Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Gospodarstvo

Gospodarstvo podjetništvo, gospodarstvo, borza, finance, denar...

Orodja za teme
Staro 10.03.2009, 10:52
larisa Uporabnik larisa ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce larisa
Član od: Mar 2009
Sporočila: 88
Privzeto Re: Ugodni krediti?

Citat:
Objavil-a mrjerry Prikaži sporočila
Njihovi krediti niso prav nič posebnega. Davkoplačevalci pa vedno odplačajo vse, pa naj bodo to državne obveznice, nepoplačani krediti ali pa lastne garantirane bančne vloge. Seveda obstaja tudi alternativa temu - pustiti, da kredit poplača nekdo zunanji. S tem pa bomo lepo razprodali svoje nepremičnine in druge pomembne lastninske pravice. Država obstaja zaradi davkoplačevalcev, ne pa davkoplačevalci zaradi države.

Dokler pa na volitvah volimo praktično ene in iste ljudi in dokler ljudje mirno čakajo, da se obrnejo štiri leta, vmes pa glavo dol in nič, ni za pričakovati, da bo kadarkoli kaj drugače.
Kako iste ljudi? Saj se je vladavina zamenjala in gre na bolje, ne favorizira se več toliko Cerkve, pa večja svoboda je v medijih. Da pa propadamo gospodarsko, je krivda svetovna, ne pa lokalnih politikov za kratko obdobje.
Staro 10.03.2009, 19:46
Milton Friedman Uporabnik Milton Friedman ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Milton Friedman
Član od: May 2008
Sporočila: 454

Citat:
Objavil-a larisa Prikaži sporočila
Kako iste ljudi? Saj se je vladavina zamenjala in gre na bolje, ne favorizira se več toliko Cerkve, pa večja svoboda je v medijih. Da pa propadamo gospodarsko, je krivda svetovna, ne pa lokalnih politikov za kratko obdobje.
Kaj točno pa gre na bolje?

Reciklaža: Matej Lahovnik

Citat: Ne morem si kaj, ampak res se mi zdi absurdno, da ta država namenja skupaj 100.000 evrov za tekmovanja v oranju v letih 2008 in 2009.

Komentar Financ: Mateju Lahovniku, tedaj opozicijskemu poslancu, se je 100 tisoč evrov zdelo preveč za tekmovanja oračev. Zdaj pa vlada, kjer je minister za gospodarstvo, v rebalansu proračuna v postavki 6.159 tej športni panogi namenja 300 tisoč evrov.

Vir: spletna stran Zaresa, 16. oktobra 2007

Vse je zapisano na:
http://www.finance.si/240464
Staro 16.03.2009, 16:23
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a larisa Prikaži sporočila
Govorim o ljudeh, ki so ves čas tako ali drugače vključeni v politiko. Glavni igralci v parlamentu so ves čas enaki, iz njih izhajajoči ministri pa so pač s tiste strani, kjer jih je neko obdobje več. Zato v tem kontekstu bistvenih sprememb ni za pričakovati.

Nazadnje uredil mrjerry : 16.03.2009 ob 16:26.
Staro 20.03.2009, 20:45
sole Uporabnik sole ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2007
Sporočila: 207

Citat:
Objavil-a maajde Prikaži sporočila
gospa Irina še bolj kakor se zdi. Dokler nisem imel otrok ni bil kredit nikakršen problem. Sedaj pa to ni prav lepo. Na srečo so nama bližnji pomagali in smo se rešili stanovanjskega dolga. Jaz osebno in to je moje mnenje nikdar ne grem več v kredit.
blagor tebi, drugi nimamo takšne sreče. S polno ritjo je lahko srat.
Mene kredit ne ovira, tudi sedaj ko imam otroka. Plačilo vtrca bi tudi lahko bilo manjše ampak kaj češ.
Staro 18.04.2009, 16:27
mojcapokrajculja Uporabnik mojcapokrajculja ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2009
Sporočila: 1
Arrow Re: Ugodni krediti?

Pri najemanju kredita je potrebno biti pozoren na bančno maržo. Res da so obrestne mere padle, vendar sem opazila da so se bančne marže znatno zvišale, tako da je končni rezultat skoraj enak. Živim in delam v tujimi, kjer temu ni tako, zato sem presenečena nad ravnanjem Slovenskih bank.
V obstoječih pogojih se verjetno splača najeti kredit s fiksno obrestno mero, vendar si poskušajte izpogajati tudi čim nižjo bančno maržo.

Značke
krediti, ugodni

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Zaradi ameriške krize dražji krediti????? bico Gospodarstvo 4 21.08.2007 20:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:53.