Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Izobraževanje in šola

Izobraževanje in šola znanje, referati, plonkci, matura, izpiti ...

Orodja za teme
Staro 09.05.2007, 21:24
Niikaa. Uporabnik Niikaa. ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Niikaa.
Član od: May 2007
Sporočila: 7
Question Birma!!!

Kaj nej kupm za birmo prjatlci, k skor use že ma, ne nos nakita pa je bolj športen tip? Zapraula bi pa okol 25-30€ ( darilo bi ji kupila z še eno osebo) Torej skupaj vredno okrog 55€.
Fuul hvala za use ideje

LP
Staro 12.05.2007, 09:39
fancy Uporabnik fancy ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fancy
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.950
Privzeto Re: pomivalni stroj

Citat:
Objavil-a lylly Prikaži sporočila
lep pozdrav vsem

rabim vašo pomoč. a bi mi lahko kdo povedal kje bi dobila kakršne koli podatke kako je pomivalni stroj sestavljen ( njegovi deli in kako delujej ). za seminarsko nalogo moram opisati pomivalni stroj in njegovo delovanje...in vse kar spada zraven. pa se mi niti ne sanja kje naj začnem

vsakršne pomoči in namiga kje naj začnem bi bila zelo vesela
Malo pozno se oglašam verjetno si že naredila
Poglej malo navodila za vaš pralni stro, prebrskaj malo portal Gorenje in najdi kakšne ekpozijske risbe
Staro 16.05.2007, 20:54
nikitta Uporabnik nikitta ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1
Privzeto seminarska naloga trženje

Zanima me, če mi lohk da kdo kšn dobr link za seminarske oz. če ma kdo kšno seminarsko na temo trženje- trženjski splet, trženjske strategije, tržne poti, tržni segmenti...karkoli povezano s trženjem. hvala že v naprej lp
Staro 16.05.2007, 23:37
nofear2009 Uporabnik nofear2009 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce nofear2009
Član od: Dec 2005
Sporočila: 193
Privzeto Re: seminarska naloga trženje

Si ze poskusla Google ali pa Wikipedia z Marketing?
Staro 17.05.2007, 09:31
randius Uporabnik randius ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2005
Sporočila: 37
Privzeto Pomoc pri ureditvi europass angleskega CVja - nujno danes!

Pozdravljeni!

Prislo je do nepricakovane situacije, da nisem dobil nobene osebe, ki bi mi slovnicno, pa tudi vsebinsko, preverila ze vceraj podjetju obljubljeni angleski europass CV. Zato vas prosim, da malo pogledate prilozene stavke ter me opozorite na napake, ki jih najbrz ne manjka... vnaprej hvala… rabim do 14-15h danes!!! hvala se enkrat...

Main activities and responsibilities (spodaj nastete iz vec delovnih mest oz opravil skupaj):

- Completely independent in organizing work
- Contacting owners of the real-estates by phone or visiting them at their home brings me a lot of success in persuading them for cooperation in project
- During an inventory answering to many people’s questions and advising them how to fill in forms
- Giving people warnings if there are some irregularities for which are they responsible
- Writing short notices to the owners whose is impossible to get
- Controlling at the end if all the forms are correctly completed
- Keeping records, taking care of correspondence and other writing tasks
- Basic bookkeeping by single entry
- By using computer making few brochures and projects
- Helping in organization of the institution
- A lot of telephone conversation
- From a complex material of individual insurance case extracting important information
- Corresponding with insured or their legal adviser, especially writing settlements
- Using of e-mail and fax machine for sending and receiving information and documents quickly

Skills (tudi zdruzene social, oraganisational, computer, itd…):

- knowledge of how to communicate, present and negotiate, how to satisfy consumer needs and how a process of putting product on the market goes on
- Because of very good communication skills, I can easier establish and retain contacts with people
- Understanding the behavior of different groups of people and having a good ability to adapt to multicultural environments (inventorying of immovable property)
- With unselfishness, toleration and capability of listening and understanding others opinion, I also manage very well in doing teamwork (business secretary job, working in insurance company)
- With self organization, enthusiasm, creativity and self control, I am able to perform independently a required task (inventorying of immovable property)
- Having a wide range of knowledge of the Microsoft Office™ tools (Word, Excel, PowerPoint, Access and Outlook) and of using Internet for useful purpose; done ECDL advance module course
- Competent in graphic design packages including Corel Draw and PhotoShop
- Good knowing of computer hardware and basic informational technologies
- While I was unemployed, I helped others in international business and so I gained experience in: business correspondence, documents used in trade and in English language
- With powerful arguments, flexibility and with sense to explain and negotiate, I can get down to the problems which may unexpectedly appear in business conversation
- Often giving others financial advices how to manage with their funds
- For making a better decision which product to buy, I often use a precise comparative analysis
- Able to formulate my own opinion and express it clearly
- Hobbies: cookery, beekeeping, digital photography, computers, running, cycling

Se nekaj kratkih prevodov, ce so ustrezni:

Popisovalec nepremicnin - Inventorying of immovable property
Nadomeščanje poslovne sekretarke - Replacing business secretary
Asistent v pravni službi oz Asistent pravne službe - assistant in legal employment ali Assistant in Law service
Slovensko podjetje xxx delniška druzba (krajse d.d.) – kako zapisem kratico po imenu za
vrsto druzbe oz ce pustim kot v slovenscini?
Nedokončan študij, ki se ze dolgo vlece: a se vedno napisem, da sem: absolvent of faculty of economics… In poleg: when having a diploma: Bachelor of Arts in Economy ali university graduate Economist… ali slednje spustim?
predvideno dokončanje do… - expected conclusion until the end of ..
začasen naslov: provisional ali temporary address
srednja šola gimnazija:
Level in national or international classification: ISCED 4 (gimnazija); ISCED 5 (faks)
Title of qualification awarded (za gimnazijo): A-level
Staro 19.05.2007, 16:39
Stublj Uporabnik Stublj ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2006
Sporočila: 17
Question funkcijski generator

mene zanima, če ima kdo kaj o "generatorju z avtomatskim preletom frekvence(sweep)" razloženo, ali napisano, ter tudi kaj o "funkcijskem generatorju".

Hvala

LP
Staro 21.05.2007, 17:53
miha-b Uporabnik miha-b ni prijavljen
Novinec
Exclamation referat za akumulator

a mogoče kdo ve kje bi lahko dubu referat za akumulatork je primern za devet razred?
ker jst nism našu več kot za tri strani.
Staro 21.05.2007, 18:16
peternelj Uporabnik peternelj ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2006
Sporočila: 111
Privzeto Re: referat za akumulator

http://www.minet.si/gradivo/abcde/ab...2892Output.doc
Staro 21.05.2007, 18:19
miha-b Uporabnik miha-b ni prijavljen
Novinec

hvala!
samo to je za kemijo,js pa rabm za fizko
Staro 21.05.2007, 19:55
Kahla Uporabnik Kahla ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Kahla
Član od: Sep 2003
Naslov: District 01
Sporočila: 4.582

Tule moraš bit sicer prijavljen http://www.dijaki.com/ip/predmeti.as...hWhere=Predmet

Značke
iščem, mene, prevodi, seminarske, zanima

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:15.