da sem šel na lastno željo na ISDN zanj plačal 100.000,00sit in ćez nekaj let iz čistega mira zavrgel drago isdn opremo ter se odločil za VOIP za katerega so ze v reklami povedali da vsaj pol leta ne bo deloval tako kot treba in to zaradi manjše napake na sagemu katero preprosto odpravijo z nadgradnjo v prostem času. To da bo cena razvezanega dostopa enaka oni drugi je pa zraslo na mojem zelniku.

In najbolj bo vedel uporabnik ki je v svoji forumski karieri spisal toliko postov kot je siol ob silnem zmanjšanju cen meni zmanjšal naročnino na prečudoviti trio paket ki še vedno dela samo na enem TVju, kljub temu da mi je bilo pred, med in po montaži obljubljeno da moja centrala podpira ADSL 2+. No seveda so mi jasno povedali da me ne zelijo za uporabnika ko so 3x izgubili mojo zahtevo po prehodu na trio paket. Nenazadnje sem se osebno odpeljal na cigaletovo kjer sem približno vsem na siolu, vključno z varnostnikom, razložil svoj položaj. Nato so me priklopili že naslednji dan.

Ni kaj, uporabniki siola smo si sami krivi da nam stvari ne delajo in da se ko se pojavijo problemi pač ne rešijo tako kot bi se na neki normalni ustanovi. Sami smo krivi ja, kaj smo pa rinili tja. In to reče nekdo ki ima toliko postov tukaj na forumu kot je dal siol popusta trio uporabnikom razvezanega dostopa. Ubistvu še 3 manj v času tega pisanja.
Odgovorite s citatom
Staro 02.09.2006, 00:53
SloCop Uporabnik SloCop ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce SloCop
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.684

http://forumi.siol.net/showthread.php?t=18940

Da ne pozabim, da sem bil sam kriv ko ni delal telefon in je model na siolu ze miljontič nadgradil modem ter ob to naredil tako krasno da seveda ni več delal tv. Njegova razlaga pa je bila da TV ne dela ker se mi modem zveze ''samo'' z 7.5Mbps in da to ni 8 kolikor rabi zadelovanje Siol TV. Dobro jutro, pa kje pobirate te bedaste operaterje=? Da ne omenjam da naj bi po njegovem pregledal kable, ker da naj bi bil kakšen iztaknjen. Od kje pa naj bo iztakjen če je pa pred 5 minutami preden je nadgradil TV delal tako kot že prej 2 leti s krajšimi izpadi. Zanimiva je tudi coprnica ki na siolovi 0801000 dobesedno prodaja zelje kot mi je zatrdila preden je večletnemu uporabniku in rednemu plačniku prekinila telefonskk pogovor, seveda sem uporabnik prodajalko samo obvestil o določeni stvari, pa jo je vzela zeljnato preresno in naredila nekaj kar je za moje pojme nedopustno. Prekinila pogovor z uporabnikom..... no upam da ne dela več tam ..... če pa pa ji želim mnogo tečnih uporabnikov in še bolj tečnih šefov.
Odgovorite s citatom
Staro 02.09.2006, 01:21
Uporabnik

Najbrs bi bilo veliko vec pripomb, ce bi napisal, nej se oglasijo nezadovoljni uporabniki!!!!!SKlepam, da bi bilo veliko VEC nezadovoljnih kod pa zadovoljnih!!!!Sklepam pa po ostalih temah, ko widim, kaksne tezave imajo ljudje......

Madmich...... Kaj pa je lahko kriva slamparija in lenoba. Razen tega, da zadevo nepravilno priklopis????Ce pa imas use kot je treba pa ja more delovat!!!!Usej taka je pogodba!!!!

p.s.: do solz sem se nasmejal, ko sem ravno hotel potrdit ta post, pa mi je ze 3tjic ta vecer prekinlo povezavo ......madmich.... Ali sem tudi za to sam kriv????

Značke
nekaj, zanima

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:39.