Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 14.08.2012, 13:12
yoco007 Uporabnik yoco007 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2005
Sporočila: 52
Privzeto Nadgradnja priključka?

Pozdravljeni!
Doma imam samo 1mbps EMX internet, že 3 leta. Približno vsake pol leta malo povprašam, če je v načrtu kakšna nadgradnja, da bi lahko preklopil na boljše. Hitrejši internet + 2TV. In vsakič dobim skoraj isti odgovor, "trenutno ni dovolj prostora na centrali" in da je mogoče po novem letu nadgradnja. Ker se to že kar vleče in nikamor ne premika, me zanima, če lahk jaz kaj sam naredim glede tega? Mogoče komu poslati kakšno pismo, razložit svojo situacijo in upati na bolje? Najbolj me jezi, da imam blizu tri sosede in vsi imajo bolje kot jaz. Najbližji sosed, ki je vsega od moje hiše oddaljen par metrov nižje, ima celo Siol TV in internet. Omara je na moji hiši. Zelo rad, da bi se tale zadeva vsaj kam premaknila.
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2012, 14:12
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371
Privzeto Re: Nadgradnja priključka?

Citat:
Objavil-a yoco007 Prikaži sporočila
Pozdravljeni!
Doma imam samo 1mbps EMX internet, že 3 leta. Približno vsake pol leta malo povprašam, če je v načrtu kakšna nadgradnja, da bi lahko preklopil na boljše. Hitrejši internet + 2TV. In vsakič dobim skoraj isti odgovor, "trenutno ni dovolj prostora na centrali" in da je mogoče po novem letu nadgradnja. Ker se to že kar vleče in nikamor ne premika, me zanima, če lahk jaz kaj sam naredim glede tega? Mogoče komu poslati kakšno pismo, razložit svojo situacijo in upati na bolje? Najbolj me jezi, da imam blizu tri sosede in vsi imajo bolje kot jaz. Najbližji sosed, ki je vsega od moje hiše oddaljen par metrov nižje, ima celo Siol TV in internet. Omara je na moji hiši. Zelo rad, da bi se tale zadeva vsaj kam premaknila.
Prosim vas, da nam na e-naslov info@telekom.si sporočite vaše podatke in preverili bomo.

LP
Jure
Odgovorite s citatom
Staro 17.08.2012, 16:10
yoco007 Uporabnik yoco007 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2005
Sporočila: 52
Privzeto Re: Nadgradnja priključka?

Sem poslal, in upam, da bo kaj iz tega!
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
nadgradnja, priključka

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Nadgradnja tv komunikatorja Sagem krepki SiOL TV 17 04.09.2010 12:09
Na koga naj se še obrnem da bo stekla preselite VDSL priključka? mato22 O storitvah 1 20.07.2009 13:15
Nadgradnja Sagem STB ursa SiOL TV 68 19.08.2008 09:18
Nadgradnja bogdan Tehnična pomoč 3 14.08.2008 15:02
Odpoved-izklop ADSL priključka bluemax Tehnična pomoč 3 27.02.2008 08:56

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:31.