Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 26.02.2007, 16:07
biz Uporabnik biz ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce biz
Član od: Nov 2006
Naslov: SLO
Sporočila: 1.337
Privzeto Re: Kaj je tole naredil Podobnik?

Citat:
Objavil-a DrOnyx Prikaži sporočila
Jaz sem mislim odkril uspešen recept za zdravljenje frustracij. Kupiš helihopter na daljinca, ga poimenuješ po politiku, ki ti gre na jetra, ga dvigneš pod nebo in vržeš komande preprosto stran. Potem pa prosto pade. In ti se neskončno zabavaš. Pet zvezdic.

http://dronyx.blog.siol.net/2007/02/26/ready-to-fly/
Dejansko gledano bi ti kot predsedniškemu kandidatu predlagal da v Deutschlandsbergu kupljen helikopter poimenuješ Virant 2007 saj le tako lahko zagotoviš dejansko usklajen padec.

Obiščite tudi http://biz1.blog.siol.net/
Staro 27.02.2007, 19:56
Irina Uporabnik Irina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Irina
Član od: Feb 2007
Sporočila: 2.292

Pozdravljeni,

danes po ogledu Dnevnika na TV Slovenija se na osnovi slišanega in videnega sprašujem, sprašujem sebe in vas ali je gospod Podobnik še lahko ministr? Ne samo, da je na osnovi "špecarijskega" listka odobril milijonsko izplačilo, bil je pisno obveščen, da firma ni upravičena do plačila, ker ni osnove. Zaustavil je sodni postopek, ki bi ga država t.j. naše denarnice, dobil in šel v mediacijo. Na novinarski konferenci je na direktno vprašanje o odgovornosti za storjeno dejanje samo nekaj jecljal. Pa jutri bo ta isti gospod nakazal naš denar samo na osnovi telefonskega klica in pojutrišnjem verjetno na osnovi kavne vsedline. Ne, oni ni neodgovoren, mi smo neodgovorni, ker mu to dovolimo.
Staro 27.02.2007, 21:33
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Ne vem kaj se toliko razburjate.
Saj je Podobnik samo zdravnik. Kaj pa naj zdravnik ve o zapletenih zakonih, predpisih in ekonomiji.
Je pa gospud dohtar prefrigan. Tako, kot je govoril, sem jaz prepričan, da je že našel grešnega kozla med svojimi svetovalci.
Upam le, da ne bo vse utišano, tako, kot tisti biznisi z orožjem, zaradi katerih nas sedaj Hrvati
je jo v mozak.

Staro 27.02.2007, 22:32
Mad Gandhi Uporabnik Mad Gandhi ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mad Gandhi
Član od: Jul 2004
Sporočila: 2.072

Podobnik je pa kar nekako izgubljeno gledal v kamero. In kot smo videli na POP, je pravobranilstvo s svojim nasprotovanjem do poravnavi Podobniku pisalo OSEBNO. Tako bo g. minister težko iskal kakšnega grešnega kozla nižje v hierarhiji. :D
Staro 27.02.2007, 22:46
Mojster

Ja, res imate prav. Kaj bi se razburjala/li. Gospod ministr je že večkrat izgubljeno gledal v kamero ali mimo nje. Ni samo iskal, ali našel grešnega kozla za kako neodgovorno dejanje, tudi kakšnega kozla je ustrelil, pa se ni nič zgodilo. PSI BODO ZOPET LAJALI, A KARAVANE NE BO.
Staro 27.02.2007, 23:19
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Ja, vidiš, Irina, to s psi in karavano je zanimiva štorija. Odkar so nam scenzurirali še števce ogledov, sploh ne vem več, če nismo mi, ki lajamo, tudi edini, ki svoje poste tudi beremo.
Karavana, pa je v svojo absolutnost in večnost tako zaverovana, da psov in obupanih gledalcev sploh ne porajta več.

Staro 27.02.2007, 23:45
Mojster

Yamamoto, ne piši tako otožno. Nekaj jih vedno preživi. Za spomin, če ne že za opomin zanamcem. Poglej, nagobčnikov nam pa le še niso nataknili in do takrat še lahko veselo in na glas bevskamo. Tudi to je nekaj. Mogoče pa bo naše bevskanje kdo slišal in se nam pridružil. Krdelo, katero koli, ko je dovolj veliko, postane močno in nevarno.
Staro 28.02.2007, 09:12
DrOnyx Uporabnik DrOnyx ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce DrOnyx
Član od: Dec 2005
Naslov: New Zeland
Sporočila: 531

Citat:
Objavil-a yamamoto Prikaži sporočila
Upam le, da ne bo vse utišano, tako, kot tisti biznisi z orožjem, zaradi katerih nas sedaj Hrvati
je jo v mozak.
Če je bila za kaj dobra trgovina z orožjem in poti čez hrvaško, potem je to to, da verjetno sedaj ne bomo več tako pogosto doživeli izpada Joška Jorasa in Janeza Podobnika na meji. Mislim da nas imajo hrvatje sedaj poln kufer in so pomahali z tako visokimi taroki, da bomo morda izgubili ne samo Dragonjo in Hotizo, temveč je v igri tudi Sveta Gera in še kaj.

Zato sem jaz nekoč dejal, da za najvišje funkcije potrebuješ čiste ljudi, ki lahko komerkoli gledajo v oči. Ne pa da pomahajo z slikami in dokumenti o trgovini z orožjem, pri nas se pa vsi POKAKAJO.
Staro 28.02.2007, 09:15
DrOnyx Uporabnik DrOnyx ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce DrOnyx
Član od: Dec 2005
Naslov: New Zeland
Sporočila: 531

Citat:
Objavil-a yamamoto Prikaži sporočila
Ja, vidiš, Irina, to s psi in karavano je zanimiva štorija. Odkar so nam scenzurirali še števce ogledov, sploh ne vem več, če nismo mi, ki lajamo, tudi edini, ki svoje poste tudi beremo.
Karavana, pa je v svojo absolutnost in večnost tako zaverovana, da psov in obupanih gledalcev sploh ne porajta več.
Najboljša zadeva zato, da javnost ugotovi na hude anomalije je cenzura. S tem si vsaka oblast skoplje grob in pokop. Saj ljudje niso v povprečju neumni, samo nekateri potrebujejo dalj časa, da poštudirajo vse fore.

Recimo če imaš neko afero, ki jo neki mediji glodajo, v ostalih provladnih pa ni ničesar, ali pa dimna bomba štirih poslancev proti NLB iz 90 let, potem zna večina poštudirati, da jih nekdo vleče za nos.

Ta vlada bo v zgodovini znana kot tista, ki je imela toliko proti skorumpirani LDS, ko pa so sami prišli do oblasti, so svoje domnevne nasprotnike po načinu dela krepko KREPKO PRESEGLI.

SLS je bila pa ITAK vedno in povsod zraven pri odmevnih aferah, ker je bila celo tranzicijo stranka MOSTOGRADITELJEV.

Zadnjič sem srečal v mestu Slivnika in je bil že čisto siv. Ne vem sicer ali je bil siv že prej, samo deloval je tudi zeloooo zaskrbljeno. Očitno se boji, da letni padec naklade za 8% pomeni v dveh letih 16%, v štirih letih pa kar 32%. Po mojem bo potrebno še krepko krčiti stroške, da se bo taka računica izšla.

LDS je mislim po mojem enake reči počela dosti bolj z stilom in uglajeno. Poleg tega je potrebno še poudariti, da sedaj v RS nimamo več opozicije. SNS in SD sta tako že napol pozicija, LDS se je potopila, sateliti LDS še niso zacveteli, tako da imamo sedaj v RS vlado, ki je sama sebi največja opozicija. No pa predsednik dr. Drnovšek jim nekoliko zlobno še skače v zelje, da se morajo potem reševati iz zagate.

Lahko pa bi me kupili za svetovalca in bi jim svetoval, da se na dolgi rok edino obnese pravičnost in iskrenost, ker ljudje imajo šesti čut, ki pa dela z zakasnitvijo in sprenevedanje opoazijo.

Nazadnje uredil DrOnyx : 28.02.2007 ob 09:25.
Staro 28.02.2007, 09:23
Mad Gandhi Uporabnik Mad Gandhi ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mad Gandhi
Član od: Jul 2004
Sporočila: 2.072

Mislim, da zdaj Podobniku lahko samo še Janša pomaga :D

Ne vem pa, če je Janši to v interesu

Nazadnje uredil Mad Gandhi : 28.02.2007 ob 09:25.

Značke
kaj, naredil, podobnik, tole

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
mene zanima, kje, iščem, prevodi, seminarske ... orion_83 Izobraževanje in šola 217 18.08.2011 09:57
Finančni minister in prvi evri ( kam gre pa tole ? ) freya Slovenija 71 26.01.2007 08:22
Je tole vic al Delo ..... ne piše čist po pravic.... cactus Slovenija 12 03.09.2006 19:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:43.