Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 06.08.2010, 10:24
kdanica Uporabnik kdanica ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2010
Sporočila: 10
Privzeto Re: Turčija:)

mi smo imeli letalo 09.45, v sredo, doma na brniku smo bili 11 30, ne reci mi, da smo bili celo na istem letalu, iz kje ste vi? tudi jaz ne vem, kje so bili. mi smo prvi teden hodili po izletih, na treh smo bili, v pamukale nismo šli, predolga vožnja, mogoče drugič, pa so tudi iz tega hotela hodili z nami, pa niti eden ni jamral, edino če je res taka razlika pred sezona in sezona, res ne vem. hvala za hotel, bom pogledala, kdo ga letos ponuja, lp
Staro 22.08.2010, 11:02
COPILOT Uporabnik COPILOT ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 22

Citat:
Objavil-a kdanica Prikaži sporočila
Aneta, mi smo se vrnili iz Turčije, Pegasos Royal, bomba res, vse je bilo super, hrana, morje, tako da ne vem, kje so bili tile moji kolegi....
Eno vprašanje, kateri hotel ste bili v Egiptu, kako je bilo s hrano, ker eni zelo jamrajo, da se jih večina zastrupi, in da je kar hudo.Mi smo že letos razmišljali Egipt ali Hurgado, pa mislim, da bo to destinacija za drugo leto. hvala in lep dopust, če ste še doma, lp
Old Palace - super, brez zastrupitev.

Lp.
Staro 24.08.2010, 10:12
dayana Uporabnik dayana ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 15

Egipt: Albatrose Palace! Super hotel, hrana dobra, maš več restavracij (ital., mehiška, kitajska, mediteranska, ena njihova...) Folk se porazgubi, plaža fajn, prazna, ni treba rezervirat ležalnika, nobene gužve.... Hotel fenomenalen! Sva bla že večkrat v Egiptu, ta hotel je bil najboljši! Nobenih problemov, jedla sva vse! Lp

p.s.: vem, da je tema turčija, sam sem ravnokar vidla tole vprašanje za Egipt!
Staro 31.08.2010, 12:33
Dannaja Uporabnik Dannaja ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2010
Sporočila: 5

Zdajle je fino biti v Turčiji. Lahko združiš dopust s košarko.
Ali pa se zjutri zbudiš in greš v službo
Staro 22.09.2010, 11:53
akna43 Uporabnik akna43 ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2009
Sporočila: 4

Spoštovani siolovci na forumu
Letos nameravam moj dopust preživeti v Turčiji in sicer v predelu Lykija .Če kdo pozna hotela Oludeniz ali Belcekiz prosim za mnenje in informacije.
Lep pozdrav

Nazadnje uredil akna43 : 21.03.2011 ob 15:29.
Staro 26.09.2010, 12:06
potovalka Uporabnik potovalka ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 55

sem si prav vzela čas in pogledala malo na netu. Mislim da ste dobro izbrali. Zelo dobro.

Moti me edino to - kdaj?

Zdaj je tam že - vsaj zame - mrzlo. In maja tudi. Če se hočeš izogniti gneči in visokim cenam je idealen september.
Staro 07.01.2011, 14:17
tomaz2a Uporabnik tomaz2a ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2008
Sporočila: 59

Ojla

Mi se letos odločamo za Turčijo, smo bili že na Djerbi in v Egiptu, zdaj pa smo si rekli, da bi sli se v Turčijo. Ogreli smo se za Pegasos Resort ali pa Pegasos Planet, zanima me v čemu je razlika med tima dvema, ker v katalogu je napisano kot da je to en hotel??? Prav tako me zanima ali je tam animacija za otorke v SLO jeziku??? Hvala za odgovore.
Tomaž
Staro 24.01.2011, 20:00
majko Uporabnik majko ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 4

Mi smo danes rezervirali Turčijo v Pegasos Planet. Dobili smo samo še termin od 09.06. do 16.06., vsi ostali termini do julija pa so žal zasedeni. Gulet ima tam animacije v slovenskem jeziku od sredine junija do sredine septembra, lahko tudi prej, če je veliko slovenskih družin, vsaj tako so mi rekli na agenciji. Kdaj pa greste vi dol?
Staro 26.01.2011, 20:27
tomaz2a Uporabnik tomaz2a ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 59

Citat:
Objavil-a majko Prikaži sporočila
Mi smo danes rezervirali Turčijo v Pegasos Planet. Dobili smo samo še termin od 09.06. do 16.06., vsi ostali termini do julija pa so žal zasedeni. Gulet ima tam animacije v slovenskem jeziku od sredine junija do sredine septembra, lahko tudi prej, če je veliko slovenskih družin, vsaj tako so mi rekli na agenciji. Kdaj pa greste vi dol?

Ojla,
Mi smo pa dobili termin od 11.7. do 18.7., ostalo je bilo pa že pred 6.1.2011 zasedeno. Meni je v agenciji rekla, da Nemci zasedejo večino kapacitet v Pegasos Planet v terminu od 15.6. do 10.7. in baje oni zadevo rezervirajo že decembra. Zadevo smo rezervirali predvsem zaradi Slovenske animacije, sicer bomo letos prvič izkusili Guletovo, drugače smo pa v Egiptu imeli Palmino animacijo, na Djerbi pa Intelektino in do zdaj se nam je to vedno obrestovalo, 200%
Staro 07.03.2011, 14:50
damana Uporabnik damana ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2011
Sporočila: 1

Zdravo,

letos se s fantom odpravljava na 14-dnevne počitnice v Alanyo. Zanima me, če ima mogoče kdo kakšne informacije o Hotelu Bilkay 3* v središču Alanye? Hotel naj bi imel na holiday checku oceno 5,2 a me vseeno zanima, če ima kdo kakšne izkušnje s tem hotelom?

Hvala in lep pozdrav.

Značke
turčija

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:48.