Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Ostalo

Ostalo teme, ki ne spadajo v noben sklop ...

Orodja za teme
Staro 31.08.2005, 23:18
monster Uporabnik monster ni prijavljen
Gofljač
Prikazne slike uporabnika/ce monster
Član od: Jun 2003
Naslov: Dungeons
Sporočila: 53.365
Privzeto Punce in dedci ... ajde!

Eh, tole bo ena patetična tema, ampaq nej bo ... nekako v duhu.

Pred nekaj več kot dvema letoma se je čisto brezveze pojavil nick monster. Kolega Khyentse me je nakuril, da naj nekaj napišem v eno temo pod Religijo in res sem prišel na forum "da neki napišem" in evo, kje smo pristali ...

Definitivno je bila usodna neka noč, ko smo se nekateri zaostali kremenčkovi še gonili na isdn, in mi je dzuko razkril vse dobrote spamanja, odkril pa sem takrat še tudi sklop Ostalo in potem je šlo samo še na huje ...

To so bili še časi, ko ni bilo flood controla, ko smo imeli lahko samo male predpisane avatarje in je bil tale forum manjši po številu sklopov in seveda tudi pripadnikov ...

Potem je prišlo prvo romantično poletje s hudo vročino in adsl-jem,da smo se lahko v dolgih nočeh kurili dzuko, smarty in AP

Razrasel se je sindrom reunionov in na novoletnem v kratočvilu se je zbrala gigantska cifra forumašev ter na naslednjih raznih tematskih tudi vedno zavidljiva. Ja, prestop v osebna znanstva je bil zanimiv in čudovit. Ko na forumu furaš imidž, ti le-ta v pogovoru ob pivu ali kavi seveda razpade na prafaktorje. Vedno sem trdil, da sem spoznal na forumu same krasne ljudi in to drži še danes. Enkratne, interesantne, zabavne in inteligentne. Dobr smo se mel ... :D

Večere smo si krajšali z različnimi forumskimi igricami (nešteto jih je bilo ...uh) ali pa šli celo kam na izlet (legendarni obisk sosednjih hrčkov in seveda Nove Zelandije).

Forum se je večal in širil, prihajali so novi sklopi, predvsem meni zanimiva Svet in ljudje ter Druženje in kava. Napad obsesivnih spamerjev nam je prinesel flood control in sklop Kar tako.

Ena od lepih izkušenj je bil seveda tudi radio Kozmos, ki ostaja projekt v fazi zamrznitve. kar nekajkrat smo se dobili na ta račun, veliko čvekali in tudi nekaj naredili. Hvala Goody, da nam je omogočila mini sklop na dnu foruma, ki je imel svoje trenutke in tudi zamrl ter Snifu, ki je edini od začetka izkazoval pravi zagon in elan.

V zadnjem času sem odkril sladkosti sklopa Slovenija, v katerem se med drugim zbira nabirka ljudi, katerih stališča so tako drugačna od mojih, da me je to včasih jezilo, v končni fazi pa predvsem globoko užalostilo in včasih me je bilo odkrito sram ... seveda je metanje kvazi-argumentov sem ter tja brezplodno početje in nikogar ne premakne niti za milimeter. Bilo pa je na trenutke špasno ...

Moram reči, da sem se zadnje čase kar nekaj pritoževal nad sceno na forumu in verjetno je problem na moji strani. Druženje in kava mi nista več zanimiva ali drugače "preveč cukrasta", Kar tako preveč otročji in sklop Slovenija nesmiselen. Drugače ... povsod sem povedal svoje in od sedaj naprej bi lahko samo še sral :D

Ne bom preveč izpostavljal posameznikov, samo tole:

hvala
Za širino duha Salmantinu
za nedostopnost moreni in Twarlocku
za uresničenje nemogočega Bloozerju
za presenečenje Cifri
za neverjetnostni pogon Lily the Bear
za prijateljstvo solsikke

In ker je bil vedno moj namen, da se dobro žura ... za največ smeha v urah klofanja po tej tipkovnici blesavi so večno odgovorni:
smaug, temp64 in Neuromancer ter pinky in PoisonIvy, ki sta bili od začetka vedno zraven.

Če sem koga kdaj prizadel ali užalil, se globoko oproščam ...ni bil tak namen (it's just in my nature)

Ne rečem, da se v kaki drugi forumski inkarnaciji kdaj kasneje ne beremo spet in vedno grem še z veseljem na pijačo in kavo, kolikor bo cajt dopuščal. Pa tudi na najboljšem irc kanalu #siol-forum se lahko najdemo ...

Drugače pa ... monster vas ma vse rad

I know it's spam, but I like it! - member of net-radio Kozmos: http://www.radio-kozmos.com
Staro 31.08.2005, 23:20
bigblue
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

so long big brother. bigblue log out in 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, ...

* my brother is a world champion, sign! *
Staro 01.09.2005, 00:01
Snif Uporabnik Snif ni prijavljen
Nakladač
Prikazne slike uporabnika/ce Snif
Član od: Jan 2003
Naslov: Anglija (UK)
Sporočila: 46.683
Privzeto

Monster se slišimo uživi.

Welcome to the neighborhood.
Staro 01.09.2005, 00:26
Mogwai Uporabnik Mogwai ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mogwai
Član od: Jan 2004
Sporočila: 2.731
Privzeto

Pošast, a imaš slab dan?
Se pa strinjam s tabo, da človek ne more nič novega več napisati (predvsem v sklopu "Slovenija"), ker se je na forum spravilo ogromno retardirancev, ki itak...
Ajd!

Staro 01.09.2005, 05:36
pinky Uporabnik pinky ni prijavljen
VIP član
Prikazne slike uporabnika/ce pinky
Član od: Mar 2002
Naslov: v rožcah....
Sporočila: 107.037
Privzeto

kaj te je pa tolk razjezil?

Staro 01.09.2005, 05:43
temp64 Uporabnik temp64 ni prijavljen
jaz sem samo od Goody
Prikazne slike uporabnika/ce temp64
Član od: Feb 2002
Sporočila: 147.625
Privzeto

pesjan....človeku zbije vso voljo, da bi ga pre***u[}]

Staro 01.09.2005, 06:14
Iluzija- Uporabnik Iluzija- ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce Iluzija-
Član od: Sep 2003
Sporočila: 28.001
Privzeto

monster, a je s tabo vse v redu?

Nic ni tako kot se zdi... bistvo je ocem skrito
Staro 01.09.2005, 06:25
Sacha
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

monsty
Staro 01.09.2005, 06:51
solsikke Uporabnik solsikke ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce solsikke
Član od: Nov 2003
Sporočila: 16.452
Privzeto

Lavjutusoumač.

100% woman and the maraschino cherry on top of everything else.
Good girls get fat, bad girls get eaten
Staro 01.09.2005, 07:18
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321
Privzeto

Značke
ajde, dedci, punce

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:14.