Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Glasba

Glasba vtisi, okusi, koncerti...

Orodja za teme
Staro 19.07.2006, 16:56
baby Uporabnik baby ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce baby
Član od: Mar 2006
Sporočila: 25
Privzeto Re: Mms 2006

Amm..jst bom pa tk rekla!! MMS-a žal nisem mogla gledat, ker tizga programa ne vidimo...tko da sm slišala samo eno pesem!! Kokr lahko vidm tuki, se vsi ful zgražate nad besedili pa to.. Sej se povsod dost piše, da sta mela Kumer in Mirna ful "pokvarjeni" besedili in da to ni za nikamor! hehe...praw rada bi slišala ta dva komada!! :D
Drugač sm tla pa neki druzga še povedat! Na MMS-u je nastopala tud Steffy (Koperčanka) in morm rečt, da se mi je njena pesem fulll dopadla!!! Res da ma punca šele 17 let..sam ima ful lep glas in besedilo njene pesmi mi je blo tud všeč!! Na žalost ni prišla v finale..sicer mi je sama povedala zakaj..samo ne bi o tem tuki govorila.. Če boste kje slišali komad z naslovom Prav zdaj..dejte mal prisluhnt..pa boste mogoče vidli, da je bla le ena svetla točka na letošnjem MMS-u..
Staro 19.07.2006, 17:10
lady_lucifer
Guest
Sporočila: n/a

Citat:
Objavil-a djsimon
Tako ti povem sem producent in njegov prijatelj nism vedel kdo bo zmagovalec mislila sva si pa...lahko in sva imela prav..je pa tko ne more nekdo ki pride na sceno brez posluha to vela za kumra zmagat na MMS.. Res polom ..jao brez besed no...Velik komadov je mojih kar jih poje Miran pa tud eden ni plugiat ok edino "lavre ni več" ki pa ni moje maslo ker se plagiaton nikol nism posluževal ..kaj se teb zdi kdo zna res zapet komad res kot je treba po vrh tega pa se da ni plugiat sej vids Dežan je tud zmagal z plugiatom k je bil izbor za evrosong......očitno so plugiati letos popularni pri nas..
ne vem, kolk je teb za verjet, da si iz tega biznisa. se besede plagiat ne poznas prav dobro

khm, sicer se pa tud z rudanom ni za hvalit
Staro 19.07.2006, 17:56
iri Uporabnik iri ni prijavljen
Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce iri
Član od: Mar 2004
Naslov: barrel of a gun
Sporočila: 14.338

Citat:
Objavil-a lady_lucifer
ne vem, kolk je teb za verjet, da si iz tega biznisa. se besede plagiat ne poznas prav dobro
:D :D
Staro 19.07.2006, 18:02
djsimon Uporabnik djsimon ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce djsimon
Član od: Jan 2006
Naslov: gorenjska
Sporočila: 9

lady lucifer ....sem srečen da sem kar sem ..in uzivam ob tem delu!!Je pa tko me sploh ne gane kaj si ti mislis .če seveda ne verjameš se zmeniva se dobiva in gres z mano in z miranom na kafe k si seveda tko prepričana .. za prevoz poskrbiš sama !! No luciferka če jaz ne vem kaj je plagiat mi pa ti objasni !!? Komaj čakam odgovor!!!!
Staro 19.07.2006, 18:02
Novinec

lady lucifer ....sem srečen da sem kar sem ..in uzivam ob tem delu!!Je pa tko me sploh ne gane kaj si ti mislis .če seveda ne verjameš se zmeniva se dobiva in gres z mano in z miranom na kafe k si seveda tko prepričana .. za prevoz poskrbiš sama !! No luciferka če jaz ne vem kaj je plagiat mi pa ti objasni !!? Komaj čakam odgovor!!!!
Staro 19.07.2006, 18:08
Novinec

Seveda luciferka še to s katerim sem se hvalil lih nism ujel no ..izbiraj besede..no ko pa smo ze pri tem da berem tvojega najbolsega pevca ali pevko oz skupino?No pa še to v kratkem seveda se dobimo z erosom ramazzotijem k bosta posnela duet ..
Staro 19.07.2006, 18:21
lady_lucifer
Guest
Sporočila: n/a

ti si omenjal nek plugiat. mislil si pa najbrz plagiat. popravi me, ce se motim.
naj pevec, bend karkoli: tega nimam. poslusam vec zvrsti glasbe, ni mi vazno kdo kaj zapoje, ampak kaj in kako zapoje. ce sploh poje, seveda.
z vama na kavo: thank you, i'll pass

aja no, pa ni treba postov ponavlat. lahk sam enkrat napises.

Značke
2006, mms

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:25.