Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 10.07.2014, 13:25
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056
Privzeto Re: Zakaj novi daljinec?

Citat:
Objavil-a AlienRex Prikaži sporočila
Pri našem ponudniku je vse tako, da traja precej dolgo, da kaj priznajo in ustrezno uredijo.

Upam da tako tebi kot meni in ostalim starim naročnikom, ki imajo težave, brezplačno zamenjajo daljince.

Bomo videli ali bo kakšen odziv s strani 080 Tehnična pomoč in naju bodo prosil, da mu posredujeva naslov, kamor bova dobila IR daljinec. Pustimo se presenetiti - upam, da pozitivno.
Od prvega dne so vedel da so z daljinci težave. Namensko so čakali tako dolgo,da je večina že v lastni režiji menjala daljince. Vsaj pri tistih box , box-s , ki so dnevno najbolj v uporabi.

Na kakšna presenečenja pa ne računam preveč.

lp Cveto
Odgovorite s citatom
Staro 11.07.2014, 00:37
gorann3 Uporabnik gorann3 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2012
Sporočila: 615

tud sam sem dobil drugi, boljsi daljinec, pol pa cez par mescev vidis, da je isto sranje kot prvi daljinec:
Odgovorite s citatom
Staro 12.07.2014, 17:44
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.563

Živjo,

iz objav nisem razbral ali so težave z daljincem ali le želite IR?

Tistim naročnikom, ki jim je bil poslan brezplačni daljinec, je bilo to storjeno zaradi ugotovljene serijske napake s strani proizvajalca.

Če imate s svojim daljincem težave, ga je treba servisirati po uradni poti.

Lp,
Marko

Citat:
Jaz pa sem hotel menjati daljinec (za večji IR) za box-s pred časom (mislim da sredi maja), pa so rekli, da ne gre in da ga moram plačati, česar pa nisem hotel.

Box-s je bil menjava za okvarjenga in je v času poskusa menjave daljinca bil v garanciji in že ima večjo lečo, a za daljinec pravijo, da ni več v garanciji.

Tukaj vidim, da se menjave delajo kar avtomatsko in z začudenjem naročnikov zakaj je to potrebno. Lahko bi bili toliko pošteni in bi tudi meni zamenjali brezplačno daljinec. Zgleda se vam za stare naročnike fučka...
Citat:
Pri našem ponudniku je vse tako, da traja precej dolgo, da kaj priznajo in ustrezno uredijo.

Upam da tako tebi kot meni in ostalim starim naročnikom, ki imajo težave, brezplačno zamenjajo daljince.

Bomo videli ali bo kakšen odziv s strani 080 Tehnična pomoč in naju bodo prosil, da mu posredujeva naslov, kamor bova dobila IR daljinec. Pustimo se presenetiti - upam, da pozitivno.
Staro 12.07.2014, 20:29
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Živjo,

Tistim naročnikom, ki jim je bil poslan brezplačni daljinec, je bilo to storjeno zaradi ugotovljene serijske napake s strani proizvajalca.

Lp,
Marko
Mislim da smo vsi dobili iste daljince. Smo se vsi pritoževali čez daljince....
Proizvajalec je pač vedel kateremu deluje in kateremu ne ..ja ja..

lp
Odgovorite s citatom
Staro 09.09.2014, 10:19
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 438

Pozdravljeni!

Imam težave z daljincem za box. Na vsake toliko časa zmrzne in ga moram ponovno uparjati. V zadnjem času se to dogaja na 10, 15 minut. Kakšne so možnosti, da bi mi poslali nov daljinec (box je še v garanciji)? Ko sem imel pri prvem boxu težave z daljincem, so mi takoj poslali novega.
Odgovorite s citatom
Staro 09.09.2014, 22:55

Citat:
Objavil-a nescafe Prikaži sporočila
Pozdravljeni!

Imam težave z daljincem za box. Na vsake toliko časa zmrzne in ga moram ponovno uparjati. V zadnjem času se to dogaja na 10, 15 minut. Kakšne so možnosti, da bi mi poslali nov daljinec (box je še v garanciji)? Ko sem imel pri prvem boxu težave z daljincem, so mi takoj poslali novega.
Daljincev ne pošiljamo več. Takrat je šlo za tovarniško napako na daljincih, zato smo jih menjavali prek pošte. Problem so lahko baterije - če imate daljinec več kot eno leto, ali dve potem so skoraj zagotovo baterije.

Če pa sumite, da pa gre za okvaro daljinca, vam svetujem obisk Telekomovega centra. S seboj odnesite BOX, originalno embalažo ter garancijski list.(tudi brez garancijskega lista lahko. Pomembno je da je garancija še veljavna.

Prilagam povezavo do lokacij Telekomovih centrov:
http://www.telekom.si/prodajna-mesta

Lp Jernej
Staro 10.09.2014, 07:38
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 877

Citat:
Živjo,

Lp,
Marko
Mogoče ne veš, ampak težave z daljinci so samo na siol. V življenju nisem menjal ali moral popraviti daljinca. pa sem jih imel kar nekaj. Zato ne meni ti o servisiranju po uporadni poti...
Odgovorite s citatom
Staro 10.09.2014, 07:43
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 877

Citat:
Daljincev ne pošiljamo več. Takrat je šlo za tovarniško napako na daljincih, zato smo jih menjavali prek pošte. Problem so lahko baterije - če imate daljinec več kot eno leto, ali dve potem so skoraj zagotovo baterije.

Če pa sumite, da pa gre za okvaro daljinca, vam svetujem obisk Telekomovega centra. S seboj odnesite BOX, originalno embalažo ter garancijski list.(tudi brez garancijskega lista lahko. Pomembno je da je garancija še veljavna.

Prilagam povezavo do lokacij Telekomovih centrov:
http://www.telekom.si/prodajna-mesta

Lp Jernej
Čakaj no malo. Imam daljinec od televizije, ki deluje brez menjave baterij že nekaj let. Vidim, da si za štose jernej. In, tudi daljinec od Sagema mi deluje že več let brez menjave baterij. Okvara daljinca, ne me basat - to je kot okvara zobotrebca.
Odgovorite s citatom
Staro 10.09.2014, 14:53

Citat:
Objavil-a lokev Prikaži sporočila
Čakaj no malo. Imam daljinec od televizije, ki deluje brez menjave baterij že nekaj let. Vidim, da si za štose jernej. In, tudi daljinec od Sagema mi deluje že več let brez menjave baterij. Okvara daljinca, ne me basat - to je kot okvara zobotrebca.
Razumem, da je lahko prvič slišati kot absurd - ampak temu je tako, verjemite mi. Večina daljincev je IR, nekateri uporabniki, ki imajo BOX 8200 imajo RF daljince, katere je potrebno frekvenčno upariti s BOX - om. Ta vrsta daljinca pa lahko odpove.

Možna pa je tudi težava v samem sprejemniku na BOX - u, zato naročnike pozivamo, da s seboj odnesejo tudi BOX.

Lp Jernej
Staro 13.09.2014, 17:39
drsah Uporabnik drsah ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2011
Sporočila: 44

Jaz itak uporabljam harmony univerzalca, daljinca sem vrgel v predal.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
daljinec, novi, zakaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Univerzalni daljinec Alef Hi-Fi in elektronika 1 21.12.2007 23:37
daljinec SIOL TV mikkeni Tehnična pomoč 2 16.12.2007 11:25
Zakaj imajo vsi novi TV-ji format ekrana 16:9? warandpiss SiOL TV 6 11.09.2007 22:21
Daljinec za SiOL TV in zamenjava baterije andper SiOL TV 4 12.02.2007 09:00
Čakanje na kaj? Zakaj? Wampek Tehnična pomoč 8 08.09.2006 14:35

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:14.