Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 27.12.2013, 19:34
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125
Privzeto Re: Predlog - bon za 250€

ja zakaj? mattejci bi še bon... dejte razumet no
Odgovorite s citatom
Staro 27.12.2013, 20:32
mattejci Uporabnik mattejci ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 190

Nimamo vsi plače 1000€ Kakorkoli bil je samo dobronamerni predlog in bom počakal, da poteče vezava in nato pade kakšen iPhone

Nazadnje uredil mattejci : 27.12.2013 ob 20:40.
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2013, 13:55
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 928

Citat:
Objavil-a mattejci Prikaži sporočila
Nimamo vsi plače 1000€ Kakorkoli bil je samo dobronamerni predlog in bom počakal, da poteče vezava in nato pade kakšen iPhone
Sploh ne razumem folka. Nima denarja, da bi od plače do plače zdržal brez minusa na tekočem računu zraven pa si kupujejo Iphone, rabljene BMW, plazme 70", superge za 200€...
Kaj zares nimajo toliko jajc, da bi se hvalili z njimi ne pa z nekimi nadomestki?
Staro 28.12.2013, 14:45
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Kaj zares nimajo toliko jajc, da bi se hvalili z njimi ne pa z nekimi nadomestki?
Te prav razumem? Raje kot BMWje, Iphone in superge bi gledal jajce? Vsakemu svoje . Jaz pogledam še vseeno raje te stvari.

Se pa strinjam s tabo. Problem je samo v tem, da si ljudje stvari kupujejo da lepo zgleda drugim, da izpadejo frajerji. Če si kdo kaj kupi za svojo dušo me ne moti.
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2013, 21:21
Uporabnik

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Te prav razumem? Raje kot BMWje, Iphone in superge bi gledal jajce? Vsakemu svoje . Jaz pogledam še vseeno raje te stvari.

Se pa strinjam s tabo. Problem je samo v tem, da si ljudje stvari kupujejo da lepo zgleda drugim, da izpadejo frajerji. Če si kdo kaj kupi za svojo dušo me ne moti.
Tudi sam si marsikaj kupim "za dušo" a le, če zaradi tega ne trpijo vsakodnevne potrebe.

PS- Imeti jajca, pomeni da si nekaj upaš. Da si upaš poklicati punco s kakšno prastaro nokio. Da si upaš z razmajano Kio zapeljati punco na kavo. Da si upaš...
Staro 28.12.2013, 21:58
Pripravnik

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
Sploh ne razumem folka. Nima denarja, da bi od plače do plače zdržal brez minusa na tekočem računu zraven pa si kupujejo Iphone, rabljene BMW, plazme 70", superge za 200€...
Telefon je nujna stvar pri meni, ker večino mailov odgovarjam preko mobitela (teren) in trenutno imam Androida (šteka kot vsak telefon z Androidom) tako, da tukaj je odgovor zakaj iPhone.

Dokler bo Android kodiran v Javi, boš vedno potreboval super duper procesor, da bo laufal OK. iOS je kodiran v C-ju in laufa smooth na dual core procesorjih. Enak princip tudi Windows phone (8) laufa na "crap" mobitelih odlično, ker je kodiran v Cju in ne v Javi, ki zahteva veliko procesorske moči.

P.S.: če koga zanima ne kupujem iPhona za to, da bom rekel, da ga imam

Nazadnje uredil mattejci : 28.12.2013 ob 22:01.
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2013, 23:08
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

Nexus 4 ali 5 verjetno še nisi videl?
Odgovorite s citatom
Staro 28.12.2013, 23:41
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Veron Prikaži sporočila
Nexus 4 ali 5 verjetno še nisi videl?
Princip, toliko pa poznamo programiranja, da vem kako tečejo aplikacije na Javi in v Cju. Sigurno Nexusi najbolš delajo od Androidov, ker nimajo "sranja" od proizvajalcev zraven, ampak sem sam pri sebi rekel naslednji telefon ne bo Android in pika. Nekateri so/ste zadovoljni z Androidom in hvala bogu da je tako.. Ampak iz lastnih izkušenj lahko povem, da imam same težave z Android telefonom. Trenutno imam xperia GO in meni ni normalno, da ti telefon štekne, ko te nekdo pokliče in ko seja že teče 6 sekund ga šele slišiš. Sem klical na servis in so naredil tovarniške nastavitve in isto, včasih se kar sam resetira od sebe, da o štekanju sploh ne govorim.
Če bi že kupoval Androida bi šel na Samsunga (s4) ali pa Nexusa, mene osebno je Sony razočaral do konca.

Nazadnje uredil mattejci : 28.12.2013 ob 23:45.
Odgovorite s citatom
Staro 29.12.2013, 07:43
Uporabnik

Ne vem no. Dati 800€ da bo pisanje elektronske pošte hitrejše za nekaj sekund? Kaj pa, če je naslovnik ne odpre kakšno uro ali dan?
Drugače pa delovanje naprav ni odvisno od tega, s katerim programskim jezikom je narejen operacijski sistem (Java ali C ), temveč od tega, kako so napisane aplikacije zanj. Vsak nov telefon ali računalnik teče tekoče. Z nameščanjem aplikacij in datotek pa začne postajati vse bolj počasen in nestabilen. Od znanja in veščin uporabnika (ne pa od programskega jezika) pa je odvisno, kako bo te težave minimiziral in ohranjal napravo v "dobri kondiciji".
Tako da, želim ti tekoče deli s ifonom- dokler bo.
Staro 29.12.2013, 12:43
Pripravnik

Jaz sem probal vse narediti z xperia go, vendar ni efekta. Šel sem pod programe vse programe, ki se jih je dalo zbrisati sem jih in tudi Facebook, ki se ga ne da izbrisat sem šel pod vse programe in ga onemogočil tako, da sem imel samo minimalne programe, ki jih nujno potrebujem je 20% boljše, vendar še vedno nič od nič.
Že to mi je smešno, ko klikneš v polje za pisat se ti more odpret tipkovnica v 60% se odpre včasih moraš 10x tapnit da potem dobiš tipkovnico.

Verjetno bi pomagalo, da bi rootal mobitel in naložil kakšno clean verzijo androida, ampak se še nisem igral z rootanjem in bom pustil tako kot je, saj pričakujem od telefona, da vsaj normalno deluje.

Če bi mi normalno pošiljanje mailov delovalo in še dve aplikaciji za podjetje bi z veseljem imel Androida. Je pa res, da za ceno iPhona bi že dobil zelo dober prenosnik/PC.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
250€, bon, predlog

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Akcija bon 250€ tomazi13 O storitvah 3 20.11.2013 21:01
SiOL BOX snemalnik - predlog milesnik SiOL TV 1 15.11.2011 07:51
Predlog vmesnik + lipan SiOL TV 9 14.12.2008 11:38
Predlog za gledanje... janezbond Filmi 10 12.01.2008 01:51
Vladni predlog - zasebno varovanje zlato Slovenija 0 11.04.2007 03:44

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:15.