Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 09.11.2009, 17:33
Curyman Uporabnik Curyman ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2007
Sporočila: 171
Privzeto Re: Siol kaj vse spreminjaš

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
Citiram Tio:Naročniško razmerje je možno skleniti v Mobitelovih centrih in na brezplačni številki 080 8000, kjer je potrebno potrdilo o plačilu članarine za AMZS za tekoče leto poslati na faks 080 8082. Poleg potrdila je potrebno zraven poslati tudi naročniške podatke (ime in priimek naročnika, naslov in uporabniško ime).
Samo takole, kot ti je citirala Tia, bo šlo nemudoma (PREVERJENO!). In logično potrebuješ potrdilo o plačani članarini, saj na kartici tega ne piše, konec koncev so tudi sami AMZS kuponi neveljavni brez tega potrdila. Tudi jaz sem poskušal na kak drug način, a sem nazadnje poslal faks.

Saj sem že enkrat pisal, kako in kaj si mislim o teh Siolovih "unikumih". A dejstvo je, da ti jeza ne bo prav nič pomagala, samo sebi škodiš. Faks lahko pošlješ s pošte, ali pa zahtevaš, da ti ga pošljejo preko Mobitelovega centra. In tokrat jih prisili, da skopirajo tudi potrdilo, ker ti sam veš bolje kot njihovi zaposleni. Če citiram old-skul metalsko skupino: Sad, but true.
Odgovorite s citatom
Staro 10.11.2009, 07:20
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.383

Citat:
Evo, zanima me KDAJ bom v servisnih straneh imel ponovno vključeno storitev AMZS popust. V soboto smo odnesli PONOVNO kopijo kartice v mobitelov center in na vprašanje ali rabijo potrdilo o plačani naročnini je bil ponovno odgovor ni treba. Sedaj a sem jaz nor ali imate nesposobne in nevedne prodajalce ali kako naj jim človek reče, ker ne vedo niti kaj je potrebno. Citiram Tio:
Naročniško razmerje je možno skleniti v Mobitelovih centrih in na brezplačni številki 080 8000, kjer je potrebno potrdilo o plačilu članarine za AMZS za tekoče leto poslati na faks 080 8082. Poleg potrdila je potrebno zraven poslati tudi naročniške podatke (ime in priimek naročnika, naslov in uporabniško ime).
Jaz faksa nimam in iz zgornjega razumem, da je dovolj da odideš v Mobitel center, kjer ti oni uredijo. Torej, v tem letu sem jim nesel že dvakrat kopijo kartice in če jim to ni dovolj ni moj problem, po odgovorih tam zaposlenih je dovolj. Alora zadevo porihtajte kot hočete.
V primeru da na položnici ne bo upoštevan popust, se bom z njo spet zglasil tam in nekdo mi bo povrnil tiste 3€ pa naj bo kdorkoli. Jaz se s tem ne bom več ubadal.
Celo odgovor je bil, da pred pretekom stranke obvestijo, a mogoče po golobu, ker do sedaj tega obvestila jaz še nisem dobil, pa je že več kot mesec dni minilo.
Za uspešno aktivacijo popusta za AMZS, potrebujemo odrezek o plačilu članarine, kjer je točno razvidno od kdaj do kdaj velja članarina. Kartica sama po sebi ni dovolj in potrebujemo odrezek o plačilu članarine.
Odgovorite s citatom
Staro 10.11.2009, 14:54
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.681

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Za uspešno aktivacijo popusta za AMZS, potrebujemo odrezek o plačilu članarine, kjer je točno razvidno od kdaj do kdaj velja članarina. Kartica sama po sebi ni dovolj in potrebujemo odrezek o plačilu članarine.
Pa strela jasna, to povejte vašim ljudem v mobitel centrih, če jim ponujam potrdilo o plačani članarini, oni pa svojo SAJ JE DOVOLJ KARTICA. Še tretjič bom šel v vaš center in ne bom šel ven dokler ne sprejmejo plačila ali kaj naj naredim, madona, saj to sem vedel že lansko leto pa ste kljub vsemu mi popust omogočili, čeprav niste vedeli ali sem članarino plačal ali ne. Plačal sem pa dve, toliko v obrazložitev.
Staro 10.11.2009, 19:36
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175

Meni so ze lani zatrjevali da je potrebna samo kartica. Jaz sem po faxu poslal racun in nobenega problema ni bilo.
Odgovorite s citatom
Staro 10.11.2009, 19:49
Uporabnik

Citat:
Objavil-a jasa Prikaži sporočila
Meni so ze lani zatrjevali da je potrebna samo kartica....
Evo, pa zakaj oni trdijo da je dovolj kartica, potrebno je pa tudi potrdilo o plačanem članstvu. Saj razumem da mora biti, ampak KAKO ONI TEGA NE VEDO. Ali nočejo vedet, ampak saj bom lahko plačal več, bo pa potreben dobropis, ker zanje JE DOVOLJ kartica in lani je tudi bila, kljub temu, da smo prodajalcu dejali, da bi moral zahtevati potrdilo. Jah pač siol, najraje te kjer te upa, ampak...
Staro 12.11.2009, 14:23
nkrznar Uporabnik nkrznar ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2009
Sporočila: 1

Živijo!

Saj ne vejo kaj delajo, vglavnem pa jih zanima kako bi uporabniki plačali čimveč.

Ko sem si vzel nekaj časa sem ugotovil, da so popust za dijake (študente) enostavno zmanjšali in sedaj znaša samo 5% na naročnino. Ob prvi (pred nekaj leti) uveljavitvi tega je le-ta znašal 10% na celotno storititev (tel., TV. internet). Za ugotovitev kdaj je bilo to spremenjeno (ukinjeno) pa tako in tako rabiš pregledati celo evidenco oz. račune za kdo ve koliko časa nazaj. Potem ko zadevo najdeš se iz vseh postavk (obračun za najprej 7 dni, potem še za ostanek do polnega meseca, pa dodatne storitve pa paket HBO, pa paket Mega, pa popuste, .....) kratkomalo ne znajdeš.

Zanima me pa ali mi pripada popust za članstvo AMZS, katerega sem dobil, ko sem plačal opravljanje vozniškega dovoljenja pri AMZS-ju in je v tem vključena tudi članarina? To na nobenem izmed mojih plačil (računov) to ni posebej prikazano.

A gre kdo stavit, ali bo kdo sploh odgovoril na moje vprašanje in koliko različnih odgovorov bo objavljeno? Bog ne daj, da grem klicat na 080 saj bom zgubil še najmanj 1 uro, vsak operater pa mi bo odgovoril, kot misli, da je prav oz. so mu nadrejeni naročili.

Da se ne spoščam v kockajne, varnostne načine, čas za prestavitev med programi......

Se že bojim kaj se bo dogajalo v soboto med tekmo Rusija-Slovenija. Stavim, da bo kje zadeva mrknila!

V kolikor se ne bi v medijih pojavljali članki o težavah T2, mislim, da bi že zdavnaj imeli enega člana manj!
Odgovorite s citatom
Staro 12.11.2009, 14:46
Uporabnik

Citat:
Objavil-a nkrznar Prikaži sporočila
...
Zanima me pa ali mi pripada popust za članstvo AMZS, katerega sem dobil, ko sem plačal opravljanje vozniškega dovoljenja pri AMZS-ju in je v tem vključena tudi članarina? To na nobenem izmed mojih plačil (računov) to ni posebej prikazano...
Če plačaš članarino, ti popust pripada, če nimaš kakšnega drugega aktiviranega (študent, obrtnik...), če se ne motim imaš lahko samo en popust.
Vsekakor pa pazljivo, da ne boš imel takih problemov kot jaz, pa LP.
Staro 13.11.2009, 07:42
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.383

Citat:
Evo, zanima me KDAJ bom v servisnih straneh imel ponovno vključeno storitev AMZS popust. V soboto smo odnesli PONOVNO kopijo kartice v mobitelov center in na vprašanje ali rabijo potrdilo o plačani naročnini je bil ponovno odgovor ni treba. Sedaj a sem jaz nor ali imate nesposobne in nevedne prodajalce ali kako naj jim človek reče, ker ne vedo niti kaj je potrebno. Citiram Tio:
Naročniško razmerje je možno skleniti v Mobitelovih centrih in na brezplačni številki 080 8000, kjer je potrebno potrdilo o plačilu članarine za AMZS za tekoče leto poslati na faks 080 8082. Poleg potrdila je potrebno zraven poslati tudi naročniške podatke (ime in priimek naročnika, naslov in uporabniško ime).
Jaz faksa nimam in iz zgornjega razumem, da je dovolj da odideš v Mobitel center, kjer ti oni uredijo. Torej, v tem letu sem jim nesel že dvakrat kopijo kartice in če jim to ni dovolj ni moj problem, po odgovorih tam zaposlenih je dovolj. Alora zadevo porihtajte kot hočete.
V primeru da na položnici ne bo upoštevan popust, se bom z njo spet zglasil tam in nekdo mi bo povrnil tiste 3€ pa naj bo kdorkoli. Jaz se s tem ne bom več ubadal.
Celo odgovor je bil, da pred pretekom stranke obvestijo, a mogoče po golobu, ker do sedaj tega obvestila jaz še nisem dobil, pa je že več kot mesec dni minilo.
Prosim, da mi v ZS posredujete vaše uporabniško ime? V kateri Mobitelov center ste odnesli zadevo? Obvezno je potrebno predložiti, kopijo odrezka o plačilu, kjer je razviden datum veljavnosti članarine "od do".
Odgovorite s citatom
Staro 13.11.2009, 15:11
Uporabnik

Preden pošljem po ZS imam še eno vprašanje. Ker plačujem položnice prek interneta, ni razvidno ali je plačana ali ne, lahko pa priložim (skenirano) kopijo računa in kupončka kjer je viden čas od kdaj pa do kdaj je članarina plačana. Lahko vam pošljem po e-mailu, pa mi podajte naslov.
Bom pa zaprosil tudi kam lahko podam zahtevek za povrnitev zneska, ki ni (normalno) obračunan na položnici za mesec oktober.
Staro 16.11.2009, 20:05
Uporabnik

Danes sem odnesel v center ponovno kopijo kartice, kopijo kupončkov in kopijo računa (no kopije so mi napravili tam, jaz sem imel le originale), kjer je vidno, da je bil poravnan. Tam zaposleni je vse skupaj faksiral v administracijo in sedaj upam, da bo v par dnevih zadeva rešena. Zaključena pa bo ko bom prek reklamacij dobil povrnjeno 3€ za prejšnji mesec. Ni velika vsota ampak tu se mi gre bolj za kapric, tudi vi niste pustili zastonj klicev v telekom omrežje, kjer jih jaz napravim za dober €. Sedaj upam, da bo v par dnevih na servisnih straneh pisalo AMZS popust v uporabi in naslednje leto vem postopek kaj napravit, da se ne bom več jezil.
Jih je pa malce slišal vaš zaposleni v Mobitel centru, čeprav ni bil kaj veliko kriv, saj je mene imel za stranko prvič in upam glede kaj takega tudi zadnjič. Nisem vzkipljive narave ampak ko ventil spusti, bleknem ven kar mi je na jeziku.

Značke
kaj, siol, spreminjaš, vse

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Postopek prehoda iz paketa SIOL Trio Neomejeno na Siol Internet in Siol Telefonija Dravlje O storitvah 5 10.09.2009 12:18
Siol tv problem slo114 SiOL TV 274 08.09.2009 15:04
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 07:17
Padanje sinhronizacije modema po priključitvi Siol TV Petrov82 Tehnična pomoč 1 29.07.2008 21:57

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:45.