Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 21.08.2007, 00:42
HeavenCry Uporabnik HeavenCry ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 2
Question Vprašanje Za Siol Team

To vprašanje bi rad postavil osebju siola. Zanima me, kje tiči razlog za vedno slabše stanje vaših storitev (še posebej adsl dostopa, ki je dostikrat omejen na samo slovenijo ali pa sploh nedostopen in da sploh ne omenjamo grozljivih latenc ki si pojavljajo ob večerih in koncu tedna), ter kdaj bi se naj kvaliteta vaših storitev zopet dvignila na normalno raven (kakšne projekte imate da boste izboljšali stnaje)?

Zahvaljujem se vam za vaš odgovor.
Odgovorite s citatom
Staro 21.08.2007, 06:51
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Sporočila: 1.064
Privzeto Re: Vprašanje Za Siol Team

Prosim vas, da mi posredujete vaše uporabniško ime na ZS in preverili bomo.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 21.08.2007, 08:12
PChott Uporabnik PChott ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 34

Tu pravpazrav ni pomenbno uporabnoiško ime, kajti dogaje se več uporabnikom, ne samo posameznim.
Odgovorite s citatom
Staro 21.08.2007, 09:53
HeavenCry Uporabnik HeavenCry ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Kot je že rekel PChott to ni omejeno samo na enega uporabnika ampak se dogaja celemu območju naenkrat že daljše časovno obdobje (živim v območju Vojnik). Če pa lahko popravite zadevo pri meni vam rade volje sporočim podatke.
Odgovorite s citatom
Staro 21.08.2007, 10:51
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Sporočila: 1.064

Prosim
Odgovorite s citatom
Staro 21.08.2007, 15:10
Novinec

Boste rekli, da se SIOL ne zaveda da stvari občasno ne delujejo tako kot morajo, ali samo delajo da ne vedo.
Odgovorite s citatom
Staro 21.08.2007, 17:58
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521

Vsi siolovi zaposleni, ki so v stikih z uporabniki se trudijo po najboljših močeh pomagat, to je menda jasno. Da tudi njih mnogokrat peče glava od neumnosti, ki jim jih (nam) servirajo šefi je pa sploh jasno.
Odgovorite s citatom
Staro 21.08.2007, 19:10
Novinec

o tem koliko se trudijo res pomagat je vprašanje posameznika, ki ga dobiš na telefon. Večina me ima za idiota ko jih kličem, le redki mi znajo pomagat. Prva stvar, ki mi jo reče, ali pa na daljavo naredi, je reset modema, kar sem jasno že storil predno sem klical. Druga stvar je pa da tudi, če on vidi modem ne ve ali centrala, ki je odgovorna za ta modem OK, tako da sprejema geslo.

Kar se pa nedelovanje tiče se pa dobro, ve kdaj ne dela, ker takrat tudi če pokličeš ne 080 ne dobiš veze, ker je polno obremenjeno, pa potem nasledenji dan preberemo, da ima siol težave.
Odgovorite s citatom
Staro 21.08.2007, 22:49
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Citat:
Objavil-a T-a-d-e-j Prikaži sporočila
Vsi siolovi zaposleni, ki so v stikih z uporabniki se trudijo po najboljših močeh pomagat, to je menda jasno. Da tudi njih mnogokrat peče glava od neumnosti, ki jim jih (nam) servirajo šefi je pa sploh jasno.
Pod to se pa pa tudi jaz podpišem vendar tu pa tam zgleda da je na smeni kdo,ki pipce malo privija ali odvija takega še morajo med sabo odkriti ga odsloviti pol bo pa bolje.
Odgovorite s citatom
Staro 22.08.2007, 08:17
080 Rok Uporabnik 080 Rok ni prijavljen
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Rok
Sporočila: 152

Bom kar splošno pisal. Zadnje čase se res pojavljajo težave, ki jih nikakor in nikoli nismo pričakovali. Začelo se je seveda z izpadom tujine in avtentikacijskega strežnika po celotni Sloveniji. Ko so tehniki napako odpravili, se je napaka ponovila in to ne samo enkrat. Pa je bila napaka v piclih treh dneh odpravljena.
Druga stvar pa je tale težava z VOIP omrežjem, ki se pojavlja v zadnjih dveh dneh. Slednja bo dokoncno odpravljena v noci iz 22.8 23. 8.

Obe napaki se nista pojavljali skozi cel dan, ampak 2-3x na dan. Odprava pa je tudi trajala v povprecju nekaj 10 minut (razen seveda prvi dan, ko so se tehniki lovili pri iskanju vzroka napak)

Kaj hocem z zgornjim "nakladanjem" povedat. Napaka je bila moteca, vendar ne nemogoca in kar je najbolj vazno: "Zaradi napake ni prislo do apokalipse" zrusitve velikega monopolista itd...
Se vedno po odpravi napake deluje vse tako kot treba, tokrat z rahlim grenkim priokusom (približno takim ki ga človek dobi, ko ugotovi, da lahko njegov velehvaljeni in nepokvarljivi avto vseeno pristane na servisu ). Nič ni večno, nič ni nepokvarljivo, kar je najbolj važno: Vse se da odpravit in potem imamo zopet mir, tako da, ne se jezit, vsi se trudimo za odpravo nevšečnosti, nekaterim uspeva bolj, drugim manj uspešno, smo pa vsekakor zato tu, da se zadevo odpravi tako kot se temu zagre!

Upam, da bo kdo ujel smisel zgornjega (malo zmedenega)pisarjenja, trenutno mi namreč še ni uspelo spiti svoje prve današnje kave, si jo bom pa sedaj privoščil
Odgovori

Značke
siol, team, vprašanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SiOL TV Plus Lipa SiOL TV 1 28.04.2007 18:59
Vprašanje za Siol mazho SiOL TV 1 18.01.2007 15:09

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:45.