Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 04.11.2010, 23:18
Tujec Uporabnik Tujec ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2010
Sporočila: 3
Privzeto kaj izbrati?

Pozdravljeni, sem pred dilemo kako kombinacijo storitev naj si izberem. Sedaj imamo isdn+adsl 1mega povezave in plačujemo nekje okoli 50€. Zdaj pa bi si povezavo povečal na 2 mega, dal isdn priključek nazaj vendar bi še zmeraj rad videl kdo me kliče in zgrešene klice torej bi rad funkcijo PIK. Kako je sedaj s siol telefonijo nek sem računal po kalkulatorju in naračunal okoli 40€. Kakšne mate vi izkušnje z internetom+telefonijo?
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2010, 09:02
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: kaj izbrati?

Citat:
Objavil-a Tujec Prikaži sporočila
Pozdravljeni, sem pred dilemo kako kombinacijo storitev naj si izberem. Sedaj imamo isdn+adsl 1mega povezave in plačujemo nekje okoli 50€. Zdaj pa bi si povezavo povečal na 2 mega, dal isdn priključek nazaj vendar bi še zmeraj rad videl kdo me kliče in zgrešene klice torej bi rad funkcijo PIK. Kako je sedaj s siol telefonijo nek sem računal po kalkulatorju in naračunal okoli 40€. Kakšne mate vi izkušnje z internetom+telefonijo?
Sedaj telefonija načeloma deluje, menda imajo tudi vmesnik za ISDN telefone, tako da ti ne bo treba kupovati novih. PIK tudi deluje.

Če ti je stacionarni telefon zaradi česarkoli zelo zelo pomemben, je pa ISDN trenutno edina izbira.
Staro 05.11.2010, 11:28
Novinec

Glede zamenjave telefona ni taka težava ker imamo sam enga isdn. Problem je še to ker imamo centralo gigaset vezano na dve hiši in v uporabi 3 interne. Stacionarni telefon je ni pomemben je zgolj za domačo uporabo.
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2010, 13:33
kolesar Uporabnik kolesar ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce kolesar
Član od: Jul 2009
Naslov: na trati
Sporočila: 148

Kako je pa s Telekom telefonijo, če ti plačuješ identiteto številke in telefon ne prikazuje številk, čeprav bi jih moral, ker je bil kupljen z namenom prikaza številke.Prikaže pa ne nič že več kot tri leta. Telekom pa zaračunava prikaz identitete,ki je sploh ni.Telefon je bil vzet na pogodbo 2 h let vsega skupaj je prikazoval številke le slabo leto, zdaj pa že skoraj 4 leta ne prikazuje.Po klicu na Telekomovo št. je nek neprijazen glas povedal, da je pri nih vse v redu.Mi pa hočemo odjavo te funkcije na našemu priključku, saj Telekom neupravičeno zaračunava prikaz številke.MI JE NAMREČ NE VIDIMOže več kot 3 leta.A lahko zahtevamo povrnitev teh stroškov kot naročnik? Pri Telekomu Slovenije se namreč na naše klice sploh ne odzivajo več.

Nazadnje uredil kolesar : 05.11.2010 ob 13:36.
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2010, 17:00
shyama Uporabnik shyama ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 101

kolesar po 3 letih zahtevati nekaj? c'mon. to se ureja takoj
Če se ne odzivajo na klice, se pisno pritoži in reklamiraj račun, kar bi lahko že 3 leta nazaj naredil, če si videl, da ne dela?
Odgovorite s citatom
Staro 07.11.2010, 14:35
kolesar Uporabnik kolesar ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce kolesar
Član od: Jul 2009
Naslov: na trati
Sporočila: 148

Saj smo jih klicali stalno a so me tudi stalno vztrajno zavračali.Želim pa da storitev deluje tudi v reali nesamo na položnici,ker to je metanje denarja skozi okno.Telekom pa molči,že 3 leta in se izgovarja na pogodbo, ki je že davno pretekla.

Nazadnje uredil kolesar : 07.11.2010 ob 14:38.
Odgovorite s citatom
Staro 08.11.2010, 22:08
Novinec

Torej mi res druzga ne ostane kokr da ostanem na ISDN-ju najbolj zagotovljen prikaz številke. Zanima me kako aktiviram popust za invalide kam moram poslat obrazec al pošljem sam odločbo o invalidnosti?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
izbrati, kaj

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kaj izbrati? mazo O storitvah 7 10.03.2009 16:08
Kateri OS izbrati? abaximan Računalništvo in internet 25 13.08.2008 12:46
Kateri router izbrati? Kaco Računalništvo in internet 47 30.06.2008 15:54
Kateri modem izbrati? Svizec69 O storitvah 6 01.02.2007 22:52

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:45.