Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.09.2006, 21:01
kitl Uporabnik kitl ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce kitl
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.155
Privzeto Re: Nekaj me zanima.........

Citat:
Objavil-a sJavorshek
Aja, pa še nasvet za vse, k jim prekinja internet. Kabel med razdelilno škatlco in modemom naj bo čimkrajši (2m max), dolžina omrežnega kabla (med modemom in računalnikom) ni pogojena :D

Da te razveselim sam imam ta kabel dolg 30 metrov pa vse deluje noramlno tko, da ne prodajaj for ki si jih slišal za VDSL. Raje povej fantje če je kabel daljši bo najbolje če je UTP.
Staro 06.09.2006, 09:07
drnovurb Uporabnik drnovurb ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce drnovurb
Član od: Jan 2006
Sporočila: 213

Še boljše pa če je FTP
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2006, 10:23
sr@nje Uporabnik sr@nje ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce sr@nje
Član od: Oct 2005
Sporočila: 79

Citat:
Objavil-a sJavorshek

Aja, pa še nasvet za vse, k jim prekinja internet. Kabel med razdelilno škatlco in modemom naj bo čimkrajši (2m max), dolžina omrežnega kabla (med modemom in računalnikom) ni pogojena :D
Kaj pa tisti, ki nimamo nobene razdelilne škatljice ? naj se kar na centralo preselimo :D .
Staro 06.09.2006, 10:40
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Citat:
Objavil-a sJavorshek
Za vse zanesenjake, k so pač škrti mate tmle žabo gor in se prlepte nanjo.

cena je za storitev, ki jo nudi siol, torej dostop do neta je vsekakor sprejemljiva in tudi zanesljivost storitve, razen ob redkih trenutkih je na nivoju.
Sam nisem mel resnih problemov, še takrat, ko so se pojavl, pa jih je tehnična služba ospravla.

Zakaj jamrajo pa skos eni in isti? Kot je nekdo omenu, lastna nekompetentnost.

Vsak ima pač svoje izkušnje.......res pa je tudi, da med uporabniki stroritev siola niso samo strokovnjaki s poddročja telekomunikacij in računalništva ampak nas je velika večina takih, ki nimamo ravno ne vem kako strokovnega znanja s tega področja....tako kot avta tudi ne vozijo samo avtomehaniki......

Vedno pa za jamranje tudi nismo krivi samo uporabniki.....in za ceno, ki se tudi meni zdi sprejemljiva, pričakuješ, da bo stvar pač večino časa delovala.....tudi jaz razumem, da se dogodijo določeni kratkotrajni izpadi in imam zato razumevanje, razumem tudi, da se na Siolu zgodi napaka človeškega faktorja, ko nekdo pozabi aktivirati mojo IP številko, ker je odšel verjetno prej iz šihta, svojemu nasledniku pa je pozabil to sporočiti (to je bila razlaga Siola).....bolj težko pa razumem, da v 21 dneh na številki 080 1000 noben "strokovnjak" na Siolu, ob mojem vsakodnevnem klicanju, da mi telefonija sploh ne dela in ob njihovem čudenju, da res ne "vidijo" telefona (v podrobnosti, kaj vse je bilo krivo in resetiranja modema se sploh ne bom spuščala) ni mogel ugotoviti, da števila ni bila aktivirana.......in taki uporabniki potem kličemo na 080 1000 vsak dan, ali večkrat dnevno, vedno drugemu "strokovnjaku" razlagamo svoj problem, izgleda, da tam "strokovni" operaterji problemov sploh ne beležijo, da bi šli pogledat zgodovino prijavljenih napak tudi dvomim in hvala bogu, da sem po 22 dneh na 080 1000 slučajno naletela na gospodično, ki je bila sposobna moj problem oz. Siolovo napako razbrati in rešiti v eni minuti, preprosto tako, da mi je aktivirala številko.....zato se zdaj res sprašujem, a so tisti za številko 080 1000 tam res samo zato, da ti povejo, da resetiraj modem.....vsaka čast pa tistim izjemam, ki so sposobni banalen problem tudi rešiti in tako sebi, kot tudi nam prihraniti čas in živce......

Nazadnje uredil lila5 : 06.09.2006 ob 10:42.
Odgovorite s citatom
Staro 06.09.2006, 10:51
sr@nje Uporabnik sr@nje ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce sr@nje
Član od: Oct 2005
Sporočila: 79

Citat:
Objavil-a lila5
zato se zdaj res sprašujem, a so tisti za številko 080 1000 tam res samo zato, da ti povejo, da resetiraj modem.....vsaka čast pa tistim izjemam, ki so sposobni banalen problem tudi rešiti in tako sebi, kot tudi nam prihraniti čas in živce......

Za take stvari urejat je Storz, tu na forumu.

Na 080....... pa je Tomaž, v primeru resnih težav se z drugimi sploh nočem pogovarjat.
S študeti res ne moreš nič drugega počet kot resetirat modem .

Verjetno je še kakšen dober, pa zaupajte njegovo ime, da ne bo samo Tomaž obremenjen.

Značke
nekaj, zanima

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:54.