Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Spemerski kotiček

Spemerski kotiček za vse spemerje in smetarje... agresivno brisanje tem...

Orodja za teme
Staro 25.09.2008, 13:40
ss77 Uporabnik ss77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce ss77
Član od: Aug 2008
Sporočila: 137
Privzeto Cestna problematika....

Opažam, da je stanje na slovenskih cestah čedalje slabše. Policija nas terorizira, sploh mene.....
Prejšnji teden, sem se v svoji glavi odločil, da grem malo pogledat na štajersko, če je kje kakšna fajn deklina.
In se lepo umirjeno voziim po AC, hitrost ni bila pretirana cca. 230 km/h (z mojim avtom to ni problem....) seveda po prehitevalnem pasu....in pred mano se kar naenkrat znajde en stari golf, ki se vleče 130 km/h. Jaz mu blendam trobim in nič. On kar vztraja tam, meni se počasi dviguje pritisk in postajam živčen. Pozabil sem omeniti, da sem imel v avtu tudi veverico Milko (našel sem jo na Rožniku). Ker pa je bila Milka zadnje čase precej neprijetna (skoz mi je zapirala radiatorje in zaradi tega sem imek kar 3X angino), sem se odločil, da se je bom znebil.
In sedaj zapeljem na desni pas in se pripeljem vzporedno z njim, odprem okno, vzamem Milko v roke in mu maham, da naj odpre okno. Tip res odpre okno in jaz mu hitro vržem veverico skozi okno v avto. Tip se je čisto zmedel in malo je manjkalo, da se je zaletel. Kasneje sem izvedel, da ga je ugriznila v genitalije.....
Nato sem kolikor toliko mirno nadaljeval vožnjo naprej po cesti v pravi smeri.
Potem pa kar na lepem za mano prileti en avto in mi blenda.....jaz seveda pospešim in oni za mano enako. Potem pa opazim, da so to oni fantje iz Provide...
Prehitijo me in me ustavijo.....pa se začne...
P: Dober dan, vozniško in prometno
Jaz: Nič ni dober, zakaj me nadlegujete?
P: Dobili smo prijavo, da ste ogrožali promet
Jaz: Kakšno ogrožanje neki, ne se hecat...
P: Vozili ste prehitro in še živali mečete v druge avtomobile....
Jaz: To ni bila nobena žival ampak zelo nesramna veverica!!!
P: Stopite iz vozila prosim
Jaz: Ne razume zakaj bi jaz sedaj izstopil?
P: Ne bom ponavljal, zadnjič vas opozarjam
Jaz: No prav
In lepo izstopim iz avta....
Najprej so mi dali za pihat....pokaže malo čez dovoljeno.....potem so se pa začele težave....
P: Ja, nadaljevali boste brez avta.....
Jaz: Kako pa mater?
P: na to bi mislili prej....
Jaz: Jaz ne razmišljam.....
P: Bi vam svetoval, da začnete
Jaz: Veste kaj, v avtu imam eno dobro salamco, imate morda kaj kruha in kak jogurt?
P: A se delate norca al kaj?
Jaz: Ne, lačen sem
Nato so me pa kar odpeljali....
In sedaj lahko ugotavljam, da je konec s pravno državo.....
Nasledji dan pridem domov, bil sem zelo razočaran nad državo za katero sem se v vojni boril....
In potem se je stemnilo (ker je bil večer) in na nebu so se prižgale zvezdice....
Kot lahko vidite je cestna kultura pri nas res porazna, ko sem bil na Švedskem, se to ni dogajalo....

Nazadnje uredil ss77 : 25.09.2008 ob 13:41. Vzrok: ga ni
Staro 25.09.2008, 17:04
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780
Privzeto Re: Cestna problematika....

Ja, situacija je grozna. Zadnjič se peljem tja proti Štajerski, da bi obiskala taščo (ki pa je ravno ni bilo doma), kar za menoj en ******... Lepo 130 peljem, on pa me začne osvajat. Kar mežikat in blendat mi je začel. Mu dam vedet, da ni zame, ker se nisem zmenila zanj. Mislim, da je to dovolj. Ampak ni nehal. Začel me je šlatat po riti od moje lubice jeklene... kar me je zelo razjezilo, zato sem takoj pogledala rdeče v njegovi smeri. Ti ni nehal... enim pa res ni nikoli jasno. Prehitim tisti avtobus in zapeljam s prehitevalnega pasu. Tip mimo mene in mi maha! Mislim, haloooo! Sem kojci vzdignila roko in mu pokazala poročni prstan, kaj pa misli, da se gre, ko takole teži vezani dami!

Ja, kultura na Slovenskem je na podnu. Pod njim!
Staro 26.09.2008, 08:15
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Lencka Prikaži sporočila
Ja, situacija je grozna. Zadnjič se peljem tja proti Štajerski, da bi obiskala taščo (ki pa je ravno ni bilo doma), kar za menoj en ******... Lepo 130 peljem, on pa me začne osvajat. Kar mežikat in blendat mi je začel. Mu dam vedet, da ni zame, ker se nisem zmenila zanj. Mislim, da je to dovolj. Ampak ni nehal. Začel me je šlatat po riti od moje lubice jeklene... kar me je zelo razjezilo, zato sem takoj pogledala rdeče v njegovi smeri. Ti ni nehal... enim pa res ni nikoli jasno. Prehitim tisti avtobus in zapeljam s prehitevalnega pasu. Tip mimo mene in mi maha! Mislim, haloooo! Sem kojci vzdignila roko in mu pokazala poročni prstan, kaj pa misli, da se gre, ko takole teži vezani dami!

Ja, kultura na Slovenskem je na podnu. Pod njim!
In zakaj oviraš promet s 130? To dela ljudi zelo živčne, sploh nas, ki imamo luksuzna vozila....
Staro 26.09.2008, 14:27
Pripravnik

Prejle je spet prišlo do incidenta...se lepo peljem iz kosila (polenta in mleko) in se predajam prijetnim mislim na večerno pijanost.

Vklopim tempomat pri cca 162 km/h in vklopim prijetno narodno glasbo. Ušesa v trenutku ujamejo lepe zvoke (Mile Kitić, Šaban, Ekrem...).
Med vožnjo sem opazil, da imam odpet šlic (ne vem zakaj se je to zgodilo, pri Hugo obleki...) in si lepo zapenjam in gledam dol namesto na cesto. Pogledam gor in vidim ovco sredi avtoceste. Komaj sem se ji izognil....
Pozabil sem povedati, da sem velik ljubitelj šampinjonov in ker imam rad samo sveže, jih gojim kar v predalu v avtu. Vse je lepo naštimano in urejeno, samo malo moram pazit pri bremzanju, da jih ne vrže iz specialne zemlje. In zaradi neprevidnosti vzreditelja ovc, se je premaknila zemlja s šampinjoni in cel pridelek mi je šel v nič. eno obdobje sem na zadnjih sedežih gojil celo koruzo. Samo po težavah s kurami, sem to aktivnost opustil...(so mi vdrle skozi šibedah in vse skljuvale, pa tudi usnje na sedežih je nastradalo). Ker sem avto uporabljal v namene, ki niso skladni, tudi zavarovalnica ni nič vrnila....
Razmišljam, da bi se raje kar z avtobusom začel vozit....
Staro 26.09.2008, 18:47
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

Citat:
Objavil-a ss77 Prikaži sporočila
In zakaj oviraš promet s 130? To dela ljudi zelo živčne, sploh nas, ki imamo luksuzna vozila....
bah, kaj ti bo luksuzno vozilo, če ni nobene nirvane... jaz sem z mojim dirkalnim terencem vedno umirjena

ja, tudi danes so norci na cesti... grem iz službe, se peljem preko jako romantičnega mostička, lesenega, preko naše lepe reke... oblaki so bili tako seksi... pa itak je na mostu omejitev 20 km na uro... in sem uživala... in me po desni prehiti nek mulc na skiroju! joj, starši, kaj delate z otroki, da so tako brezvestni, ne skrbi jih ne za lastno ne za tuje življenje. in mulc potem (saj vem, da sem privlačna, samo vseeno... dete predpubertetno) potem vozi vštric z mano in bulji vame. haloooo... hvalabogu, da nisem imela miniča.
ker je mostič ozek, se dva avta na njem ne moreta srečati. in se nek prepotenten mladec pojavi na drugi strani in mi hupa! niti poznala ga nisem, sploh pa v naselju... eh... kakšna kultura. saj bi mi lahko le pokimal, ko sem šla mimo njega, ne pa da trobi in maha in nevemkaj...

razmišljam, da bi si kupila varnejši avto.
Staro 26.09.2008, 19:39
ylona Uporabnik ylona ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce ylona
Član od: Sep 2008
Sporočila: 26

Citat:
To se sliši tako navadno.Glede na stil,bi bil kakšen MiG veliko bolj primeren.
Staro 26.09.2008, 23:43
Snif Uporabnik Snif ni prijavljen
Nakladač
Prikazne slike uporabnika/ce Snif
Član od: Jan 2003
Naslov: Anglija (UK)
Sporočila: 46.683

Citat:
Prejle je spet prišlo do incidenta...se lepo peljem iz kosila (polenta in mleko) in se predajam prijetnim mislim na večerno pijanost.

Vklopim tempomat pri cca 162 km/h in vklopim prijetno narodno glasbo. Ušesa v trenutku ujamejo lepe zvoke (Mile Kitić, Šaban, Ekrem...).
Med vožnjo sem opazil, da imam odpet šlic (ne vem zakaj se je to zgodilo, pri Hugo obleki...) in si lepo zapenjam in gledam dol namesto na cesto. Pogledam gor in vidim ovco sredi avtoceste. Komaj sem se ji izognil....
Pozabil sem povedati, da sem velik ljubitelj šampinjonov in ker imam rad samo sveže, jih gojim kar v predalu v avtu. Vse je lepo naštimano in urejeno, samo malo moram pazit pri bremzanju, da jih ne vrže iz specialne zemlje. In zaradi neprevidnosti vzreditelja ovc, se je premaknila zemlja s šampinjoni in cel pridelek mi je šel v nič. eno obdobje sem na zadnjih sedežih gojil celo koruzo. Samo po težavah s kurami, sem to aktivnost opustil...(so mi vdrle skozi šibedah in vse skljuvale, pa tudi usnje na sedežih je nastradalo). Ker sem avto uporabljal v namene, ki niso skladni, tudi zavarovalnica ni nič vrnila....
Mogoče si preveč šampinjonov pojedel...

I don't need to walk around in circles,
Walk around in circles, walk around in circles,
Walk around in...

Staro 29.09.2008, 10:04
Matiz Uporabnik Matiz ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Matiz
Član od: Feb 2005
Naslov: United States of Andraž
Sporočila: 6.301

Citat:
in se lepo umirjeno voziim po ac, hitrost ni bila pretirana cca. 230 km/h (z mojim avtom to ni problem....) seveda po prehitevalnem pasu....in pred mano se kar naenkrat znajde en stari golf, ki se vleče 130 km/h. Jaz mu blendam trobim in nič. On kar vztraja tam, meni se počasi dviguje pritisk in postajam živčen.
jah nekateri si pač ne mormo privoščit luksuznih avtov in imamo pač stare golfe in vozimo po predpisih

se sploh neb čudu, če sm JS bil tisti, kateremu si blendal, ker se vsak dan vozim iz štajerske v lj in nazaj...se mi pa večkrat to zgodi da kdo blenda (hupe žal ne čujem, ker nabijam musko) z kakim luksuznim avtom...za take mam celo en lep napis uzadi avta.

je pa tut to, da vsak dan srečujem na tone takih voznikov z luksuznimi avti, ki pa nimajo kančka pameti v njihovih glavah in ravno takih bedakov me je najbolj strah...jojmene

ps: po novem imam ljubljanske tablice (ker so mi prejšnje v naši ljubljeni ljubljani ukradli), tako da si lahko marsikaj privoščim. npr. to, da lahko z mojim avtom zasedem 3 parkirne prostore ali pa hupanje do onemoglosti brez pravega razloga, kazanje sredinskega prsta na vsakih par metrov, pošiljanje ljudi v rodno deželo, vožnja skozi rdeče luči, izvrševanje pritiska na spredaj vozečega na razdalji 5cm, pa še bi lahko našteval...da bi jim bil na las podoben, bi si pa mogu "ubost" kak luksuzn avto kot ss77
Staro 29.09.2008, 10:36
Mowgli Uporabnik Mowgli ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Mowgli
Član od: Apr 2002
Naslov: Utopia
Sporočila: 3.754

Meni se pa kaj takega sploh ne dogaja. Včeraj sem le mirno spustil modrobelo vozilo s prižganimi intervencijskimi lučmi, da je pravilno prečkalo Celovško preko označenega prehoda za pešče in se naparkiralo na pločniku pred pivovarno.

Baje so prišli ta rdeči s palicami in lepo je videti, da nekdo skrbi za našo varnost.

Staro 29.09.2008, 13:16
ninec Uporabnik ninec ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce ninec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 8.266

praviloma imajo težave s policijo tisti, ki jih iščejo. in ti - ss77 - si tipičen primerek.

v zgodbici si dobro naložil. kot zmeraj. ne bi me presenetilo, če bi zvedel, da se s 18 let starim golfom okoli voziš.

(mogoče bi lahko začel romane pisat)

Značke
cestna, problematika

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SMETIŠČNA problematika v Kranju kekez Slovenija 175 07.01.2008 13:04

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:37.