Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Gospodarstvo

Gospodarstvo podjetništvo, gospodarstvo, borza, finance, denar...

Orodja za teme
Staro 10.12.2005, 23:08
dom_ini_chi Uporabnik dom_ini_chi ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce dom_ini_chi
Član od: Nov 2005
Sporočila: 35
Privzeto Re: Internetno delo

Začni na eBay-u pa boš videl ali je to zate ali ni
Staro 11.12.2005, 13:04
hellraiser9 Uporabnik hellraiser9 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 14

Citat:
Objavil-a Jakec
če je pa to tako potem takoj pustim fax

in potem svizec zavije čokolado v folijo....
Staro 12.12.2005, 00:57
vision Uporabnik vision ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 3

Zadeva sploh ni tako neverjetna kot se zdi. Sam sem se v te vode vrgel pred dobrim mesecem in vložil 120.000 SIT. V tem mesecu sem zlezel na prbližno 280.000 SIT. Vse kar je bilo treba naredit, je bilo to, da sem vsak dan posurfal 12 strani :cool2:. Če bi mi kdo kaj takega rekel preden sem se začel ukvarjati s tem, bi ga nekam poslal. Problem pri teh programih je to, da jih večina bazira na ponzi (piramidni) shemi, zato je treba trg spremljati in se pametno odločiti kam in kdaj investirati. Glede na to, da dosti časa porabim za prebiranje forumov in vem kaj se na "sceni" dogaja, sem se odločil, da imam dovolj izkušenj, da odprem svojo spletno stran na to tematiko:

http://www.richierich.info/sl/

Za tiste najbolj skeptične sem poslikal tudi svoj e-gold račun (lahko vidite pod "dokazi"). Ker dobivam maile od ljudi, ki še vedno ne verjamejo, v kratkem sledi poskeniran izpisek NLB (še čakam na izplačilo), ker ne vem več kako za hudiča naj jim dokažem . Vse informacije glede prenosa denarja, investicijskih programov in vsega povezanega s tem, najdete na moji spletni strani.

Kar se davkarije tiče ni nobenih problemov dokler se ne gre za bajne vsote (konec koncev se nakazilo lahko smatra kot darilo).

Nazadnje uredil vision : 12.12.2005 ob 01:04.
Staro 12.12.2005, 01:07
Novinec

Twarlock, jasna stvar . Zato se vlaga v piramide, ki imajo velik potencial (če vzamemo za primer 12dailypro - trenutno se na dan pridruži 2500 novih članov), majhno dobo rizika in dobre obresti.
Staro 12.12.2005, 09:46
Novinec

Twarlock sej to bolj ali manj vsi vemo. Ti si očitno bolj ziheraš, sam sej veš kaj pravijo - kdor ne reskira ne profitira
Staro 22.07.2006, 16:38
Skyron Uporabnik Skyron ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2006
Sporočila: 4
Žarnica Re: Internetno delo

Citat:
Objavil-a twarlock
vam povem čist enostavno...

izogibite se gluposti kot so razno klikanje, pregledovanje mailov, surfanje, blah blah...

če hočeš kej zaslužit rabiš:

- strežnik (ali prostor na netu seveda tak NEbrezplačen)
- svojo domeno
- svojo spletno stran narejeno na tematiko stvari, s katero misliž zaslužit
- stran mora bit vidna na netu t.j. na iskalnikih. največ plačnikov, ki ti bojo prnesl keš pride z iskalnikov to pa pomeni, da moraš bit dobro pozicioniran na iskalnikih...

kaj reklamirat - kaj prodajat?

vseen kaj sam vedet moraš, da se s tem ukvarja (reklamiranjem) OHOgromno ljudi... in če se oni... in če zaslužjo... lah tut ti... mal odvisno od sreč predvsem pa kot rečeno od pozicije tvoje spletne strani na iskalinkih in pa odvisno kako se znaš kej reklamirat...

kje najt koga reklamirat?

npr. tlele: http://clickbank.com/marketplace/

zadeva ni noben bull**** in deluje (čeki so redni )

če bi radi še kej vel me pa lah tut prašate :wink:

in kot vidte nism nikjer napisu kake referer šifre s kero bi jest kej profitiru, če se vi prjavte - tole je dejansko biznis (ne velk - je pa)

Malo zastarel komentar pa vendarle lahko komu koristi.

Končno nekdo, ki ve kaj počne!

Vse zgoraj navedeno je resnično in deluje 100%, problem je edinole spravit ljudi na to stran in jih prepričat, da bodo kliknili na vaše linke. To dosežemo z optimizacijo internet strani, ki mimogrede zahteva kar nekaj znanja - (twarlock to sigurno obvlada )

Vsem ostalim takšen način lahko prinese kar nekaj neprespanih noči, potrebno je oblikovati strani in da ne govorimo o tem, da je treba potem čakati tudi do 3 mesece za indeksacijo teh strani v iskalnikih.

Obstajajo tudi drugi načini in sicer najbolši takšen je reklamiranje na Google AdWords, kjer lahko že v nekaj minutah postavite povrzavo na Google, kjer obiskovalce preko svoje povezave spravite na strani, ki jih reklamirate - lahko so tudi izdelki na CLICKBANK.COM.

Za vsakega obiskovalca plačate vi in ko ti nekaj kupijo preko vaše ovezave, dobite provizijo.

Sicer pa kot pravi twarlock:"...odvisno kako se znaš kej reklamirat... " in to je največja umetnost.
Staro 22.07.2006, 17:47
ain
Guest
Sporočila: n/a

nimam tolk dnarja da bi lahko, čisto po mojem osebnem mnenju, lahko tko brezglavo tvegala... se mal igračkala z vložki
Staro 26.07.2006, 11:45
Arabella Uporabnik Arabella ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Arabella
Član od: Mar 2006
Naslov: maximundus
Sporočila: 76

Citat:
Objavil-a twarlock
lej sesula se bo prej al' slej... tist surfanje je krinka za denarne vložke... četud majo 1 mio članov in ti presurfajo 30 mio pejđev dnevno - ni šans d'oni zaslužjo dost s tem d'bi plačal vsem članom za surfanje...

k'jim bo začel goret pod nogami bojo zaprl peđ pa zbrisal... trust me on this 1...
lah d'si zalužu - čist mogoče... še pr vsaki piramidi so nekateri zaslužil ampak večina je bla ob dnar.

četud se mi obeta velk zaslužek - nebom sodelvou pr nečem pri čemer bo nategnjeno miljon folka...

pohlep manjka na spisku mojih lastnosti...

če pa vi lah... izvolte.

Značke
delo, internetno

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:51.