Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 04.11.2013, 09:42
mckmck Uporabnik mckmck ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2009
Sporočila: 70
Privzeto Reševanje problema (GVO)

Pozdravljeni.

Gre se za problem katerega bi delil z vami.
Problem je nastal prejšnjo sredo, od takrat nimam več ne TV-ja ne interneta ne telefona.
Seveda umes prazniki, preklical vse možno vendar do danes nič.
V čem je problem? Problem je v tem, da sem imel podobno situacijo že 3x da sem bil celo po 1 teden ali več brez vsega. Zakaj? Zato ker ljubi podizvajalec GVO ne zamenja kabla, ampak ga le malo pokrpajo ko pride res slabo vreme pa vedno ene in iste težave in sem brez vsega. Na koncu meseca mi seveda odbijejo od računa vendar ni to to, jaz hočem storitev da deluje nemoteno.
Živim na podeželju in vem če bi živel v mestu bi mi prišli še isti dan popraviti, vendar na podeželje zaradi ene hiše se jim ne izplača...
Naslednja točka kar bom naredil bo, da bo stvar prišla v medije najprej lokalne kar mi bo 100% uspelo potem pa še v večje če mi bo uspelo. Drugo bo tožba saj sem imel do sedaj s tem izgubo denarja preko spletnih strani katere imam in nisem upal dostopati do njih. Tretje, osebno bom šel črez eno uro na GVO ter Telekom če ne pridejo popravljati in jim bom ne rečem kaj *****!!!
Telekom se gre nekega monopolista na koncu je en Kura*! Naj bodo veseli, da imam možnost le njih vzeti drgači bi že kdaj šel h konkurenci!
Odgovorite s citatom
Staro 04.11.2013, 10:27
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962
Privzeto Re: Reševanje problema (GVO)

Citat:
Objavil-a mckmck Prikaži sporočila
jaz hočem storitev da deluje nemoteno.
Daj si še enkrat preberi pogodbo, ki si jo podpisal s SiOLom. Nikjer ni napisano, da ti garantirajo delovanje storitve 24/7. Če si to želiš, pa se z njimi dogovori in boš dobil drugačno storitev in ceno...

Citat:
Naslednja točka kar bom naredil bo, da bo stvar prišla v medije najprej lokalne kar mi bo 100% uspelo potem pa še v večje če mi bo uspelo.
In kaj boš dosegel s tem? Glej da ti nebojo vrnili tožbo za blatenje imena...

Citat:
Na koncu meseca mi seveda odbijejo od računa vendar ni to to, jaz hočem storitev da deluje nemoteno.
Torej delajo po pogodbi, ki si jo podpisal z njimi...

Citat:
Drugo bo tožba saj sem imel do sedaj s tem izgubo denarja preko spletnih strani katere imam in nisem upal dostopati do njih.
Verjetno si mislil da nisi mogel dostopati do strani... Če rabiš 100% linijo boš pa moral sam poskrbeti zato, ne pa se zanašati na druge. Zato pa ima Telekom poslovne pakete. Ker za zasebne uporabnike 100% internet ni obvezen, je pa priporočljiv. Drugače pa obstajajo tudi back upi... Za tistih par dni lahko dostopaš tudi preko mobilnika do interneta, zadnja sila je tudi satelitski internet. Tudi tega ti ponuja Telekom.

Citat:
Tretje, osebno bom šel črez eno uro na GVO ter Telekom če ne pridejo popravljati in jim bom ne rečem kaj *****!!!
Držim pesti, da bo pomagalo

Citat:
Telekom se gre nekega monopolista na koncu je en Kura*! Naj bodo veseli, da imam možnost le njih vzeti drgači bi že kdaj šel h konkurenci!
Telekom, ki ti edini ponuja te storitve, ki ti dobro delujejo 95% dni v letu je en... Kaj so pa vsi ostali ponudniki, ki ti nočejo ponuditi teh storitev? Odlični? Angelčki? Zadovoljen si z njimi? Predlagam, da vzameš lopato in izkopaš ta kabel, ki ti dela probleme in ga dostaviš na Telekom. In boš potem tudi s Telekomom zadovoljen.

Držim pesti da ti danes uredijo zadevo...

Nazadnje uredil goran1111 : 04.11.2013 ob 10:30.
Odgovorite s citatom
Staro 04.11.2013, 10:34
Novinec

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Daj si še enkrat preberi pogodbo, ki si jo podpisal s SiOLom. Nikjer ni napisano, da ti garantirajo delovanje storitve 24/7. Če si to želiš, pa se z njimi dogovori in boš dobil drugačno storitev in ceno...

Če bi zamenjali kabel že prvič ne bi bilo teh problemov bi stvar delovala nemoteno, vendar ker so na GVO-ju bebci kot kaže ga ne zamnejajo oziroma niso bebci ampak nategujejo telekom za keš.

In kaj boš dosegel s tem? Glej da ti nebojo vrnili tožbo za blatenje imena...
Tožbo za blatenje imane haha ne mi s takimi!

Torej delajo po pogodbi, ki si jo podpisal z njimi...

Verjetno si mislil da nisi mogel dostopati do strani... Če rabiš 100% linijo boš pa moral sam poskrbeti zato, ne pa se zanašati na druge. Zato pa ima Telekom poslovne pakete. Ker za zasebne uporabnike 100% internet ni obvezen, je pa priporočljiv. Drugače pa obstajajo tudi back upi... Za tistih par dni lahko dostopaš tudi preko mobilnika do interneta, zadnja sila je tudi satelitski internet. Tudi tega ti ponuja Telekom.

Kaj mi bo mobilni internet če niti ne veš kakšne storitve potrebujem za spletne strani?

Držim pesti, da bo pomagalo

Bo pomagalo :D

Telekom, ki ti edini ponuja te storitve, ki ti dobro delujejo 95% dni v letu je en... Kaj so pa vsi ostali ponudniki, ki ti nočejo ponuditi teh storitev? Odlični? Angelčki? Zadovoljen si z njimi? Predlagam, da vzameš lopato in izkopaš ta kabel, ki ti dela probleme in ga dostaviš na Telekom. In boš potem tudi s Telekomom zadovoljen.

Izkopljem kabel? Kje živiš? Kabel gre po zraku
Zgoraj
Odgovorite s citatom
Staro 04.11.2013, 10:54
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Pozdravljeni.

Gre se za problem katerega bi delil z vami.
Problem je nastal prejšnjo sredo, od takrat nimam več ne TV-ja ne interneta ne telefona.
Seveda umes prazniki, preklical vse možno vendar do danes nič.
V čem je problem? Problem je v tem, da sem imel podobno situacijo že 3x da sem bil celo po 1 teden ali več brez vsega. Zakaj? Zato ker ljubi podizvajalec GVO ne zamenja kabla, ampak ga le malo pokrpajo ko pride res slabo vreme pa vedno ene in iste težave in sem brez vsega. Na koncu meseca mi seveda odbijejo od računa vendar ni to to, jaz hočem storitev da deluje nemoteno.
Živim na podeželju in vem če bi živel v mestu bi mi prišli še isti dan popraviti, vendar na podeželje zaradi ene hiše se jim ne izplača...
Naslednja točka kar bom naredil bo, da bo stvar prišla v medije najprej lokalne kar mi bo 100% uspelo potem pa še v večje če mi bo uspelo. Drugo bo tožba saj sem imel do sedaj s tem izgubo denarja preko spletnih strani katere imam in nisem upal dostopati do njih. Tretje, osebno bom šel črez eno uro na GVO ter Telekom če ne pridejo popravljati in jim bom ne rečem kaj *****!!!
Neprijetna zadeva.
Tiste tožbe in podobno bolje da kar pozabiš,ker dosegel ne boš nič so preveč zaščiteni.

Kje je težava sicer najbolje veš ti. A imaš kabel po zraku ali zemlji. Da ti vse odpove mora biti kar resna napaka.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 04.11.2013, 11:15
Novinec

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Neprijetna zadeva.
Tiste tožbe in podobno bolje da kar pozabiš,ker dosegel ne boš nič so preveč zaščiteni.

Kje je težava sicer najbolje veš ti. A imaš kabel po zraku ali zemlji. Da ti vse odpove mora biti kar resna napaka.

lp
O tožbi je itak bol hec kot res, ker vem da ne bi dosegel nič, jih bodo pa slišali sploh pa lokalne vodje tako telekoma kot gvo-ja!
Kabel je po zraku in bi moral biti že kdaj zamenjan vendar so ga samo pokrpali tako da je delalo nemoteno do prejšnjetedenskih nalivov, burje itd...
Odgovorite s citatom
Staro 04.11.2013, 11:21
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
O tožbi je itak bol hec kot res, ker vem da ne bi dosegel nič, jih bodo pa slišali sploh pa lokalne vodje tako telekoma kot gvo-ja!
Kabel je po zraku in bi moral biti že kdaj zamenjan vendar so ga samo pokrpali tako da je delalo nemoteno do prejšnjetedenskih nalivov, burje itd...
Se mi je zdelo da gre kabel po zraku. Ko je enkrat kabel v zemlji je možnost težav dosti manjša. Po zraku je pa poleg dotrajanosti še enkup faktorjev ki vplivajo negativno na delovanje. Če obstaja možnost ,se poizkusi dogovorit da kabel položijo v zemljo. Če ni možnosti pa naj tega po zraku menjajo,ker s tem krpanjem nebo nikoli miru.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 04.11.2013, 11:46
Novinec

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Se mi je zdelo da gre kabel po zraku. Ko je enkrat kabel v zemlji je možnost težav dosti manjša. Po zraku je pa poleg dotrajanosti še enkup faktorjev ki vplivajo negativno na delovanje. Če obstaja možnost ,se poizkusi dogovorit da kabel položijo v zemljo. Če ni možnosti pa naj tega po zraku menjajo,ker s tem krpanjem nebo nikoli miru.

lp
Sej itak, da če ga ne zamenjajo ne bo miru.
Če bi ga zamenjali bi bil mir saj drugod pri sosedih deluje stvar nemoteno in tudi mene je stvar delovala nemoteno dokler ni 1x strela usekala v kabel in je od takrat ta problem.

Bomo videli kaj bom rešil.

l p
Odgovorite s citatom
Staro 04.11.2013, 12:29
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

Citat:
Telekom se gre nekega monopolista na koncu je en Kura*!
Že zaradi tega stavka, ki je objavljen na javnem mediju, lahko vložijo odškodninsko tožbo zaradi blatenja dobrega imena. Ker pišeš in namiguješ na goljufijo oz. nepoštenost in k temu ne prilagaš konkretnih dokazov.

Če nočeš imeti težav s možnostjo take tožbe, se moraš takih stavkov na široko izogibat in pisati izključno dejstva za katere imaš dokaz oz. so dokazljiva.

Tako da umiri svoje strasti, preberi pogodbo ki jo imaš ter malo razmisli. Če se GVO ne splača menjat kablov, zakaj jih ne poprosiš za dovoljenje, da ga sam zamenjaš? Oz. plačaš ti menjavo, če ti je internet tako življenskega pomena?

PS: imaš izbiro, mobilni internet, ni vezan na noben kabel
Odgovorite s citatom
Staro 04.11.2013, 12:56
Novinec

Citat:
Objavil-a Veron Prikaži sporočila
Že zaradi tega stavka, ki je objavljen na javnem mediju, lahko vložijo odškodninsko tožbo zaradi blatenja dobrega imena. Ker pišeš in namiguješ na goljufijo oz. nepoštenost in k temu ne prilagaš konkretnih dokazov.

Če nočeš imeti težav s možnostjo take tožbe, se moraš takih stavkov na široko izogibat in pisati izključno dejstva za katere imaš dokaz oz. so dokazljiva.

Tako da umiri svoje strasti, preberi pogodbo ki jo imaš ter malo razmisli. Če se GVO ne splača menjat kablov, zakaj jih ne poprosiš za dovoljenje, da ga sam zamenjaš? Oz. plačaš ti menjavo, če ti je internet tako življenskega pomena?

PS: imaš izbiro, mobilni internet, ni vezan na noben kabel
Uffa smo pametni a
Kaj je sarkazem tudi ne veš?
GVO je dolžan zamenjati kabel in ga tudi bo tema se lahko zaklene samo en klic je bil potreben
Odgovorite s citatom
Staro 04.11.2013, 13:21
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

Dolžan zamenjati kabel na podlagi česa? Klic na katero telefonsko je bil potreben?

Dej malo bolj napiši, mogoče ima kdo podobno težavo, pa jo bo lahko rešil tako kot ti.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
gvo, problema, reševanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
tema za društva - obveščanje, razstave, sterilizacija, peticije ... Snif Živalski svet 208 24.02.2012 21:50
Reševanje filma na DVD genius66 Računalništvo in internet 1 30.12.2008 04:46
Zasebnik mastno služi, vojaški hel. stojijo Mad Gandhi Slovenija 60 12.01.2007 20:51

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:30.