Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Zaprta tema

Orodja za teme
Staro 18.10.2008, 15:25
igysan Uporabnik igysan ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 1
Thumbs down kaj si misite obstoječi naročniki o akciji na siol-u za nove naročnike

Jaz si mislim da to ni fer

Spoštovani

Sem Igor Pečar vaš uporabnik sem že 5 let to mi ni prav da, dobijo novi naročniki dobijo prenika. Zahtevam, da tudi mi dobimo obstoječi naročniki prenosnika v podobni različici v akciji, ki prihaja tako bi bilo za vse enako. Tako dolgo se bom pritoževal dokler ne bodo pravice za vse uporabnike enake in v vaši marketinški službi, da bo ko kapnilo, da so pravice za vse enake. Vsi moji prijatelji, ki so na Siol-u, ki jih je približno 50 imajo enako mnenje o tej akciji pravijo, da so tudi enakega mnenja. Lahko me tudi kontaktirate. Kontakt je naveden odzgoraj moj mobitel

Upam, da boste to upoštevali.

Že v naprej se vam zahvaljujem

Lep pozdrav igysan

Nazadnje uredil igysan : 18.10.2008 ob 15:27. Vzrok: akcja na siolu
Staro 18.10.2008, 16:26
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139
Privzeto Re: kaj si misite obstoječi naročniki o aciji na siol-u za nove naročnike

Akcije kot vse akcije povsod. Če si prisoten in imaš pogoje izkoristiš ugodnosti, drugače padeš mimo.
Tudi kolega je kupil nov avto v akciji in dobil 1.600 EUR popusta, jaz sem ga kupil brez akcij (pa sem že prej nekaj let vozil enake znamke avto), pa nisem bil deležen nobenega popusta. Se pač nisem odločil za nakup v tistem času, ko posamezna akcija traja!!!
Staro 18.10.2008, 17:12
tom777 Uporabnik tom777 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce tom777
Član od: Jun 2007
Sporočila: 474
Privzeto Re: kaj si misite obstoječi naročniki o aciji na siol-u za nove naročnike

Na primer pri amisu skleneš aneks in si deležen istih ugodnosti kot novi naročniki, s tem da če imaš že prej sklenjeno naročnino (npr. vezavo za 2 leti), se ob novem aneksu tista stara pogodba izniči in avtomatsko začne veljati nova, z vsemi ugodnostmi.
Staro 18.10.2008, 20:56
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Očitno v "stare" naročnike Siolu ni treba vlagat. Sam bi bil sicer bolj zadovoljen, da se kaki kilometri optike potegnegnejo namesto "akcij". Infrastrukturo pa neglede na to kdo jo zgradi v uporabo vsem ponudnikom.

Ja vem, sanja...
Staro 18.10.2008, 20:57
toben Uporabnik toben ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce toben
Član od: Sep 2002
Sporočila: 824

ja enostavno,prekini razmerje in ga skleni na novo
Staro 19.10.2008, 05:28
lujko Uporabnik lujko ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2008
Sporočila: 186

Citat:
Objavil-a toben Prikaži sporočila
ja enostavno,prekini razmerje in ga skleni na novo
Ni tako enostavno.Meni so rekli,da če prekinem ne pridem več notr,ker je centrala polna in pride nemesto mene tisti, ki je prvi na čakanju.
Staro 19.10.2008, 09:20
wishmaster Uporabnik wishmaster ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2004
Sporočila: 403

Citat:
Objavil-a igysan Prikaži sporočila

Spoštovani

Sem Igor Pečar vaš uporabnik sem že 5 let to mi ni prav da, dobijo novi naročniki dobijo prenika. Zahtevam, da tudi mi dobimo obstoječi naročniki prenosnika v podobni različici v akciji, ki prihaja tako bi bilo za vse enako. Tako dolgo se bom pritoževal dokler ne bodo pravice za vse uporabnike enake in v vaši marketinški službi, da bo ko kapnilo, da so pravice za vse enake. Vsi moji prijatelji, ki so na Siol-u, ki jih je približno 50 imajo enako mnenje o tej akciji pravijo, da so tudi enakega mnenja. Lahko me tudi kontaktirate. Kontakt je naveden odzgoraj moj mobitel

Lep pozdrav igysan

Tudi sam sem skoraj 6 let naročnik. V 6 letih razen nedelujočih storitev, obeska in nekega magneta nismo dobili nič druga. Sem še na tisto čisto taprvi naročniški shemi kjer lahko imam samo ADSL1 (do 4 Mbite). Plačujem ko budala. Sem hotel vzeti Telefonijo. Pa dobim odgovor, da moram skleniti novo pogodbo. Da jim je*em mater. Poskusno Siol TVja ne morem imeti. Imam doma sinope modem, ki podpira ADSL+. A lahko jaz preidem na ADSL2+ brez kakšnih stroškov ? Ne. Ko morajo samo nekajkrat tipko enter pritisnit, pa bi bilo urejeno. Telekomu se je*e za stare naročnike. In sam še edino čakam na T-2 (ko bo nehal Telekom zavirat izgradnjo centrale). Pa bom lahko imel samo 1/256 paket (čeprav to ni nič), ampak bom vsaj manj plačeval. Me zanima, kaj za November pripravljajo. Sigurno bo spet kakšna finta, da se boš mogel vezat in da boš dobil en brco v rit gratis.
Staro 19.10.2008, 09:33
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Citat:
Objavil-a igysan Prikaži sporočila

Spoštovani

Lep pozdrav igysan

Kar si napisal drži in se marsikateri uporabnik upa podpisati pod to.Poleg tega bi verjetno siol dobil nma uglednosti.Vendar če ostaneš njihov naročnik ne bi bilo potrebno zaračunavati penalov na pogodbo ampak bi isto veljalo naprej.
Primerjati popust avtomobila in siola je neumestno kajti sta dva različna pojma ki se vsak za sebe rabita v določene namene.Je pa neumestno tudi da navajate druge operaterje kašne imajo pogoje kajti vsi se borijo za uporabnike storitev nekateri uspešnoi nekateri neuspešno vendar pionir vse telekomunikacije je telekom in za njim menda siol in prednjačita kar se tiče ponudb je pa res da bonbončke talajo povsod koliko pa potem vse brezhibno deluje pa je odvisno od telekoma oziroma v nadaljevanju operaterjev.
Staro 19.10.2008, 11:48
Sese12 Uporabnik Sese12 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jun 2004
Sporočila: 154

Imam TRIO paket "Paket TRIO (RZ)". To je prvi TRIO paket, ki ga je Siol ponujal. Na ta paket si ne morem registrirati neomejene telefonije s popustom ampak, kot so mi sporočili, moram podpisati novo pogodbo z aneksom in oz. vezavo na 24 mesecev.

Po moje sem s tem, če podpišem novo pogodbo, njihov nov naročnik in bi mi po tej logiki morale pripadati vse ugodnosti novega naročnika.

Ali pa se motim ??
Staro 19.10.2008, 12:00
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Zakaj vezava? Imaš še stari modem? TV komunikator še na reverz po prvi varianti?
jaz se sicer več ne znajdem za kaj je vezava za kaj ne. Pred časom je bilo rečeno da le za novo zmenjano opremo oz. tisto, ki je bila prej v lasti Siola. Se mi pa šlevi za tiste €, če se bom odločil da je pri drugem ponudniku ponudba zame boljša menjam.
Edina naveza na Siol je e-mail ker ga večinsko uporabljam.
Ko sem dal vlogo za polno razvezo pa so rekli da ni možno, da bi ob vezavi lahko dobil subvencioniran telefon iz ponudbe, kot trenutni naročnik tria. Sicer pa sem za 49€ najdu prav solidnega Panasonica, ki je nadomestil starega, ki je sedaj priklopljen na IP.
Skratka zadeva je navzven predstavljena precej netransparentno. Podbno kot so zakrili podražitev zaradi neupoštevanja rabata na polno TV shemo in verjetno še kaj.
Zaprta tema

Značke
aciji, akciji, kaj, kaj si mislite, misite, naročnike, naročniki, nove, obstoječi, siolu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SiOL PlaC 1 GB - brezplačno za vse naročnike SiOL interneta. admin SiOL PlaC 0 19.06.2008 11:22
Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom randius O storitvah 4 28.11.2007 01:05
Nove cene paketov tudi za stare naročnike?? Ursuss Tehnična pomoč 1 26.09.2006 13:42

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:33.