Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 18.03.2011, 19:48
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056
Privzeto Re: Rezervirani programi Siol box-s !!

Citat:
Objavil-a tRoller Prikaži sporočila
cveto, če kupiš LCD TV, je tvoj in lahko delaš z njim kar hočeš. Sony se je odloču in postavu nastavitve za spremembo kontrasta v en četrti podmeni. TV je lahko še tako tvoj pa ne boš tega prestavil v glavni menu, razen če boš sam spisal firmware.

Samo primer, zakaj se mi zdi tole jambranje glede rezerviranih totalno brezveze. Če ni pač ni. Sprjaznte se. Al pa prklopte DVB-T pa boste lahko vse kanale prestavlal po mili volji.
Nimaš prave primerjave.!!
Govoriš o nastavitvi naprave,katere se razlikujejo od proizvajalca do proizvajalca.
Tudi box-s ima nastavitve,nad katerimi se zaenkrat nihče ne pritožuje.
Če ti pa nekdo zaklene osnovno funkcijo naprave,to je v tem primeru izbiro programov je pa to povsem nekaj drugega.
Vidim pa da velika večina uporabnikov se strinja z mano,in jim to pomeni motečo zadevo.
Tebe pa če nemoti bi ti jaz na vsak peti program zaklenil en reklamni program ponudnika.
l.p. Cveto
Odgovorite s citatom
Staro 19.03.2011, 08:20
tRoller Uporabnik tRoller ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2011
Sporočila: 90

Zarad mene je lahko vsak drugi reklamni. TV tako malo spremljam, da mi je čisto vseeno. Mogoče me pa tut zarad tega nič ne motijo ti rezervirani kanali.

Že 5x sem povedal, da je dost drugih stvari, ki bi bile bolj smiselne implementirat, kakor ti trije zaklenjeni programi...
Odgovorite s citatom
Staro 08.06.2011, 21:24
Wox Uporabnik Wox ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2009
Sporočila: 21

Siolovci, zadeva je takale. Tele vaše komunikatorje, boxe in kakorkoli že pač poimenujete te zadeve uporabljajo tudi starejši ljudje. Povsem nerazumljivo je, da je pisava epg-ja tako majhna in se ne da povečati. Zelo velik minus. Druga zadeva so tile fiksni programi na 10, 20, 21... programskem mestu. Čemu in zakaj vsi vemo ampak prosim da pridete domov k mojim staršem in jim dopoveste zakaj tako. Skrajno neumna odločitev z vaše strani, ki se vam bo prej ali slej maščevala.
Odgovorite s citatom
Staro 09.06.2011, 13:16
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.232

Citat:
Objavil-a Wox Prikaži sporočila
Siolovci, zadeva je takale. Tele vaše komunikatorje, boxe in kakorkoli že pač poimenujete te zadeve uporabljajo tudi starejši ljudje. Povsem nerazumljivo je, da je pisava epg-ja tako majhna in se ne da povečati. Zelo velik minus. Druga zadeva so tile fiksni programi na 10, 20, 21... programskem mestu. Čemu in zakaj vsi vemo ampak prosim da pridete domov k mojim staršem in jim dopoveste zakaj tako. Skrajno neumna odločitev z vaše strani, ki se vam bo prej ali slej maščevala.
Te rezervirani programski mesta lahko na enostaven način rešiš tut sam.. greš v nastaviteve poiščeš DVB-T in tam se ti bojo vsi programi pokazali tut rezervirani in rezervirane označiš oz skriješ....

In tako jih med programi ni več..sam sem naredu tko in ni težav..
Staro 09.06.2011, 16:55
Wox Uporabnik Wox ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2009

Hvala hint. Bom probal.
Odgovorite s citatom
Staro 09.06.2011, 17:40
DiF0r Uporabnik DiF0r ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2011
Sporočila: 20

Citat:
Objavil-a Rusy Prikaži sporočila
Te rezervirani programski mesta lahko na enostaven način rešiš tut sam.. greš v nastaviteve poiščeš DVB-T in tam se ti bojo vsi programi pokazali tut rezervirani in rezervirane označiš oz skriješ....

In tako jih med programi ni več..sam sem naredu tko in ni težav..

Enako sem naredil tudi jaz in tukaj se že vidi prva škoda, ki si jo je naredil Siol...Če bi se dalo te programe prestavit na neko X mesto bi mogoče kdaj pa kdaj vseeno pogledali, če je na volju kak nov film in si ga sposodili...
Odgovorite s citatom
Staro 10.06.2011, 09:16
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a DiF0r Prikaži sporočila
Enako sem naredil tudi jaz in tukaj se že vidi prva škoda, ki si jo je naredil Siol...Če bi se dalo te programe prestavit na neko X mesto bi mogoče kdaj pa kdaj vseeno pogledali, če je na volju kak nov film in si ga sposodili...
Verjetno si vseeno niso naredili prav velike škode. Oni računajo maso in ne posameznika, zanimivo je, dokler določen (velik) procent uporabnikov tega ne naredi in večina je takih.
Staro 12.08.2011, 21:42
bojantav Uporabnik bojantav ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce bojantav
Član od: Jun 2007
Smile Re: Rezervirani programi Siol box-s !!

ja, neumnost, ki mi je žrla živce. hvala za napotke, kako se izogniti rez. prog. mestom.

še vedno pa delam na tem, kako bi harmony one univ. daljinec uparil z s- boxom.

baje ima s-box tudi ir sprejemnik, ali pač ne? vsaka inf. dobrodošla, sploh, če je komu to uspelo.
Odgovorite s citatom
Staro 22.02.2012, 11:16
DiF0r Uporabnik DiF0r ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2011
Sporočila: 20

Je opazil kdo da s posodobljenim firmwarom skrivanje s pomočjo DVB-T nastavitev več ne deluje oz. se po resetiranju boxa kanali spet pojavijo
Odgovorite s citatom
Staro 22.02.2012, 11:17
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.232

Citat:
Objavil-a DiF0r Prikaži sporočila
Je opazil kdo da s posodobljenim firmwarom skrivanje s pomočjo DVB-T nastavitev več ne deluje oz. se po resetiranju boxa kanali spet pojavijo
Ja sem tut sam to opazil...Kar je velika neumnost kar so naredili..

Značke
boxs, programi, rezervirani, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Nove ponudbe in cene siol storitev MIKO O storitvah 109 13.06.2009 13:38
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 08:17
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 01:22

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:34.