Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 24.01.2011, 11:55
B-17 Uporabnik B-17 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce B-17
Član od: Aug 2009
Sporočila: 52
Privzeto Re: Kvaliteta slike

Popolnoma drži, da je slika nekaterih kanalov pogosto katastrofa. To lahko zagotovim iz prve roke, ker imam srečo, da lahko določene kanale dobim tudi čez DVB-T.
Zelo pogosto moram enak kanal gledati čez DVB-T, ker je SIOL slika obupna. npr.: ORF, SLO, HRT. Sploh pri športnih prenosih. Takrat pade SIOL na raven YouTube, po DVB-T pa, glej ga zlomka, slika, da bi se urezal. Pa sem na optiki Nehajte prosim stiskat (komprimirat) in stiskat (pri kakovosti). Price/performance namreč ni na ustreznem nivoju.
Odgovorite s citatom
Staro 24.01.2011, 13:17
TDtrax Uporabnik TDtrax ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2009
Naslov: Maribor
Sporočila: 394

Citat:
Objavil-a luka24 Prikaži sporočila
vse je super samo HBO paket manjka in Šport TV 2 aja pa Eurosport 2!!!
tudi to bo, prej ali slej
Odgovorite s citatom
Staro 24.01.2011, 13:28
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

To ne bo tako kmalu,ker še sami ne vedo kako in kaj,sem jim poslal mail in vprašal,če bo moj conax modul,ki ga uporabljam pri Turnško uporaben ob morebitni ponudbi kodiranih programov in dobil odgovor da oni niso pravi naslov za to.
In da za sprejem digitalnih kanalov potrebujem ustrezen digitalni pretvornik ali tv z vgrajenim DVB-C sprejemnikom,kar seveda dobro vem in je logično da uporabljam ,če sem jim poslal vprašanje če bo moja oprema delovala na njihovem sistemu.
Odgovorite s citatom
Staro 24.01.2011, 13:33
verby Uporabnik verby ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Mar 2009
Sporočila: 101

Glede na to, da vecina ponudnikov DVB C uporablja Conax, prav tako je vecina STB jev opremljena z rezami za Conax kartice, dvomim da bi se sli kaj drugega kot to
Odgovorite s citatom
Staro 26.01.2011, 15:02
mihies Uporabnik mihies ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 331

Citat:
Objavil-a B-17 Prikaži sporočila
Popolnoma drži, da je slika nekaterih kanalov pogosto katastrofa. To lahko zagotovim iz prve roke, ker imam srečo, da lahko določene kanale dobim tudi čez DVB-T.
Zelo pogosto moram enak kanal gledati čez DVB-T, ker je SIOL slika obupna. npr.: ORF, SLO, HRT. Sploh pri športnih prenosih. Takrat pade SIOL na raven YouTube, po DVB-T pa, glej ga zlomka, slika, da bi se urezal. Pa sem na optiki Nehajte prosim stiskat (komprimirat) in stiskat (pri kakovosti). Price/performance namreč ni na ustreznem nivoju.
Uporabniki bi nujno potrebovali ****irja in Matoza. Ne verjamem, da se bo ta mešanica monopolizma, arogance, neumnosti, požrešnosti, nesposobnosti in nezainteresiranosti ponuditi vsaj solidno storitev kdajkoli končala. Ker ima T-2 težave je vse skupaj samo še slabše.

Dopolnitev: ROTFL, mi je zgoraj cenzuriralo P e z d i r j a. To pa je napreden forum!
Odgovorite s citatom
Staro 26.01.2011, 16:38
bosoturk Uporabnik bosoturk ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2006
Naslov: Ribnica
Sporočila: 213

to sem tud jst zadnjič ugotovil, da cenzurira njegov priimek...drugače pa ja, misliš da bi mu bilo treba pisat? ker tole je res podn od podna
Odgovorite s citatom
Staro 26.01.2011, 20:34
mihies Uporabnik mihies ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 331

Citat:
Objavil-a bosoturk Prikaži sporočila
to sem tud jst zadnjič ugotovil, da cenzurira njegov priimek...drugače pa ja, misliš da bi mu bilo treba pisat? ker tole je res podn od podna
Ma ne vem, jaz sem postal v letih in letih praznih obljub in mlatenja prazne slame zelo pesimističen in zelo razočaran. Dvomim, da nam sploh kdo lahko pomaga.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kvaliteta, slike

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SiOL BOX tehnične težave 080 Tehnična pomoč SiOL TV 2681 13.10.2019 21:21
Kabelska TV - kvaliteta slike varira Recycler Tehnična pomoč 0 17.12.2008 10:17
SIOL TV - kvaliteta slike? majstor SiOL TV 19 17.11.2008 22:45
Slaba kvaliteta slike - Kabelska TV Recycler Tehnična pomoč 5 12.11.2008 10:15
Kvaliteta slike pri kamerah prometa znamkar Računalništvo in internet 4 14.04.2008 21:58

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:01.