Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 28.03.2007, 22:55
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139
Privzeto Re: Kaj je tole naredil Podobnik?

Malce bolj podroben vpogled v Mangartski plaz in vse kar se je odvijalo na to temo.

http://www.mangart.info/
Staro 28.03.2007, 23:13
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Citat:
Objavil-a DrOnyx Prikaži sporočila
T.P. je zame samo dokaz, da bi morala ta država poskrbeti in uvesti RDEČE KARTONE. Če nekoga dobijo, da goljufa z državnim denarjem dobi karton in nima dostopa več do teh sredstev. Tako pa isti modeli poljubno mnogokrat izvedejo enake ali zelo podobne trike.

Saj nam nič ne morejo, ker držimo vse v šahu. če padem jaz, pade vlada. As simple as that. Na tiskovkah pa vedno Prešerni

MI MAMO SE FAJN, ČE VAM PRAV JE AL NE, NAM VAŽNO JE LE, DA MI MAMO SE FAJN.

Da le nismo bolni in da so kozarci polni, mi mamo se fajn....

To vse zaradi: samo, da je naš, ker imamo z njim večino. Če ga odpikamo je proti nam in smo brez večino. Potem pa dela kar hoče in vsi ga zagovarjajo.

Samo enkrat bi mogli potegnit črto in reči, spokaj dost blata si nametal na nas in preveč ljudi si obrnil proti nam Drugače bo na volitvah ravno obratno, ljudje ne bodo dali podpore, ker so sloni v trgovini s porcelanom preveč in prevečkrat zaščiteni. Da porcelan plačujemo davkplačevalci, tko nikogar ne moti, dokler svojih bedarij ne plača iz svojega žepa. No ja, podobniku predlagam, naj vse svoje blazne ideje pred izvedbo zavaruje pri eni izmed zavarovalnic, vlada pa naj potem namesto porabe davkoplačevalskega denarja tega dobi od zavarovalnice, zavarovalnica pa naj potem toži tega ideološkega akterja za zapravljanje denarja po principu "samo, da ni iz mojega žepa".
Staro 29.03.2007, 09:59
biz Uporabnik biz ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce biz
Član od: Nov 2006
Naslov: SLO
Sporočila: 1.337

Citat:
Objavil-a Vsemogočni Prikaži sporočila
To vse zaradi: samo, da je naš, ker imamo z njim večino. Če ga odpikamo je proti nam in smo brez večino. Potem pa dela kar hoče in vsi ga zagovarjajo.

Samo enkrat bi mogli potegnit črto in reči, spokaj dost blata si nametal na nas in preveč ljudi si obrnil proti nam Drugače bo na volitvah ravno obratno, ljudje ne bodo dali podpore, ker so sloni v trgovini s porcelanom preveč in prevečkrat zaščiteni. Da porcelan plačujemo davkplačevalci, tko nikogar ne moti, dokler svojih bedarij ne plača iz svojega žepa. No ja, podobniku predlagam, naj vse svoje blazne ideje pred izvedbo zavaruje pri eni izmed zavarovalnic, vlada pa naj potem namesto porabe davkoplačevalskega denarja tega dobi od zavarovalnice, zavarovalnica pa naj potem toži tega ideološkega akterja za zapravljanje denarja po principu "samo, da ni iz mojega žepa".
Zdaj pa najdi kakšno zavarovalnico, ki bo zavarovala katerega izmed Podobnikov - previsok rizični faktor - mislim da tega ne bi storile niti za 50 miljonov evrov premije

Obiščite tudi http://biz1.blog.siol.net/
Staro 29.03.2007, 13:54
ElQurc Uporabnik ElQurc ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce ElQurc
Član od: May 2004
Sporočila: 236

Citat:
Objavil-a Mad Gandhi Prikaži sporočila
:O
Ta vlada je pred volitvami opozarjala, da je bila prejšnja vlada korumpirana. Torej se razume, da je ta vlada poštena
http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/230495/
a se ti mal zay3bavaš s temi linki ?

Članek ni na voljo
Staro 30.03.2007, 12:03
ribnčan Uporabnik ribnčan ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce ribnčan
Član od: Sep 2006
Naslov: A ni jasno?
Sporočila: 46

Živjo vsem

sam tole bi rad pripomnil!

KAKO JE VSE UTIHNILO???

DOBR SI TOLE POŠTIMAL PODOBNIK... CAR SI VSAKA TI ČAST! Sicer ti je na začetku malce pobegnilo iz rok ampak zdej ti je pa ratal !!!

Lp
Staro 30.03.2007, 12:15
DrOnyx Uporabnik DrOnyx ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce DrOnyx
Naslov: New Zeland
Sporočila: 531

Voditelj trenj je včeraj uporabil meni všečen izraz. STARI LISJAK.:D

Značke
kaj, naredil, podobnik, tole

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
mene zanima, kje, iščem, prevodi, seminarske ... orion_83 Izobraževanje in šola 217 18.08.2011 09:57
Finančni minister in prvi evri ( kam gre pa tole ? ) freya Slovenija 71 26.01.2007 08:22
Je tole vic al Delo ..... ne piše čist po pravic.... cactus Slovenija 12 03.09.2006 19:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:42.