Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 04.07.2007, 13:06
brobic4 Uporabnik brobic4 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2
Privzeto Sprememba hitrosti

Trenutno imam hitrost 1M/256. Rad bi to hitrost dvignil na 5/5. Po postopku na siolovi strani deluje vse v redu,do zadne potrditve,potem pa dobim obvestilo "Trenutno ne morete oddati spremembe." Po klicu na Vašo številko, mi operaterka vstrajno zatrjuje, da imajo težave na na svoji strani. Vse lepo in prav, če se te težave ne bi vlekle že 1 mesec, toliko časa že poskušam dvigniti hitrost. Prosim, da mi svetujete, kaj naj naredim, da dobim želeno hitrost. Enostavno ne morem verjeti, da ne morete odpravit "Težavico" v nekem razumnem času. Za pomoč se vam lepo zahvaljujem.
Odgovorite s citatom
Staro 04.07.2007, 13:53
howrude Uporabnik howrude ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce howrude
Član od: Feb 2006
Sporočila: 105
Privzeto Re: Sprememba hitrosti

Citat:
Objavil-a brobic4 Prikaži sporočila
Trenutno imam hitrost 1M/256. Rad bi to hitrost dvignil na 5/5. Po postopku na siolovi strani deluje vse v redu,do zadne potrditve,potem pa dobim obvestilo "Trenutno ne morete oddati spremembe." Po klicu na Vašo številko, mi operaterka vstrajno zatrjuje, da imajo težave na na svoji strani. Vse lepo in prav, če se te težave ne bi vlekle že 1 mesec, toliko časa že poskušam dvigniti hitrost. Prosim, da mi svetujete, kaj naj naredim, da dobim želeno hitrost. Enostavno ne morem verjeti, da ne morete odpravit "Težavico" v nekem razumnem času. Za pomoč se vam lepo zahvaljujem.
te tezave, ali podobne imajov bistvu ze dlje od priblizno 8 maja naprej (tedaj sem jaz skusal oddati en zahtevek - in sele vceraj so me poklicali telekomovi monterji, torej po skoraj 2 mesecih. svaka cast siolu. je pa res da sedaj ko so se prikazali, sem jih pa moral zavrniti, pred dvemi meseci si pac nisem mislil da bo vse skupaj tko dolgo trajalo, da me bodo kontaktirali cez dva meseca ko se bom spravljal na oddih. zaradi miljon tezav ki sem jih imel na siolu si pa iskreno ne upam da oni nekaj carajo ko grem od doma, pa da nato isksnejo neke tezave, jaz pa izven slovenije - tudi to se je zgodilo da sem zapravil 20 evrov klicev ko sem iz tujine klical siol ker doma ni delal pphone in adsl)

Nazadnje uredil howrude : 04.07.2007 ob 15:19.
Odgovorite s citatom
Staro 19.07.2007, 07:48
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861

Ni od 8. maja ampak vseeno. Težave so bile samo v določenih primerih, ko ste že bili na novi TK shemi in ste želeli točno določeno spremembo.

Prosim preverite če je sedaj v redu in mi javite, če bodo še kake težave.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 19.07.2007, 08:11
brobic4 Uporabnik brobic4 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Hvala! Sedaj je naročilo šlo v redu naprej.
Odgovorite s citatom
Staro 19.07.2007, 21:45
roki90 Uporabnik roki90 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 9

Jas pa imam problem.
Trenutno imam povezavo 1024/256, vendar hočem povečati na 4M.
Situacija je taka, da v našem kraju ni več možno dodati ADSL uporabnikov. Klical pa sem na siol, kjer so mi rekli, da pa se hitrost da povečati.
Zato sem 13. julija dal na internetu zahtevo za povečanje hitrosti. Kasneje sem po mailu vprašal kako dolgo traja da mi povečajo hitrost, odgovorili pa so mi:

Hitrost je spremenjena v pribljižno 5 delovnih dneh. V vašem primeru smo 16.7.2007 prejeli zavrnjeno zahtevo za dvig hitrosti na 4M, saj linija nadgradnje žal ne omogoča. Modem se na želeno hitrost ne sinhornizira.

Kaj zdaj to pomeni?
Odgovorite s citatom
Staro 19.07.2007, 23:05
coti Uporabnik coti ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 3

Da boš še naprej živel z 1Mbps.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
hitrosti, sprememba

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Nadgradnja hitrosti sr@nje O storitvah 52 04.04.2009 17:23
Menjava hitrosti na novi Telekomovi shemi - KOLIKO CASA??? pskrlj Tehnična pomoč 3 01.07.2007 11:02
Hitrosti med 4 in 10 mbit gregc O storitvah 3 13.05.2007 08:34
Povišanje hitrosti? japke O storitvah 1 20.04.2007 11:58
Sprememba hitrosti. danijel2 Tehnična pomoč 5 19.11.2006 19:30

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:16.