Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 28.02.2007, 17:38
d28 Uporabnik d28 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce d28
Član od: Dec 2006
Sporočila: 460
Privzeto Re: Kaj je tole naredil Podobnik?

Itak se ve kdo sta Janez in Marjan Podobnik. Dno od dna.
Staro 28.02.2007, 17:54
DrOnyx Uporabnik DrOnyx ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce DrOnyx
Član od: Dec 2005
Naslov: New Zeland
Sporočila: 531

Citat:
Objavil-a Mad Gandhi Prikaži sporočila
Kako je torej zdaj s tvojo stavnico, dr?:D
Žal je vrednost dr. podobnika strmoglavila hkrati z vsemi svetovnimi borznimi indeksi in dosegla nekajletno dno. Zaradi tega sem tudi zaprl vplačila novih stav.
Staro 28.02.2007, 19:06
Irina Uporabnik Irina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Irina
Član od: Feb 2007
Sporočila: 2.292

Torej dajmo na glasovanje. Smo zato, da "pogoutnemo" milijonsko plačilo in se na ta način poslovimo od gospoda Podobnika v vseh oblikah t.j. ministrske in poslanske. Saj to za volilce niti ni tako slaba kupčija, trenutek pa je več kot ugoden. Gospod bi lahko v naslednjih dveh letih uspel zapraviti še veliko več, kakor mu je uspelo do sedaj. V kolikor pogledamo skupno bilanco (samo večji izdatki) stranke SLS se bomo še bolj prijeli za glavo; nečednosti pri prodaji kmetijskih zemljišč, astronomska izplačila kmetijskih subvencij, toda ne vsem, samo nekaterim izbrancem, nakupi zemljišč, zopet samo za izbrance, ki so kasneje znašla na trasah avtocest itd....
Staro 01.03.2007, 05:45
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Če je Podobnik krivec za nezasluženo plačilo izvajalca del po lastni presoji in ni imel soglasja nalogodajalca in plačnika, naj bo to potem Podobnikov dolgoročni kredit, ki ga mora ali v celoti povrniti iz svojega žepa, ali sredstva izterjati nazaj v državno blagajno.

Če pa je Podobnik uredil zakonito plačilo del izvajalca, naj se pa potem drugače piše in govori.

Vsekakor morajo odgovorni že vedeti kakšno je to plačilo in temu primerno ukrepati. Za tako veliko vsoto, pa tudi, če je nek izvajalec do nje upravičen, jo za izplačilo nikakor ne bi smel odobriti en minister, temveč sem mnenja, da bi moral to biti sklep vlade, ki bi pred izplačilom temeljito pretresla upravičenost plačila in dala zeleno ali rdečo luč glede izplačila.

Minister se nikakor ne bi smel igrati z davkoplačevalskim denarjem in sam odločati upravičenost ali neopravičenost izplačil. Razen v primeru, ko izvrši plačilo iz svojega žepa.

In ponovno nikakor ne zastopim, kako si nekateri, ki so na oblasti sami določajo pravice in delajo neumnosti, kljub temu, da vedo, da danes pride vse na dan. Ali se res počutijo tako samozavestni in varni glede svojega položaja, (za denar, ki ni njhivova last se ve, da ga ni potrebno varčevati), da kljub vedno novim aferam, odpirajo nove in nove? Nepotrebne ali v zavesti, da lahko počnejo karkoli jim pade na pamet
Staro 01.03.2007, 08:00
DrOnyx Uporabnik DrOnyx ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce DrOnyx
Naslov: New Zeland
Sporočila: 531

Citat:
Objavil-a Vsemogočni Prikaži sporočila
In ponovno nikakor ne zastopim, kako si nekateri, ki so na oblasti sami določajo pravice in delajo neumnosti, kljub temu, da vedo, da danes pride vse na dan. Ali se res počutijo tako samozavestni in varni glede svojega položaja, (za denar, ki ni njhivova last se ve, da ga ni potrebno varčevati), da kljub vedno novim aferam, odpirajo nove in nove? Nepotrebne ali v zavesti, da lahko počnejo karkoli jim pade na pamet
Seveda se lahko počutijo samozavestne in varne, če pa živimo v državi, kjer politika domnevno nadzira tako policijo kot očitno tudi tožilstvo. T.P., ki je bil operativec pri zadnji težavi SLS, je sinonim za težavo in je sodeloval že prej pri nekaterih odmevnih "projektih", kjer bi v tujini gladko padla kazenska ovadba in verjetno tudi nekaj let zapora.

Samo ti ljudje se na napakah ne učijo, prepričani so, da jim nihče ne more ničesar, ker imajo oblast in tako se stalno ponavljajo enaki ali pdoobni primeri. V posmeh vsemu pa iste ljudi nastavljajo na enake odgovorne položaje in to ne glede na to, ali so na oblasti levi ali desni. Operativci so očitno vedno isti ljudje, oziroma ljudje iz istega bazena kadrov. Seveda se zgodi nič, mediji nekaj časa zadevo glodajo, politiki panično zadevo sanirajo, potem pa zopet izbruhne nova, večja afera in KARAVANA GRE NAPREJ.

Samo vse to je DEJA VU. Že videno.
Staro 01.03.2007, 17:48
bajs01 Uporabnik bajs01 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce bajs01
Član od: Nov 2004
Sporočila: 1.085

poslušam danes radijska poročila , pa kaj slišim. pozicijski predstavniki ( Tanko , Horvat ) zagovarjajo brata podpoštenjaka , da je naredil dobro stvar , in da je za zmedo in nepravilnosti kriv Kopač , torej bo glasovalni aparat , če se jim bo to zahotelo izglasoval tako , kot jim paše in noben argument pravzaprav ne pride v poštav . samo da je naš. torej , vse skupaj je eno sranje , ker valjda pa mi vemo , kaj je prav in kaj ne. zgodba je npovsem ista kot pri Erjavcu . mi smo na oblasti in mi imamo prav , pa lahko vi pravite , da je npr. Cankarjev dom bele barve , če bomo mi rekli da je črne , potem je črn in če bo potrebno , bomo to v parlamentu tudi dokazali. MI ŽE VEMO IN MI IMAMO PRAV.
Staro 01.03.2007, 17:52
Mad Gandhi Uporabnik Mad Gandhi ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mad Gandhi
Član od: Jul 2004
Sporočila: 2.072

Citat:
Objavil-a bajs01 Prikaži sporočila
poslušam danes radijska poročila , pa kaj slišim. pozicijski predstavniki ( Tanko , Horvat ) zagovarjajo brata podpoštenjaka , da je naredil dobro stvar , in da je za zmedo in nepravilnosti kriv Kopač , torej bo glasovalni aparat , če se jim bo to zahotelo izglasoval tako , kot jim paše in noben argument pravzaprav ne pride v poštav . samo da je naš. torej , vse skupaj je eno sranje , ker valjda pa mi vemo , kaj je prav in kaj ne. zgodba je npovsem ista kot pri Erjavcu . mi smo na oblasti in mi imamo prav , pa lahko vi pravite , da je npr. Cankarjev dom bele barve , če bomo mi rekli da je črne , potem je črn in če bo potrebno , bomo to v parlamentu tudi dokazali. MI ŽE VEMO IN MI IMAMO PRAV.
Ja. V opoziciji so očitali LDS, da v parlamentu zlorablja glasovalni valjar. Zdaj SDS počne isto. Toliko slabše za dejstva :D
Staro 01.03.2007, 21:08
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139

Za odtenek razumljivejše dojemanje Podobnikovega posla:

Pripeljete avto na Podobnikov servis in se dogovorite, da vam zamenja zimske za letne pnevmatike. Podobnik vam svetuje še menjavo motorja, ker rahlo pokašljuje, vi pa to zavrnete in se podpišete na delovni nalog, da naj vam zamenjajo le pnevmatike. Greste še po drugih opravkih, katere lahko opravite brez uporabe avta. Po avto se vrnete čez 4 urce.

Ko pridete nazaj, vam Podobnik zaračuna zamenjavo pnevmatik, ter vstavitev novega motorja.

Delo je opravljeno, pnevmatike zamenjane, motor imate nov, torej plačate ves račun
Staro 02.03.2007, 09:37
biz Uporabnik biz ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce biz
Član od: Nov 2006
Naslov: SLO
Sporočila: 1.337

Vedno bolj kot poslušam dnevna poročila vedno huje mi je in vedno bolj imam strah za svojo prihodnost v tej državi. Vlada vseka enega kozla za drugim pa tako samo še nadaljujejo, če gledam odmeve ali pa kakšno drugo politično oddajo na TV pa vidim kako ministri in vladni predstavniki kar pokajo od samozavesti in toliko da nam dobesedno še ne povejo, vi nimate pojma, samo mi imamo prav. In ravno ta vlada obsoja komunistični režim kako je bil enostrankarski in da nikoli nihče ni imel prav, obsojala je sedanjo opozicijo, češ kako so arogantni in samovšečni in da če bi oni bili na vladi vsega tega ne bi bilo. Sedaj pa je še huje kot je bilo za časa LDS in kar naprej lažejo in lažejo in lažejo da že sami več ne vedo kaj je prav in kaj ne.
Ves čas prikazujejo kako oni več dajo za zdravstvo, več dajo za šolstvo, več dajo za obrambo, več dajo za notranjo sigurnost. Ni se ne zmanjšala birokracija, nise zmanjšalo število uradnikov in kar je najhujše niso se ne povečale plače in ne povečal standard ljudi, ampak se kar naprej zmanjšuje saj kar naprej grejo cene gor in to najbolj v podjetjih, ki so v večinski lasti države.
Dovolijo si vsega in svačega in to brez najmanjše slabe vesti.

Obiščite tudi http://biz1.blog.siol.net/
Staro 02.03.2007, 10:13
strašljivka Uporabnik strašljivka ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce strašljivka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 711

jp. đej đeju ne uide 20% na naslednjih volitvah in zopet vloga mandatarja. svoje glasove bo pač pobral od dosedanjih več let-vladnih SLS in DESUS. lohk bi napisal tud pokradel ker je posle obtoženih pod mizo zdavnaj pred "odgovornimi" sklenu že sam... kakšen način odstrela Bahuka in prebeg Nsi-jevcev v svojo bazo pa je nakazal z premetenim odmikom od finančnega zadolževanja, odprodaje premoženja in izbire guvernerja... bravo janša, dobr strateg ki ga bo enkrat kapč...

Značke
kaj, naredil, podobnik, tole

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
mene zanima, kje, iščem, prevodi, seminarske ... orion_83 Izobraževanje in šola 217 18.08.2011 09:57
Finančni minister in prvi evri ( kam gre pa tole ? ) freya Slovenija 71 26.01.2007 08:22
Je tole vic al Delo ..... ne piše čist po pravic.... cactus Slovenija 12 03.09.2006 19:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:05.