Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.09.2011, 20:05
vladster Uporabnik vladster ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 15
Privzeto Telekom najbolj sposbni na svetu ni kaj.

Nisem si mogle pomagati, ampak moram tole stvar iz moje duše ven spravit.
Pred cca dvema mesecoma, pridejo gospodje iz GVOja razkopavat po naši parceli, brez najave ali kakšnega soglasja. Grem vprašat fante kaj počnejo; odgovorijo, da delajo kanal za optiko za sosednje podjetje. Sam pri sebi si mislim uuu končno se je začela zadeva premikat v pravo smer, namreč tudi mi gradimo naš poslovni objekt in takšna povezava je dobrodošla. Pa sem si misli, no če bo pa mogoče optiko dobiti pa naj kopljejo in polagajo kable kakor hočejo. Pred dvema tednoma sem dal poizvedbo na telekom za poslovni paket z priključitvijo na optiko in takojšen odogovor prijazne gospe; gospod na tej lokaciji ni mogoč priklop! Po dolgotrajnem prepirčevanju, da je optika že položena na naši parceli in da imamo njihov jašek tik pred vhodom ograje, se je gospa le potrudila in mi obljubila, da bo nekdo prišel pogledat. In res po 1 tednu se pripelje prijazen gospod, ki zadevo pregleda vidi da je kabel notri in se vrne na svojo delo. Po 1 tednu me prijazna gospa pokliče in mi sporoči da priklop ni mogoč ker je vse zasedeno.

Zaključek tega je, ko se vrnem iz dopusta 19.09.2011 zalaufam minibager in očistim optiko iz naše parcele. Ter odjavim vse dosedanje storitve doma in v podjetju.

Nazadnje uredil vladster : 08.09.2011 ob 20:13.
Odgovorite s citatom
Staro 08.09.2011, 20:53
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 855
Privzeto Re: Telekom najbolj sposbni na svetu ni kaj.

malo huda je tale, ja.
Odgovorite s citatom
Staro 09.09.2011, 09:04
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Vladster, namesto da si klical prijazno teto, bi moral zagnati hudiča prvi trenutek, ko so zakopali po vaši parceli, se zlekniti pred bager in zahtevati svoj kabel, al pa ne bo nič. Po logiki delavcev na terenu bi oni poklicali nadrejene, ki se ne bi hoteli ukvarjati z usekancem in bi mirno naročili še eno žnuro, da bodo imeli mir in da se ti, v vsem svojem besu, ne bi prikotalil še pred njihova vrata...

Verjemi, to vedno deluje.
Staro 09.09.2011, 12:23
vladster Uporabnik vladster ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 15

Verjemi, da tudi deluje ko bo soesed ostal brez optike
Odgovorite s citatom
Staro 09.09.2011, 16:12
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452

Ne bo v redu kljub temu. Poznam podoben primer, presekan kabel, tožba, odškodnina, pa še dobili so. Tko da predlagam pravno pot. Ker Telekom bi moral pridobiti pred tem soglasja in plačati odškodnino.
Odgovorite s citatom
Staro 09.09.2011, 17:54
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Zahtevaj takojšnje povračilo v staro stanje vkolker ni soglasja in ni neke stare trase. Oz. naj zadeva ostane tam kjer je, vkolkor takoj skopljejo še tistih nekaj metrov do tebe in priklopijo. Če je not kak baker se bodo verjetno sklicevali na vzdrževalna dela. Da je stara cev zamašena, itd...
Zabijanje kakega kola v tla ali kopanje jame za drevo nima smisla. Pa četudi naredi to firma, ki ima poškodbe vodov zavarovane.
Odgovorite s citatom
Staro 10.09.2011, 20:07
NOD 32 Uporabnik NOD 32 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce NOD 32
Član od: Feb 2008
Naslov: Ravne na Koroškem
Sporočila: 210

Evo rešitev: http://24ur.com/novice/slovenija/mas...-telekomu.html
Staro 12.09.2011, 16:53
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371

Citat:
Objavil-a vladster Prikaži sporočila
Nisem si mogle pomagati, ampak moram tole stvar iz moje duše ven spravit.
Pred cca dvema mesecoma, pridejo gospodje iz GVOja razkopavat po naši parceli, brez najave ali kakšnega soglasja. Grem vprašat fante kaj počnejo; odgovorijo, da delajo kanal za optiko za sosednje podjetje. Sam pri sebi si mislim uuu končno se je začela zadeva premikat v pravo smer, namreč tudi mi gradimo naš poslovni objekt in takšna povezava je dobrodošla. Pa sem si misli, no če bo pa mogoče optiko dobiti pa naj kopljejo in polagajo kable kakor hočejo. Pred dvema tednoma sem dal poizvedbo na telekom za poslovni paket z priključitvijo na optiko in takojšen odogovor prijazne gospe; gospod na tej lokaciji ni mogoč priklop! Po dolgotrajnem prepirčevanju, da je optika že položena na naši parceli in da imamo njihov jašek tik pred vhodom ograje, se je gospa le potrudila in mi obljubila, da bo nekdo prišel pogledat. In res po 1 tednu se pripelje prijazen gospod, ki zadevo pregleda vidi da je kabel notri in se vrne na svojo delo. Po 1 tednu me prijazna gospa pokliče in mi sporoči da priklop ni mogoč ker je vse zasedeno.

Zaključek tega je, ko se vrnem iz dopusta 19.09.2011 zalaufam minibager in očistim optiko iz naše parcele. Ter odjavim vse dosedanje storitve doma in v podjetju.
Prosim vas, da mi v ZS-ju sporočite vaš točen naslov in kontaktno številko, da preverim kaj konkretno se je izvajalo na lokaciji?

LP
Jure
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kaj, najbolj, sposbni, svetu, telekom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Telekom naslednje leto ne bo vlagal čisto nič v optiko bond008 O storitvah 24 01.12.2009 13:29
Trio paket in 2 uri zaston v Telekom gorchi SiOL telefonija 48 05.06.2009 07:50
Slovenija med medijsko najbolj svobodnimi državami na svetu! Verbal Svet 13 05.11.2006 13:59

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:08.