Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 18.05.2005, 11:26
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450
Privzeto

da še jst dodam svoje mnenje. po obisku telekoma sem izvedel da na centrali, ki je bila nadgrajena (menjava kabla,...) ni bila storjena nadgradnja za Siol TV. medtem ko je na centrali (ki jo v veliki meri koristi Mercator) ta nadgradnja bila že storjena. omenjati da je na tisti centrali veliko manj prebivalcev v okolici kot na moji, od katere sm oddaljen manj kot kilometer, sploh ni potrebno, nevem pa tudi kaj merkator nuca siol tv?!?!. ko sem pobaral žensko na okencu pri siolu (bi napisal Telekomu, ampak kljub temu da so v isti sobi in isti stavbi oboji, delujejo kot da ne vedo drug za drugega), da se mi zdi to smešno da ko se nadgrajuje, se ne nadgradi do konca, mi je preprosto odgovorila da kr naj mi bo smešno, siol tv pa citat:"BO KO BO IN NČ PREJ!".

zdej pa vidm da se spet neki hvaljo z nekim Tryple Play....wow fuuuuuul dobr, spet nova ful super kul storitev ki jo imajo prvi v evropi al kje.....KI PA JE ITAQ SPET NE BOMO MOGL MET VERJETNO KAKŠNA 3 LETA. čeprov jo bodo oni na polno reklamiral.

bedaki...DEJMO KONKURENCA....skinte ta monopol
Odgovorite s citatom
Staro 19.05.2005, 08:33
bejli Uporabnik bejli ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2005
Naslov: Novo mesto
Sporočila: 450
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava bauci

To glih ne spada pod to temo ampak naj ti bo. Sem iz NM (Grm) in po začetnih težavah s tehniko na centrali, Siol TV dela brez problema. Res je, da se kakšen program vsake toliko časa malo "zakocka" ampak generalno sem zadovoljen.
Lep pozdrav, Bauci
kako imaš ti lahko na centrali GRM siol tv, če sm včeraj preveril in tam še ni mogoča uporaba Siol tv-a. si siguren da nisi na centrali CIKAVA?

lp
bejli
Odgovorite s citatom
Staro 24.05.2005, 01:59
kokrsiol
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Zdej pa že kar precej dni, ne dela program TV-Pika, po moje ne samo v Kranju.

Pred istočasno uporabo, uspavalnih in odvajalnih tablet, se posvetujte z zdravnikom!!
Odgovorite s citatom
Staro 24.05.2005, 18:36
eduardo Uporabnik eduardo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2004
Sporočila: 178
Privzeto

Medtem ko se Siolovi šefi slikajo na Hevreki in nakladajo o Triple Play in novih storitvah, nihče ne skrbi za SiOL TV. Zato ne delajo BBC Prime, Makedonija, RT Kosovo, EWTN, TV 5, MTV 2, MTV Hits in Adult Channel. Info kanal, prek katerega bi nas lahko obveščali o težavah in novostih, pa že tako ni nikoli zaživel. Kdo ima koga za norca?
Odgovorite s citatom
Staro 25.05.2005, 17:31
Marko skače
Guest
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava eduardo

Medtem ko se Siolovi šefi slikajo na Hevreki in nakladajo o Triple Play in novih storitvah, nihče ne skrbi za SiOL TV. Zato ne delajo BBC Prime, Makedonija, RT Kosovo, EWTN, TV 5, MTV 2, MTV Hits in Adult Channel. Info kanal, prek katerega bi nas lahko obveščali o težavah in novostih, pa že tako ni nikoli zaživel. Kdo ima koga za norca?
Ha, HA , Ha , beri forume o Siol TV in postal boš vedež....

Marion
Odgovorite s citatom
Staro 25.05.2005, 20:11
bauci
Guest
Privzeto

Bejli,
s Telekomom sem se dogovoril, da so me preklopili na centralo Center, kjer so imeli še prostor. Pokliči na Telekom v NM in se probaj dogovoriti.
Lep pozdrav, Bauci
Odgovorite s citatom
Staro 25.05.2005, 20:35
chraser
Guest
Privzeto

Meni pa zelo nelepo deluje RAI 3 !!
A ma še kdo probleme s tem kanalom ???
Problem je namreč tak, da nemalokrat kanal sploh ne deluje, oziroma prvih par sekund je gledljiv, potem je pa negledljiv, ali pa sploh kar zablokira.

Hvala LP
Odgovorite s citatom
Staro 25.05.2005, 21:10
nature76
Guest
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava chraser

Meni pa zelo nelepo deluje RAI 3 !!
A ma še kdo probleme s tem kanalom ???
Problem je namreč tak, da nemalokrat kanal sploh ne deluje, oziroma prvih par sekund je gledljiv, potem je pa negledljiv, ali pa sploh kar zablokira.

Hvala LP
Brez skrbi, nisi edini, ki se mu RAI3 zatika. Po besedah Siolovcev, ki so bili pri meni, ima kanal včasih prenos tudi krepko čez 8mb!
Odgovorite s citatom
Staro 28.05.2005, 00:13
kokrsiol
Guest
Privzeto

RAI3 pr nas dons ob 00.04 do 00.07 dela brez problema, ne delajo pa:
TV5,
MKTV,
RTK
ČARLI TV
EWTN in ob 00.15 je nehala delati še TVPa prika.

Pred istočasno uporabo, uspavalnih in odvajalnih tablet, se posvetujte z zdravnikom!!
Odgovorite s citatom
Staro 28.05.2005, 02:00
Marjan1 Uporabnik Marjan1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2004
Sporočila: 8
Privzeto

Na Hallmarku zvok in slika nista poklopljena, zamak več kot sekunda!

Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:22.