Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.12.2006, 07:51
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729
Privzeto Siol dober ponudnik

Smo naročniki siolovega paketa trio in smatram da je siol trenutno v povezavi s telekomom tudi opravičen takega slovesa kajti prišel je že v vas.Ne morem, pa mimo dejstva,da zakaj če enkrat ena stvar dela tako kot more ne pustijo da dela da vedno prihaja do kratkih stikov tako pr meni kot pri ostalih.Ne mislim kritizirat nobenga vendar sodu bo izbilo dno ker je premala hitrost kar pa na začetku ni bilo ko smo se odločili za ta paket in ne morem zastopit da zdaj ne gre več na začetno hitrost čeprav ni moja napaka niti telekomova niti siolova ampak tehnična na katero opominjamo kar nekaj časa pa ne morejo porihtat.sicer pa morda mi kdo pritrdil,da če plačaš hočeš imeti tudi pošlihtano in to zahtevam tudi jaz vendar ne naškodo drugega.Niti enkrat nismo reklamiral pa tudi ne bomo računa ko je delalo smo hvalili grajampa ne rad in tudi ne mislim ponudbe ki se boljša vendar zakaj je tako da se moraš skoraj zdreti na tenični pomoči da orgirajo naprej ali pa zahtevati odgovorne in ali je samo storž na siolu še zaposlen da pomaga reševati težave ali pa je edini ki zna prisluhnit uporabnikom in je sposoben reševati take probleme.Pa ne v tej temi govorit pojdi drugam ali vse leti na gluha ušesa ker ni tako.Vsi drugi operaterji imajo še hujše probleme in na konc koncu jim manjka še kar nekaj let da bodo dosegli to kar sta naredila telekom ter siol.Pa še to vprašanje kakoje mogoče da pade dol modem če ti povečajo hitrost to mi je rekel na tehnični pomoči kar se mi zdi po domače povedano z....... .
Odgovorite s citatom
Staro 08.12.2006, 08:36
Metek Uporabnik Metek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Metek
Član od: Aug 2005
Sporočila: 365
Privzeto Re: Siol dober ponudnik

Slovenščine v šoli nisi imel več kot 2, kajne ? Človek, daj prosim piši z jasnimi, povezanimi stavki, pa kakšno vejico uporabi tu in tam, da ne bodo nekomu ki vsaj poskuša tole povest prebrat, oči in možgani od hudega naredili samomor.

In še osnove obnašanja na forumih - če želiš pisati o težavah, imaš o tem že odprtih par tem, pa napiši v kakšno od teh, ne pa nove teme odpirat za vsako sporočilo ?
Staro 08.12.2006, 09:49
fazan Uporabnik fazan ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fazan
Član od: Dec 2005
Sporočila: 729

Citat:
Objavil-a Metek
Slovenščine v šoli nisi imel več kot 2, kajne ? Človek, daj prosim piši z jasnimi, povezanimi stavki, pa kakšno vejico uporabi tu in tam, da ne bodo nekomu ki vsaj poskuša tole povest prebrat, oči in možgani od hudega naredili samomor.

In še osnove obnašanja na forumih - če želiš pisati o težavah, imaš o tem že odprtih par tem, pa napiši v kakšno od teh, ne pa nove teme odpirat za vsako sporočilo ?
Če ti ne odgovarjajo take teme pojdi mimo njih in ne ogovarjaj ljudi pometi pred svojim pragom .Svojo slabo voljo pa stresaj kje drugje.
Odgovorite s citatom
Staro 08.12.2006, 12:10
Metek Uporabnik Metek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Metek
Član od: Aug 2005
Sporočila: 365

Točno to bi naredil vsak normalen obiskovalec foruma, jaz pa sem si vzel par min cajta in ti napisal kaj je narobe s tvojim vprašanjem in da zato ne pričakuj odgovora. Lažje je kritizirat, kot pomagat, se strinjam. Samo da pa ti kritiziraš dobronamerna sporočila... je pa res zabavno
Staro 08.12.2006, 15:04
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.130

Dejansko če bi upošteval nasvet Metek-a bi te lahko razumel in skušal odgovoriti. Tako, da mi res ni jasno, kaj želiš s "stavki" zgoraj povedati oz. vprašati?
Odgovorite s citatom
Staro 19.12.2006, 10:38
gusti85 Uporabnik gusti85 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 10

Fazan ni dolgo od tega kar si me kritiziral ko sem imel svoje težave in si močno hvalil vse ki delajo tam na tehnični pomoči. Posvaril sem te da bo prišel dan ko bo šlo tebi kaj narobe in ti bojo živce požrli....no zdaj veš a sem se motil ali se nisem.
LP
Odgovorite s citatom
Staro 24.12.2006, 08:49
moglasi Uporabnik moglasi ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce moglasi
Član od: Jun 2006
Sporočila: 93

Citat:
Objavil-a gusti85
Fazan ni dolgo od tega kar si me kritiziral ko sem imel svoje težave in si močno hvalil vse ki delajo tam na tehnični pomoči. Posvaril sem te da bo prišel dan ko bo šlo tebi kaj narobe in ti bojo živce požrli....no zdaj veš a sem se motil ali se nisem.
LP
Tudi jaz sem jih hvalil... Potem pa ..TV.. kocke, slaba slika, zanič zvok.. Telefon... nedosegljiv iz tujine, prekinja. hrešči.. in sedaj tudi internet ne dela večkrat na mesec.

Ne želim biti več razumevajoč.
Hočem svojo staro telefonsko linijo nazaj. pa povrnitev vseh stroškov ki sem jih imel zaradi SIOLA!
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2006, 20:46
scott1 Uporabnik scott1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 11

Siol? Eno velko sranje,ne dela nič!!!!!!!!!!!!!!!!
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2006, 12:53
ginekolog Uporabnik ginekolog ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 8

Siol kar ok dela, na maile mi odgovorijo in ukrepajo hitro, recimo par ur. Bo pa zagotovo še bolje z pripojitvijo k TS, ker bo komunikacija siol-monterji-servis boljša.
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2006, 18:04
Jakec Uporabnik Jakec ni prijavljen
Mojster
Član od: Mar 2004
Sporočila: 2.194

upajmo...

Značke
dober, ponudnik, siol

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kaj hoče oz. noče Siol??? Charly O storitvah 8 08.04.2008 16:22
SIOL TV povezava TV in VCR deepsplash SiOL TV 0 26.11.2006 00:22
SIOL TV mi ne dela slikar Tehnična pomoč 4 22.09.2006 18:15

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:24.